Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Komiksy (oprócz mangi)

223 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 16:29, meryphillia napisał:

Batman vs Predator. ;]
Bynajmniej bardzo dobry komiks, z dobrym scenariuszem. Nie wiem tylko jaka dostępność
i czy poza starym wydaniem Tm-Semic, było jakieś nowsze.
Była jeszcze druga część, ale była już na znacznie słabszym poziomie.


W Polsce było tylko wydanie TM-Semic,a poza I i II była jeszcze III części swa drogą.Acz fakt właściwie tylko jedynka jest dobra,tzn pozostałe nie są złe sęk w tym ze nie są też dobre.

Harrolfo -> Polecam Killing Joke w Polsce znany bodajże jako Zabójczy Żart,imo najlepsza historia z Jokerem w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:04, Yekoo napisał:

Jakie komiksy warto przeczytać ?


obowiązkowo Thorgal i Szninkiel od Rosińskiego, od siebie polecam też pierwsze Slaine''y, Sandmana i nieśmiertelne Asteriksy ;]
no i pozycje od Marvela i DC, ale jest ich tak dużo, że sam nie mam pojęcia od czego zacząć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:04, Yekoo napisał:

Jakie komiksy warto przeczytać ?


Oprocz wszystkich wymienionych wyzej przez Daelor''a mozesz zobaczyc jeszcze Kajko i Kokosza ;] I polecam kupowac uzywane bedzie duzo taniej niz prosto ze sklepu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:07, Daelor napisał:

> Jakie komiksy warto przeczytać ?

obowiązkowo Thorgal i Szninkiel od Rosińskiego, od siebie polecam też pierwsze Slaine''y,
Sandmana i nieśmiertelne Asteriksy ;]
no i pozycje od Marvela i DC, ale jest ich tak dużo, że sam nie mam pojęcia od czego
zacząć ;]


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie mi polecic jakiś fajny komiks w stylu Usagiego Yojimbo i nie koniecznie.
Czytałem jedną serię komiksów w życiu i mi się spodobały więc chcę zasiegnąc po kolejne i może macie jakieś dobre do zaproponowania? Chciałbym taki który jest w miare łatwy do dostania w :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopuję trupa, ale dobra.

Czy da się dostać jeszcze gdzieś komiks "Batman: The Killing Joke"? Ponoć nie tak dawno wydali to u nas po polsku nawet, ale nigdzie nie widzę, a jak widziałem, to produkt niedostępny ... czyżby naprawdę tak niski nakład był? Co oni, dali 100 sztuk na cały kraj? :F Oczywiście oprócz allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 22:05, Outlander-pro napisał:

Ponoć nie tak dawno
wydali to u nas po polsku nawet, ale nigdzie nie widzę, a jak widziałem, to produkt niedostępny
... czyżby naprawdę tak niski nakład był?


Ostatnio wydają u nas przeróżne powieści graficzne z Batmanem ale nie warto zawracać sobie nimi głowy, nie dość że mają niski nakład to jeszcze skandalicznie wysokie, bandyckie ceny (80-90 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 22:05, Outlander-pro napisał:

Wiem, że odkopuję trupa, ale dobra.

Czy da się dostać jeszcze gdzieś komiks "Batman: The Killing Joke"? Ponoć nie tak dawno
wydali to u nas po polsku nawet, ale nigdzie nie widzę, a jak widziałem, to produkt niedostępny
... czyżby naprawdę tak niski nakład był? Co oni, dali 100 sztuk na cały kraj? :F Oczywiście
oprócz allegro.


Ostatnio Świat Komiksu wydał ten album ale w dosyć wysokiej cenie a jeżeli idzie o dostępność to u mnie / Sosnowiec / w Empiku można go kupić, ja sam mam stare wydanie z Tim Semik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2012 o 22:12, Nagaroth napisał:

Ostatnio wydają u nas przeróżne powieści graficzne z Batmanem ale nie warto zawracać
sobie nimi głowy, nie dość że mają niski nakład to jeszcze skandalicznie wysokie, bandyckie
ceny (80-90 zł).


No cóż, to klasyka komiksu o Batmanie, no i Alan Moore :) Chciałem mieć taką perełkę u siebie, ale ciężko jest z dostępnością ... może sprowadzę sobie oryginał z amazona albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 22:30, Outlander-pro napisał:

No cóż, to klasyka komiksu o Batmanie, no i Alan Moore :) Chciałem mieć taką perełkę
u siebie, ale ciężko jest z dostępnością ... może sprowadzę sobie oryginał z amazona
albo coś.


Popatrz na Kulturopolis, może będzie. Chociaż tam też mają niesamowicie zawyżone ceny (zwykły zeszyt kosztuje 40-50 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat prawie umarł. Takie pytanie, czy ktoś z forum Gram. pl wybiera się do Łodzi na Festiwal Komiksu?
Dla przypomnienia, warto dodać, że przyjedzie Don Rosa, twórca przygód Sknerusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest na bieżąco z uniwersum DC? Sam tylko zdołałem się wkręcić w historie o Batmanie (brak czasu na pozostałych bohaterów) i to też nie wszystkie opowieści, a wybrane. W związku z tym chciałem się zapytać jak się spisują nowe serie w nowym "wymiarze" 52? Mogę swobodnie bez znajomości poprzednich dwóch zacząć czytać najnowsze komiksy? No i czy bardzo różnią się nowe narodziny (origins) bohaterów od poprzednich :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 10:02, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy ktoś jest na bieżąco z uniwersum DC? Sam tylko zdołałem się wkręcić w historie o
Batmanie (brak czasu na pozostałych bohaterów) i to też nie wszystkie opowieści, a wybrane.
W związku z tym chciałem się zapytać jak się spisują nowe serie w nowym "wymiarze" 52?
Mogę swobodnie bez znajomości poprzednich dwóch zacząć czytać najnowsze komiksy? No i
czy bardzo różnią się nowe narodziny (origins) bohaterów od poprzednich :)?


Z tego co się orientuję, komiksy z serii "new 52" to porażka na całej linii. Fala oburzenia przetoczyła się przez fanów uniwersum. Np. nowy Lobo wygląda jak jakiś emo nastolatek... pozostali bohaterowie podobno też słabizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować