Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Komiksy (oprócz mangi)

223 postów w tym temacie

A co wy na to: Jestem w posiadaniu oryginalnego amerykanskiego wydania Lobo:Last Czarnian, posiadam wszystkie 4 albumy w stanie idealnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu widac moje loze :P, na ktorym leza wszystkie Lobo jakie ukazaly sie w Polsce, plus 4 albumy amerykanskiego ostatniego czarniana :) swoisty bialy kruk w mojej kolekcji. Komiksy z Lobo stanowia jakas 1/20 wszystkiego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:47, Vidmol napisał:

Podobno Mandragora ma wydać nową serię Star Wars- Knights of the Old Republic.


Łaaaał! Swietna informacja! Ale skad taka informacje posiadasz? :> Fajnie, bo widzialem kilka pierwszych stron po angielsku i zapowiadalo sie niezle. W koncu cos konkretnego po Obsesji, ktora moim zdaniem byla meeegaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 23:42, natanadler napisał:

Co ja zbieram:

(...)

No proszę - widzę że mamy podobne kolekcje - też mam takie serie jak:
Kaznodzieja, Sin City, Cygan, Lanfeust z Troy, Aquablue czy Blacksad.

A oprócz tego: XIII, Thorgal, Alpha plus polskie - WILQ, Jeż Jerzy, Osiedle Swoboda (plus stare numery nieistniejącego już Produktu) i wiele, wiele innych pojedyńczych, czy mniejszych serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 23:47, natanadler napisał:

, Osiedle Swoboda (plus stare numery nieistniejącego już Produktu)

Ehh to była klasyka


Ostatnio na TVP Kultura w tym programie komiksowym było o Osiedlu Swoboda - nioestety nie obejrzałem i liczę na powtórkę - może mówią tam coś na temat nowgo albumu (o ile będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to czytam komiks spawn i jest naprawde suuuuuuuper polecam. Oprócz tego bardzo fajne są ostatnio wydawane Essentiale ( takie wielkie komiksy zbierające przygody jednego bohatera np. wolverin spider-men, conan )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:50, masterHADES napisał:

Ja za to czytam komiks spawn i jest naprawde suuuuuuuper polecam.


Zgadzam sie absolutnie. Moim zdaniem jest to najlepszy komiks "na powaznie" o bohaterze z nadprzyrodzonymi mocami. ma swietny klimat i nie byle jaka fabule. Do tego ejst fajnie rysowany. I najlepsze jest to, ze nie maja zamiaru ciagnac historii Spawn''a w nieskonczonosc, jak jakies X-Men''y, czy inne, a w pewnym momencie po prostu nadejdzie koniec serii i tyle. :] Ten komiks moim zdaniem nie ma sobie rownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprawienie humoru najlepsze są Wilq-superbohater oraz 48stron. Oba komiksy mają swój odrębny, niepowtarzalny styl "rozśmieszania" czytelnika. Różni je także rodzaj "kreski" autorów, ale oba są równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:07, masterHADES napisał:

A czytaliście Batman Hush też naprawde fajne (pojawiają sie tam chyba wszyscy wrogowie batmana,
a koniec jest bardzo zaskakujący ) polecam :)

tak tylko ceny tych komiksów odstraszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:12, tosz napisał:

> A czytaliście Batman Hush też naprawde fajne (pojawiają sie tam chyba wszyscy wrogowie
batmana,
> a koniec jest bardzo zaskakujący ) polecam :)
tak tylko ceny tych komiksów odstraszają

heh to prawda ja na szczęście wszystkie porzyczam od kolegi który bardzo lubi komiksy a kasy mu nie brakuje więc ma większość fajnych komiksów a on zawsze mi je porzycza :) ( sorry za lekki brak skromności :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:20, masterHADES napisał:

heh to prawda ja na szczęście wszystkie porzyczam od kolegi który bardzo lubi komiksy a kasy
mu nie brakuje więc ma większość fajnych komiksów a on zawsze mi je porzycza :) ( sorry za
lekki brak skromności :D)

to masz farta ja kiedyś dużo czytałem komiksów ale jak ceny ich zaczeły rosnąć po prostu dałem sobie spokój - po prostu nie stać mnie na komiksy po 70,00 i więcej złotych - to jest jakaś paranoja i jak oni chcą zachęcić ludzi do ich czytania ? cenami ? to życzę im powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować