Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plasma Cutter również w Dead Space 2, ale...

22 postów w tym temacie

Emm... nie rozumiem... grałem w demko, są tam 4 bronie, a wśród nich jest plasma cutter. No, chyba, że zrobili inną broń, która ma 3 celowniki obok siebie (a nie jak railgun w dużym rozstawie), idealnie tnie nekromorfy i alternatywnym trybem strzelania, jest strzał w pionie, a nie w poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Savy już dawno usunięte... Ale w czym problem zagrać raz jeszcze;)
Choć wydaje mi się, że ta broń powinna być dostępna normalnie, bez żadnych haczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, że w jedynce były osiągnięcia za przejście gry każdą z broni. Bez sensu wspominać, że również Plasma Cutterem.

Poza tym, zgadzam się z Odbytnicą (jak już ktoś ostatnio napisał - ciekawy nick xD). Mam nadzieję, że jest coś podobnego, bo inaczej to już nie będzie ta sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 12:20, Vifon napisał:

Chciałem zauważyć, że w jedynce były osiągnięcia za przejście gry każdą z broni. Bez
sensu wspominać, że również Plasma Cutterem.


Błąd. http://deadspace.wikia.com/wiki/List_of_Achievements_and_Trophies_for_Dead_Space
Były osiągnięcia za zabicie określonej ilości przeciwników z danej broni i jedno za przejście gry z użyciem TYLKO Plasma Cuttera ("One Gun").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Casprov Uważaj co piszesz bo twórcy pochwycą ten pomysł i będą wymagać save z 1 części żeby uruchomić 2, a jak by gra rozpoczynała serie to należało by posiadać inne gry wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem w czym problem...Jak ktoś grał w DS1 i bardzo chce mieć tą broń to zainstaluje, zrobi save i już. Jak ktoś nie grał w DS1 to i tak mu to raczej lotto, bo nie wie co go omija. Problem faktycznie jest z różnymi platformami, ale o taką samą wersję nie wiem po co się spinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 15:30, Shreder67 napisał:

@Casprov Uważaj co piszesz bo twórcy pochwycą ten pomysł i będą wymagać save z 1 części
żeby uruchomić 2, a jak by gra rozpoczynała serie to należało by posiadać inne gry wydawcy.


Boziu, potraktujcie to jako zachetę do zagrania w jedynkę, jak nie graliscie ;)
Save''a mozna zawsze sciagnać. Jak bylo z ME2 na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mercuror
ale co za problem? ci, ktorzy nie maja jedynki nie wiedza, jak fajna bronia byl Plasma Cutter, a ci, ktorzy poznali te bron powinni jedynke miec (no, chyba ze gra byla z torrentow i usuneli ja po przejsciu - to zmienia postac rzeczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziś dowiedziałem, że gra wychodzi w dniu moich urodzin :P A pomysł co do tej broni to taki, jakiś chybiony(?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować