Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 80-71

23 postów w tym temacie

Cóż, wstyd przyznać, ale w żadną z tych gier nie miałem okazji pograć, więc pozostaje wierzyć na słowo, że zasługują na swoje miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, iż w Ucieczcę z Butcher Bay w oryginale mogłem rozwalić tego "wypasionego" strażnika w skafandrze robota (kind of), a w odświeżonej wersji (grałem i na X-klocku i na PieCu) nic z tego. SI chyba poprawili bo za bardzo już się go nie da obejść. Powie mi ktoś łosohozi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO CoH troszku za nisko, ale pamiętajmy, że wszelkie takie listy są subiektywne, a ta ukazuje, co sądzi ekipa gram.pl:)

Chętnie oglądam każdą nową 10tkę gier. Aż mam ochotę na jakaś przygodówkę... Może wymieniony Tomb Rider?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:59, Scorpio100 napisał:

Dziwi mnie to, iż w Ucieczcę z Butcher Bay w oryginale mogłem rozwalić tego "wypasionego"
strażnika w skafandrze robota (kind of), a w odświeżonej wersji (grałem i na X-klocku
i na PieCu) nic z tego. SI chyba poprawili bo za bardzo już się go nie da obejść. Powie
mi ktoś łosohozi? :)

jesli dobrze pamietam to trzeba bylo mu strzelac w plecy w czuly punkt zeby go rozwalic, inaczej byl niezniszczalny, ale nie wiem jak jest w nowej wersji bo nie gralem

World of Goo na liscie - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista robi się coraz bardziej kuriozalna :D Zobaczymy, co będzie dalej, ale jak na razie, to chyba żadne z miejsc nie zgadza się z moim subiektywnym, prywatnym odczuciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo tych wyścigówek.
Osobiście z tym, że Anniversary jest najlepszą częściąTomb Raidera zgodzić się nie mogę, jest świetna, ale Underground jest jeszcze lepszy - najlepszy ;)
Fajnie, że i Riddick znalazł swoje miejsce. Gra pokazała tylko udowodniła, że na marce filmowej można stworzyć świetne tytuły, szkoda tylko, że Dark Athena już była trochę gorsza od Butcher Bay. Za mało skradania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza zdecydowanie za nisko. Kilka pozostałych gier nie zasługuje na miejsce na tej liście, bo są co najwyżej dobre, a FM jakością w tym towarzystwie zdecydowanie nie pasuje. Zgadzam się z komentarzem powyżej twierdzącym, że liczba miejsc przerosła redaktorów. Nie za bardzo mają pomysły na ich zapełnienie. Swoją drogą pokażą się na tej liście jakieś gry z obozu Nintendo? Bo bez nich będzie zdecydowanie niekompletna i śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Osobiście z tym, że Anniversary jest najlepszą częściąTomb Raidera zgodzić się nie mogę,
jest świetna, ale Underground jest jeszcze lepszy - najlepszy ;)


Underworld? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 02:00, Zgreed66 napisał:

Underworld? :>


Tak, zawsze ten błąd robię, w mordę.
Ground czy world. I to i to pod ziemią XD Jednak nie zmienia to faktu, że to najlepsza z cześci serii Tomb Raider ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 02:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Jednak nie zmienia to faktu, że to najlepsza
z cześci serii Tomb Raider ;)


A ja się z tym "faktem" nie zgodzę :P Moim zdaniem najlepszą częścią jest TR4 (Last Revelation). W ogóle, moim zdaniem "stare" Tomb Raider''y (1-5) znacznie przewyższają te "nowe" (6-9). Są dłuższe, zawierają mniej akcji, a więcej myślenia i kombinowania. Mają też save w każdym momencie (no, prócz 1 bodajże), co jest w tej akurat serii bardzo przydatne - w nowych TR strasznie irytowały mnie sytuacje, gdy akurat przed checkpointem zrobiłem jeden krok za daleko przed skokiem, i wylądowałem na kolcach gdzieś w dole.

Ergo, uważam, że tak długością, jak i złożonością, klimatem, i mechaniką, stare TR o głowę przewyższają te nowe. Jedyne, co nowe mają lepsze, to grafika.

(zaznaczam w tym miejscu, że cały powyższy post to moje subiektywne zdanie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne porównanie biorąc pod uwagę fakt, że większość z tej dziesiątki to racery. Tak jakby gram.pl stwierdziło: "Hej chodźta troche samochodówek wrzucimy, bo nie ma ich nigdzie" :D No o ogolnie stawianie na równi LBP, FM3, z jakimś Flatoutem 2, kolejnym TR... No nie wiem...

Ale obstawiam, ze pierwsza dziesiątka to będzie: Valve, Blizzard, Rockstar, Activision.

GTA IV, HL2, WoW, MW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować