Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 70 - 61

86 postów w tym temacie

Hehe, widzisz. Ja się zgadzam z osobami dla których W3 jest zbyt nisko, gra naprawdę znakomita, czy rewolucyjna? To chyba za duże i za często używane słowo, fakt.
Natomiast co do CoH''a - mam inne zdanie :) Wiele, wiele bardziej cenię W3, mimo, że w CoH''a gram dużo, nawet teraz.
Wszystko przez to, że setki godzin spędziłem przy W40k, a CoH po Warhammerze, jest jak nudny spacerek, mało akcji i walk. Zaimplementowano parę dobrych i parę kiepskich moim zdaniem rozwiązań co = nuda i właściwie zero rewolucji (ale wiadomo, rewolucja nie zawsze musi być dobra) 3x bardziej wolałem i wolę nadal poprzedniego RTS''a Relica.

Wracając do W3 i CoH''a to naturalnie każdy może mieć swoje zdanie, trudno się sprzeczać która z tych gier jest lepsza bo znacznie się od siebie różnią a i sporo czasu je dzieli. Grunt, to to, że są kawałem dobrej roboty i przyjemnie się przy nich spędza czas.

Pozdrawiam również =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:04, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mam nadzieję że Max Payne ale pierwsza cześć znajdzie się wyżej w tym rankingu. Dwójka
to nawet do pięt nie dorasta pierwszej i najlepszej części.


Jakieś argumenty na poparcie tej tezy? Bo ja akurat uważam, że dwójka jest jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:29, Odbytnica napisał:

nigdy nie rozumialem fenomenu warcrafta 3, za pierwszym podejsciem nie udalo mi sie ukonczyc
pojedynczej kampani bo mi sie znudzila gdzies w polowie, po kilku latach wrocilem i przeszedlem
razem z frozen throne, niby mi sie podobala ale cudow nie bylo

To jest nas już dwoje.
Osobiście przypuszczam, że tutaj ponownie - jak w każdej grze Blizzarda poza NESowymi oczywiście - sprawę rozstrzygnęła opcja multiplayer.

Dnia 04.01.2011 o 21:29, Odbytnica napisał:

co do listy mam nadzieje ze bedzie gdzies tam Silent Hill 2 i/lub 3

Z sentymentu liczę najbardziej na SH1 oraz nie pogardziłbym Shatterd Memories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

To jest nas już dwoje.

No to troje.

I szczerze mówiąc ŻADNA gra od Blizzarda mi się nie podobała. Diablo było cholernie nudne, w chyba trzecim akcie rzuciłem. Miałem zamiar wcześniej no ale wszyscy mówią, że takie super no to grałem.

Silent Hilla też bym widział na tej liście. Grałem w dwójkę, świetna gra.


Liczę też na DMC3/4, RE4, Gothica II i KotORa. Poza tym jeszcze wiele gier no ale te to takie główne na które mam nadzieję, że się znajdą.

No i TWEWY choć to marzenie ściętej głowy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 23:23, Krzycho napisał:

I szczerze mówiąc ŻADNA gra od Blizzarda mi się nie podobała. Diablo było cholernie nudne,
w chyba trzecim akcie rzuciłem. Miałem zamiar wcześniej no ale wszyscy mówią, że takie
super no to grałem.

Diablo pierwsze to akurat cudeńko. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat, a po drodze poziom trudności i muzyka Uelmena.]Drugie jeśli masz z kim grać, też jest fajne :) choć już nie tak jak pierwsze. Z kolei Warcraft nigdy mnie nie pociągał, a SC ma muzykę super i fabułę, bo takich szybkich strategii nie trawię.

Ciekawe czy Finale się pojawią, żalem nie byłoby ujrzeć dziesiąteczki(XIII też bym nie pogardził, mi się tam podobała)oraz oczywiście Person i Shin Megami Tensei! Na 100 procent pojawi się SMG2 i MGS któryś. Layton też powinien być, gra z podręcznika "Jak tworzyć gry".
Stalker niewątpliwie. Ach, no i oczywiście Dragon Quest IX, Ze;da? Heavy Rain. Yakuza.
I Bioshock, Dead Space. Liczę, ze te gry się pojawią.
Niestety też pewnie będą GTA, jakoś ta seria okrutnie mnei wynudziła. Jej fenomen jest dla mnie zagadką.

@maurras

Lepiej przejść ponownie TWEWY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 19:09, cHICEK napisał:

Mam wrażenie że dziś większość RPG właśnie
poszła w kierunku Icewinda.

Przecież Icewind (skądinąd przyjemna nawalanka) nawet drużyny z prawdziwego zdarzenia nie miał, a rola NPCów kończyła się na powiedzeniu raptem kilku zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:04, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mam nadzieję że Max Payne ale pierwsza cześć znajdzie się wyżej w tym rankingu. Dwójka
to nawet do pięt nie dorasta pierwszej i najlepszej części. Warcraft III na 68 pozycji
oO. To ja myślałem że będzie TOP10 a tu takie rozczarowanie :/

Dnia 04.01.2011 o 22:04, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mam nadzieję że Max Payne ale pierwsza cześć znajdzie się wyżej w tym rankingu.


Masz rację to klasyk sam w sobie bez dwóch zdań.

Dnia 04.01.2011 o 22:04, Dante_Syn_Spardy napisał:

to nawet do pięt nie dorasta Dwójka


Taaaaa grać całą grę żeby zabić 1 bossa katastrof

Miałem tutaj chyba z metrowego posta przyszykowanego żeby wylać całą frustrację i wku*** ale dałem sobie siana bo i tak to by sensu nie miało i nic by nie zmieniło. Ciekaw tylko jestem drodzy redaktorzy, na jakich miejscach uplasowaliście takie gry jak:
TES III : Morrowind
Neverwinter Nights oraz NWN2
TES IV: Oblivion
Heroes III i IV a może i przesłodzoną V
GTA1 oraz GTA2
Starego poczciwego Quake 3 i jego wielkiego konkurenta w tamtych czasach Unreal Tournament 2000, Starą poczciwą Mafię,
The Settlers: mianowicie 3 i 4
Soldier of fortune,
Deus EX,
Prince of persia: Warrior Within oraz 2 trony.
Gothic 1 i 2,
Diablo I i II Oraz chyba juz przez wielu zapomnianych Red Alertów 1 i 2 tak samo jak i Renegate. Sage Disciples Baldur''s Gate i Icewind Dale hmm nie wiem. Jak te gry nie znajdą się w pierwszej 30 to te wasze śmieszne rankingi o ściane rozbić. Najlepiej by było jakbyście zrobili osobne topowania na symulatory cRPG RPG Strategie FPSy itp itd. bo takie mieszanie wszyskiego na razi to własnie powoduje jeszcze większe spekulacje niż mogłby by być. Poświęcilibyście trochę więcej czasu, ale za to było by to bardziej trafne i dokładniejsze.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś połowa z tych gier została wydana jeszcze w XX wieku, to nie uplasuje się na żadnym miejscu. Poza tym - C&C: Renegade? Przecież to zwykły średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie przyglądam tym wszystkim miejscom od 111 i 61 to chyba kto robił ten ranking nie zagrał w połowe tych produkcji i nie wiem na jakiej podstawie robiony jest ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie - jakim cudem kampania w WarCrafcie III ma schematyczne misje? To można powiedzieć o dwójce, ale trójka to pierwszy ważny krok w kierunku maksymalnego urozmaicenia kampanii w RTSach. Chcę rozmawiać z kierownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Z sentymentu liczę najbardziej na SH1 oraz nie pogardziłbym Shatterd Memories.

niestety Silent Hill1 wyszedl w 1999 roku wiec na liste gier ostatnich 10 lat sie nie kwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ONI... Pamiętam fascynację tą grą kiedy grałem na zmianę u znajomego na jakimś starym komputerze :) Nie byłem wtedy jeszcze zapalonym graczem i całe to środowisko było mi nadal trochę obce toteż ONI zafascynowało mnie dzięki tym wszystkim kombosom i walką na pięści. Coś czego nie widziałem w żadnej innej grze.

Jeżeli zaś o Need For Speed chodzi, Underground 2 to ta część, z którą najszybciej się pożegnałem. W ogóle mi nie przypadła do gustu. Pierwszy Underground był wspaniały, szczególnie dzięki zapadającej w pamięci ścieżce dźwiękowej. Kawałek "Get Low" można już chyba nawet nazwać kultowym, bo któż nie krzyczy "to the windoooooow, to the walllll!" słysząc sam początek utworu ;) Mimo to, moją ulubioną i do dzisiaj nie pobitą odsłoną NfS jest Most Wanted. I żaden Hot Pursuit go nie przebije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem dlaczego niby warcraft III miałby być wyżej. Naturalnie jedyną grą Blizzarda jaka mi podeszła to Diablo II szczególnie LoD :)
Szkoda, że red faction 1 prawdopodobnie nie będzie bo na wyższe miejsca jakie teraz będą raczej nie zasługuje, ale tak do 80 mogło by być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO ?!? Warcraft 3 i max payne 2 TAK NISKO ?!?!?! Ta lista top111 jest do dupy ludzie... jakieś gry których nie znam są wyżej niż o wiele lepsze pozycje... Warcraft 3 to przełom przecież :| max payne 2 był pociśnięty, każdy w niego chyba grał omfg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować