Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Komiksy (oprócz mangi)

223 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o komiksy Star Wars:
Ktoś na forum Mandragory napisał:
-Błagam o szczerą odpowiedź - czy w ogóle są jakieś szanse na Star Wars? Przypominam że ostatni komiks SW wydaliście już rok temu i od tego czasu cały czas prowadzicie rozmowy. No poczekamy, ale przynajmniej powiedzcie ile? rok ? dwa?

Na to Mandragora jak zwykle:
-Na pewno zaraz po domknięciu wszystkich spraw powiadomimy o takowym fakcie. Ku Waszej i naszej uciesze...

CZyli nie nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Spawn rulez. Wie ktoś czy mozna gdzieś to poczytać legalnie online? Bo niestety ostatnio cała kasa idzie na gry i nie mam za co kupowac komiksów ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o komiksach z Dungeons & Dragons ??? Mi się bardzo podobały, ale niestety są tylko 2 opowieści:/:/:/ łącznie 6 komiksów:/ Oprócz tego mam wszystkie Asterixy z leksykonem, wszystkie Lucky Lucki (+ Run na Oklahomę ze "Świata młodych"), (chyba) wszystkie Giganty, Gigant Poleca:P:P:P A i w piwnicy mam ok 300 sztuk Kaczora Donalda:P

http://www.serwis-komiksowy.pl/index.php?idn=dzial_aktualnosci&kat=dzialy <---fajna stronka z komiksami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęście, że niedaleko stąd jest sklep z komiksami i jestem up-to-data ;] A do tego bez placenia, bo czytam w sklepie (16 stron, phi ;P ).
Knights of the Old Republic ftw, ale Legacy też fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem temat dla siebie, ale tak przy okazji ogłoszę coś - Konkurs na Najlepszy Zły Charakter w świecie komiksu, a więc proszę i kieruję do tego wpisu: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=348249&n=79&k=4#km

To tak przy okazji, a co do tego tematu to mam takie pytanie: Czy ktoś z was wie gdzie mógłbym dostać tego typu komiksy, bo kiedyś miałem trochę, ale teraz tak wracam do dawnych lat i trochę mi brakuję, a wiem, że raczej w kiosku teraz takich antyków nie dostanę, więc się pytam was czy znacie jakąś najlepiej dobrą stronę dla takich kolekcjonerów jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 02:02, Astmatyk napisał:

> Słyszał ktos moze o Szninklu?

Slyszal, a o so chosi?


Po prostu widze ze to jest temat widmo i chciałem jakoś zagaić :)
A o o nim myślisz? Moim zdaniem genilny, kazdy rozdział pokolei wciaga ardziej niz poprzedni, a ryzunki Rosińskiego po prostu palce lizać! Poza tym, świetne zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komiksów nie mogę żyć, tak samo jak każdy człowiek nie może żyć bez picia i chipsów^^

Niestety te czasy są złe, dla fanów komiksów którzy żyją w państwie braci Kaczyńskich, i odkąd nie ma już DK o ciekawe komiksy coraz trudniej. W Empikach mało jest komiksów Marvela, o DC wogóle już nie mówiąc. Coprawda jest jeszcze Mix Komiks i dzieki za to.

Komiksy jakie czytam to:

- Punisher
- Aliens vs. Predator
- X-men
- Spider-man
- In humans
- Asterix
- wszystko co ze Star Wars
- Batman
- Żadko kiedy, ale czasem Super Man
- i wiele innych

Na szczęście jest jeszcze Cartoon Network gdzie emitują kreskówkowe adapatacje komiksów, nie ma to jak Xmen: Ewolucja czy Fantastyczna 4 ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:44, choper napisał:

Z komiksów to pamiętam jak kiedyś Kaczora Donalda czytałem. To były czasy... ;)


Nie wiem czemu, Kaczora Donalda nigdy nie trawiłem, i teraz też nie trawię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:38, Troxi napisał:

> Z komiksów to pamiętam jak kiedyś Kaczora Donalda czytałem. To były czasy... ;)

Nie wiem czemu, Kaczora Donalda nigdy nie trawiłem, i teraz też nie trawię ;p

Teraz to ja też :) Ale w dzieciństwie to był hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:45, choper napisał:

> > Z komiksów to pamiętam jak kiedyś Kaczora Donalda czytałem. To były czasy...
;)
>
> Nie wiem czemu, Kaczora Donalda nigdy nie trawiłem, i teraz też nie trawię ;p
Teraz to ja też :) Ale w dzieciństwie to był hit.


Mi te komiksy z Kaczorem Donaldem i inne Giganty zawsze głupie się wydawały, a gadżety jakieś syfiaste dodawali. Jedyne co z KD lubię to kreskówki :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:06, lukasz11111 napisał:

Ja lubię Asterixa i Obelixa. Najlepszy komiks jaki widziałem.

No ja też go lubie. Kiedys się nudziłem w bibliotece to se przeczytałem. Przeczytałem wszystkie jakie były w bibliotece.

Fajny jest też garfield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zaczytywało się komiksami, teraz też do nich wracam, chociaż czasu już raczej mało;)
Spawn,SinCity,Spiderman,Hellboy duzo tego bylo, ale wymieniam te ulubione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja lubię Asterixa i Obelixa. Najlepszy komiks jaki widziałem.

> > Ja lubię Asterixa i Obelixa. Najlepszy komiks jaki widziałem.
> No ja też go lubie. Kiedys się nudziłem w bibliotece to se przeczytałem. Przeczytałem
> wszystkie jakie były w bibliotece.
>
> Fajny jest też garfield.

No Asterix i Garfield też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować