• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
seba444

laptop HP Pavilion dv9700 problem

Pytanie

Witam mam problem z tym laptopem otóż siedząc na internecie nagle zrobił mi się biały ekran i nie mogłem nic zrobić. Więc go wyłączyłem i teraz gdy chce włączyć na chwile świecą sie wszystkie klawisze i się wyłączają .. Teraz włącza się cały czas co pare minut i wyłącza znowu po świeceniu klawiszy... Ja już nie wiem co z tym zrobić proszę o jak najszybszą pomoc ponieważ nie mam pomysłu co to może być po raz pierwszy takie coś widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.01.2011 o 09:27, seba444 napisał:

Witam mam problem z tym laptopem otóż siedząc na internecie nagle zrobił mi się biały
ekran i nie mogłem nic zrobić. Więc go wyłączyłem i teraz gdy chce włączyć na chwile
świecą sie wszystkie klawisze i się wyłączają .. Teraz włącza się cały czas co pare minut
i wyłącza znowu po świeceniu klawiszy... Ja już nie wiem co z tym zrobić proszę o jak
najszybszą pomoc ponieważ nie mam pomysłu co to może być po raz pierwszy takie coś widzialem

ja mam laptopa hp 6537s i ,i miałem awarie typu włączam a tu miga kontrolka caps lock i dvd coś chciało zaczytać choć nie było płyty w napędzie usterka polegała na pdklejeniu chipsetu płyty głównej koszt 350 zł nie wiem czy pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować