Zaloguj się, aby obserwować  
damiank485

AMD Athlon II x4 640 + ASUS M4A78LT-M LE AMD 760G Socket AM3

8 postów w tym temacie

Siema składam sobie kompa właśnie z częściami umieszczonymi powyżej. Moje pytanie jest takie. Czy będę musiał ten procesor w jakiś sposób instalować czy po prostu włożyć go do płyty głównej i będzie wszystko ok.
Proszę o odpowiedź...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:51, damiank485 napisał:

Siema składam sobie kompa właśnie z częściami umieszczonymi powyżej. Moje pytanie jest
takie. Czy będę musiał ten procesor w jakiś sposób instalować czy po prostu włożyć go
do płyty głównej i będzie wszystko ok.
Proszę o odpowiedź...:D


Wystarczy włożyć, tylko nóżek mu nie połam ;) I polecam ten temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=54166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zacznijcie używac wyszukiwarki ... to naprawdę nie boli.
A moderatorzy mogliby zmienić nazwy tematów na łatwiejsze do wyszukania np. Upgrade kompa na Komputera ... bo mimo wszystko obecna wyszukiwarka wyszukuje po całych wyrazach i niektórzy mogą mieć problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 18:05, Codipar napisał:

Ludzie zacznijcie używac wyszukiwarki ... to naprawdę nie boli.
A moderatorzy mogliby zmienić nazwy tematów na łatwiejsze do wyszukania np. Upgrade kompa
na Komputera ... bo mimo wszystko obecna wyszukiwarka wyszukuje po całych wyrazach i
niektórzy mogą mieć problem ...


Myślisz że nie szukałem??? Google, Yahoo, Ask.com itp. Przecież wiem o tym. Również jestem doświadczonym formuowiczem tylko na CDProjekt...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować