Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja Battlefield 3 będzie szczególna

37 postów w tym temacie

Cóż mogą zaoferować specjalnego, poza zwiększeniem limitu graczy i dodaniem serwerów dedykowanych, tak jak w BC2? Na myśl przychodzi mi tylko wsparcie dla modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,nie mam zamiaru wymieniać mojego XP''ka(<333) dla jednej gry, zrobię to gdy będzie tego wymagała większość tytułów lub przerzucę się na peesa trójkę, którego od jakiegoś czasu ewidentnie olewam(nie wiedzieć czemu):(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie tylko, że z tej serii zrobiła się "Moda na sukces" - premiera goni premierę. Liczę, że Battlefield 3 będzie naprawdę czymś nowym, świeżym i z chęcią przy nim usiądę, bo do Battlefield: Bad Company 2 jakoś nie mogę się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieje że nie będą to słowa puszczone w wiatr ;)

Niech pracują nad grą jak najdłużej i ją dopracują =]

do tego czasu zdołam kupić nowego kompa ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad company sobie odpuściłem przy premierze, chciałem kupić później, ale pojawiło się info o 3, więc zrezygnowałem. Oczywiście, mam wielką ochotę na bfbc2, ale poczekanie na 3 będzie bardziej ekonomiczne :3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż dla pocieszenia powiem, że będę miał bete dzięki Medal of Honor i raczej przez to nie skusze się na BF 3 (może 4 za jakieś 2-3 lata )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:03, David741 napisał:

Pożyjemy zobaczymy , tylko 1 problem ,posiadacz ,który ma Windows XP może wymieni Windowsa,
albo nie kupi gry proste. EA DICE na tym stracą.


Hm? Że niby ludzie kupią nową Windę, a grę ściągną z netu? Jasne, bo najważniejszy w BFie jest oczywiście singiel... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie twórcy gier wiedzą już że możliwości obecnych konsol zaczynają zostawać w tyle w stosunku do PC. Myślę, że pokaże to nowy Crysis... Już nikt nie mówi że z PS3 wyciśnięto dopiero 40% możliwości itd itp. Za to coraz częściej słyszymy o powrocie do wspierania PC. Możliwe że najbliższe 2 lata, to lata pod znakiem PC, tak będzie do czasu pojawienia się czegoś rewolucyjnego wśród konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:50, Pralkosuszarka napisał:

Dziwi mnie jak można pracować na antycznym XP i robić z tego, że gra przestaje wspierać
10 letni (!!) system jakikolwiek problem... Takie rzeczy tylko w Polsce.


Patrz obrazek. (analogicznie :P)

A co do samej wiadomości- jak tak się "postarają" jak przy pecetowej wersji BC2, to podziękuje... :/

20110103234658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ludzie zostają przy Windows XP już tylko z sentymentu, lenistwa albo ewidentnego braku funduszy na nowy system (aczkolwiek jak kogoś stać na gry to i na system jest w stanie uciułać). Jeżeli dostaniemy w swoje łapki 32 bitową wersję win 7 to nie ma nawet mowy o reinstalacji, system nainstaluje się na XP i nie stracimy nawet wpisów w rejestrze. Jeżeli mamy XP 32 a kupimy 7 64 to i tak nowy system nie muri nam formatować całego C. Po prostu wsadzi starego windowsa do osobnego folderu, moje dokumenty i peryferia możemy skopiować a programy poinstalować na nowo. To już na szczęście nie Vista którą musieli wciskać na siłę żeby się sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 23:53, Geeko napisał:

Aktualnie ludzie zostają przy Windows XP już tylko z sentymentu, lenistwa albo ewidentnego
braku funduszy na nowy system (aczkolwiek jak kogoś stać na gry to i na system jest w
stanie uciułać). Jeżeli dostaniemy w swoje łapki 32 bitową wersję win 7 to nie ma nawet
mowy o reinstalacji, system nainstaluje się na XP i nie stracimy nawet wpisów w rejestrze.
Jeżeli mamy XP 32 a kupimy 7 64 to i tak nowy system nie muri nam formatować całego C.
Po prostu wsadzi starego windowsa do osobnego folderu, moje dokumenty i peryferia możemy
skopiować a programy poinstalować na nowo. To już na szczęście nie Vista którą musieli
wciskać na siłę żeby się sprzedała.

Ja zostałem przy XP, bo mój realtek się nie instaluje na win 7 i kilku moich znajomych ma ten sam problem. Jeden się uparł i po kilku tygodniach walki wymusił to na nim, dla mnie szkoda zachodu, bo mój komputer przestoje dłuższe niż potrzeba na wstawienie nowego dysku ma mniej więcej raz na pół roku i nie trwają one więcej niż dobę. Teraz w końcu przymierzam się do zakupu xonara HDAV, więc problem pewnie zniknie. Anyway, chodzi mi o to, że win 7 jest obecnie systemem słabo rozwiniętym i w zasadzie nie ma co się spieszyć, skoro sprawia więcej problemów niż stary XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować