Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Komiksy (oprócz mangi)

223 postów w tym temacie

Ja kiedyś kupowałem przez dwa lata karczora donalda gigant. A dlaczego nie można mówić tu o mandze? Jakiś komiksowy rasizm? Sam też czasem coś sobie narysuję w domu. Kiedyś też przeczytałem od kolegi jeża jerzego. Już nawet nie pamiętam jak ta część się nazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:08, Dominik000 napisał:

Ja kiedyś kupowałem przez dwa lata karczora donalda gigant. A dlaczego nie można mówić
tu o mandze? Jakiś komiksowy rasizm? Sam też czasem coś sobie narysuję w domu. Kiedyś
też przeczytałem od kolegi jeża jerzego. Już nawet nie pamiętam jak ta część się nazywała.


Sądzę, że raczej chodzi o to, że jest osobny temat z mangą i anime ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=7812 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:12, kitek0101 napisał:

Sądzę, że raczej chodzi o to, że jest osobny temat z mangą i anime ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=7812
).

Dokładnie ^^ Zwyczajnie nie miało by sensu rozmawiać tutaj o Mandze i Anime skoro taki temat już jest. Pozostało więc albo rozdzielić te dwa tematy, albo stworzyć jeden o komiksie ogólnoświatowym, jak widać wolałem to pierwsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:19, Hubi Koshi napisał:

> Sądzę, że raczej chodzi o to, że jest osobny temat z mangą i anime ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=7812

> ).
Dokładnie ^^ Zwyczajnie nie miało by sensu rozmawiać tutaj o Mandze i Anime skoro taki
temat już jest. Pozostało więc albo rozdzielić te dwa tematy, albo stworzyć jeden o komiksie
ogólnoświatowym, jak widać wolałem to pierwsze rozwiązanie.

Temat o Play station 3 też jest a też jest temat o trzech konsolach. Ale nie zbaczajny z tematu. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś komiks, ale nie wydawany w częściach? Bo chodzę sobie po empiku i nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sporą kolekcje komiksów Marvela ale i nie tylko. Za młodu zaczytywałem się Batmanem i Spider-manem i mam dość stare ich odcinki aczkolwiek w stanie niezadowalającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś komiks, ale nie wydawany w częściach? Bo chodzę

Dnia 03.07.2008 o 18:34, Dominik000 napisał:

sobie po empiku i nie mogę się zdecydować.


Poleciłbym "Duds hunt", tyle, że to manga jest. Bardzo mi się podobało, mimo, iż nie jest fanem japońskiego komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:22, kitek0101 napisał:

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś komiks, ale nie wydawany w częściach? Bo chodzę
> sobie po empiku i nie mogę się zdecydować.

Poleciłbym "Duds hunt", tyle, że to manga jest. Bardzo mi się podobało, mimo, iż nie
jest fanem japońskiego komiksu.

Wielkie dzięki, taki też może być, chyba, że jest za 30zł. To odpada. A Jeż jeży jest jeszcze wydawany? Pamiętam jak byłem mały jeż jeży był w świerszczyku. Do tej pory bardzo się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:25, Dominik000 napisał:

Wielkie dzięki, taki też może być, chyba, że jest za 30zł. To odpada. A Jeż jeży jest
jeszcze wydawany? Pamiętam jak byłem mały jeż jeży był w świerszczyku. Do tej pory bardzo
się zmienił.

Cena rynkowa to chyba 25 zł, a z kupnem JJ nie ma problemu, zresztą jego też polecam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:54, kitek0101 napisał:

> Wielkie dzięki, taki też może być, chyba, że jest za 30zł. To odpada. A Jeż jeży
jest
> jeszcze wydawany? Pamiętam jak byłem mały jeż jeży był w świerszczyku. Do tej pory
bardzo
> się zmienił.
Cena rynkowa to chyba 25 zł, a z kupnem JJ nie ma problemu, zresztą jego też polecam
;).

To se fundnę jakiegoś Jerzego. Mam dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil "Salę prób" Dipiego. Chyba, że interesuje Cię coś bardziej nastawionego na akcję, to może jakiś Hellboy? Hellboye zawsze w cenie. Niezły wydawał się "Hellraiser". No i zdecydowanie polecam "Hitman" i "Hitman: 10 000 pestek". Good stuff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy komiks "Sinister Dexter" został wydany w Polsce? Przez jakie wydawnictwo, można jeszcze go gdzieś znaleść? A może ktoś z Was chciałby go sprzedać? Dzięki z góry za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj serię XIII (19 tomów). Sądzę, że jeszcze do niej wrócę. Polecam XIII, myślę, że niewiele jest serii komiksów sensacyjnych, które mogłyby dorównać tej. XIII warto mieć, ale najlepiej kupować na allegro (często o wiele taniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 14:31, kitek0101 napisał:

Wie ktoś czy komiks "Sinister Dexter" został wydany w Polsce? Przez jakie wydawnictwo,
można jeszcze go gdzieś znaleść? A może ktoś z Was chciałby go sprzedać? Dzięki z góry
za informacje!


Niestety ale z 2000 AD w Polsce wyszedł tylko JUDGE DREDD ale Sinstra i Dextera można było poczytać w archiwalnych nr Świata Komisku,poza tym to chyba tylko w netowym zinie o nazwie:Gruzin gdzie są przetłumaczone niektóre historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:40, Xsaw napisał:

> Wie ktoś czy komiks "Sinister Dexter" został wydany w Polsce? Przez jakie wydawnictwo,

> można jeszcze go gdzieś znaleść? A może ktoś z Was chciałby go sprzedać? Dzięki
z góry
> za informacje!

Niestety ale z 2000 AD w Polsce wyszedł tylko JUDGE DREDD ale Sinstra i Dextera można
było poczytać w archiwalnych nr Świata Komisku,poza tym to chyba tylko w netowym zinie
o nazwie:Gruzin gdzie są przetłumaczone niektóre historie.

No właśnie czytałem Sinistra Dextera w ŚK, ale tylko 2 historie. Dzięki za podanie nazwy tego zinu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:48, kitek0101 napisał:

No właśnie czytałem Sinistra Dextera w ŚK, ale tylko 2 historie. Dzięki za podanie nazwy
tego zinu :).


Spox,a zin całkiem niezły przeją dziedzictwo ŚK imho bo dużo niezłych rzeczy tam znaleś można no i 2000 AD nie wiem czemu tego w Polsce nikt wydawać nie chce.Chociarz jak mają to wydawać tak jak to robi mandragora(5 zeta i słaby papier bez okładki)to ja dziękuje wole orginały,bo niestety z tych polskich wydani to teraz głównie Hellboya kupuje a kiedyś to tego od groma było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:52, Xsaw napisał:

> No właśnie czytałem Sinistra Dextera w ŚK, ale tylko 2 historie. Dzięki za podanie
nazwy
> tego zinu :).

Spox,a zin całkiem niezły przeją dziedzictwo ŚK imho bo dużo niezłych rzeczy tam znaleś
można no i 2000 AD nie wiem czemu tego w Polsce nikt wydawać nie chce.Chociarz jak mają
to wydawać tak jak to robi mandragora(5 zeta i słaby papier bez okładki)to ja dziękuje
wole orginały,bo niestety z tych polskich wydani to teraz głównie Hellboya kupuje a kiedyś
to tego od groma było.

Wiesz, ja preferuję "złoty środek" wydawniczy. Bo komiksy super-mega-świetnie wydane, ale za 99 zł też mi nie pasują za bardzo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:58, kitek0101 napisał:

Wiesz, ja preferuję "złoty środek" wydawniczy. Bo komiksy super-mega-świetnie wydane,
ale za 99 zł też mi nie pasują za bardzo... :)


Nie no Hellboy ma uczciwą cena jak na takie wydanie z koło150/200 str,niezły papier i okładka za około 5 dych,niezłe byłe też te wydania Dobrego Komiksu,60 str,5 zeta i niezłe serie nie to co Mandragora,ogólnie polski rynek komiksowy upada od jakiegoś dłuższego czasu a dokładnie od upadku TM-Semic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:03, Xsaw napisał:

> Wiesz, ja preferuję "złoty środek" wydawniczy. Bo komiksy super-mega-świetnie wydane,

> ale za 99 zł też mi nie pasują za bardzo... :)

Nie no Hellboy ma uczciwą cena jak na takie wydanie z koło150/200 str,niezły papier i
okładka za około 5 dych,niezłe byłe też te wydania Dobrego Komiksu,60 str,5 zeta i niezłe
serie nie to co Mandragora,ogólnie polski rynek komiksowy upada od jakiegoś dłuższego
czasu a dokładnie od upadku TM-Semic.

No to trzeba wspierać rynek komiksowy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować