Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Komiksy (oprócz mangi)

223 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2014 o 18:55, Hubi_Koshi napisał:

Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?
http://karmayeti.tumblr.com/post/79784932663/mooglemisbehaving-foxy-sierra-yes-okay
To Lobo i Harley Quinn? I od kiedy Harley ma dość siły żeby przywalić Lobo i rozwalić
nim mur?


To Lobo. Komiks z Karmayeti jest przblogowany (?)-(reblog) z innego tumbrla. Tam jest w tagach. No i dla mnie wygląda jak Lobo. Choć ja z DC tylko ,,od święta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 20:50, Pawciu45 napisał:

To Lobo. Komiks z Karmayeti jest przblogowany (?)-(reblog) z innego tumbrla. Tam jest
w tagach. No i dla mnie wygląda jak Lobo. Choć ja z DC tylko ,,od święta".

W sumie najbardziej mnie interesuje od kiedy Harley ma dość pary żeby przebijać ludźmi mur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 20:54, Hubi_Koshi napisał:

W sumie najbardziej mnie interesuje od kiedy Harley ma dość pary żeby przebijać ludźmi
mur...


Tego to nie wiem. Ta strona pochodzi z Injustice Gods Among Us a tego w ogóle nie czytałem. Ale on chyba już potrafiła pożądanie miotać ludźmi.

ps.
http://why-i-love-comics.tumblr.com/image/78871333910 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 21:13, Pawciu45 napisał:

Tego to nie wiem. Ta strona pochodzi z Injustice Gods Among Us a tego w ogóle nie czytałem.
Ale on chyba już potrafiła pożądanie miotać ludźmi.

No owszem ale nie komuś kalibru Lobo XD No ale moja wiedza jest mocno przeterminowana bo z seriali animowanych.

Dnia 17.03.2014 o 21:13, Pawciu45 napisał:

Dopiero teraz się Supciu zorientowałeś XD ?
To mi przypomina
https://www.youtube.com/watch?v=s2d5QVq3aKM

Btw.
https://www.youtube.com/watch?v=GK3hrR5N24o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 20:01, Tyler_D napisał:

Chyba niezłe antyki udało mi się u siebie wygrzebać.

Był komiks o Old Shatterhandzie i Winnetou? To adaptacja książek czy jakaś oryginalna opowieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - nie wiem. Jak chcesz to mogę spróbować wrzucić kilka skrinów albo ostatnie strony. To wydanie jest trochę wiekowe bo aż z 1987 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 20:09, Tyler_D napisał:

Szczerze mówiąc - nie wiem. Jak chcesz to mogę spróbować wrzucić kilka skrinów albo ostatnie
strony. To wydanie jest trochę wiekowe bo aż z 1987 roku.

Naah nie zawracaj sobie głowy, tak z ciekawości pytałem. Czytałem kiedyś sporo książek Karola Maya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 22:32, Daronn_Darker napisał:

Spoiler

Zna ktoś powody uśmiercenie Wolverina? I dlaczego Thor ma być babą?


Lol serio przeca pan W jest praktycznie

Spoiler

nieśmiertelny

Spoiler

Co do Thora jako baby

...to dla mnie szok totlany też jest. Ile jeszcze minie dni zanim zobaczymy nie wiem.. homoseksualną Wonder Woman czy innego homoseksualnego albo metroseksualnego bohatera.... no bo trzeba społeczeństwu, nowym pokoleniom już od najmłodszych lat nawet w komiksach wpajać tolerancję... yeaaahh right.


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie zapominaj o

Spoiler

czarnym Kapitanie Ameryka i o latynoskim Spider_manie :P

. Co do "W"
Spoiler

to jest teraz jakaś miniseria, ktorej nazwy zapomniałem i tam ma dokonać żywota na 100%. Jednak wydaje mi się, że za kilka lat zMARCHWIwstanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w okolicach Katowic są jeszcze sklepy z nowymi i używanymi komiksami?
kiedyś był taki na starym dworcu PKP oraz niedaleko Stawowej i Skargi (zlikwidowany i połączony z antykwariatem),chciałbym zakupić parę niedostępnych już wydań Egmontu,min. "Batman Nawiedzony Rycerz" czy "Miasto Sów" z Nowego DC ale ceny,np. na Allegro są zbyt wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 21:24, Hubi_Koshi napisał:

No owszem ale nie komuś kalibru Lobo XD No ale moja wiedza jest mocno przeterminowana
bo z seriali animowanych.


Zarówno w grze jak i w komiksie powiązanym z grą, postacie "ludzkie" takie jak Batman, Harley czy Green Arrow dostały takie cudowne tabletki dzięki, którym mają super siłę wytrzymałość, taki tam fabularny gimmick co by uzasadnić to ze w grze Superman nie wygrywa jednym ciosem.

Co do Logana to się nie orientuje jak to tam ma być ale na bank to nie permanentna zmiana.

Jeżeli natomiast to Thora chodzi to

Spoiler

Dr Donald Blake, który tak naprawdę jest tylko posiadaczem potęgi Thora, z jakiegoś powodu przestaje być godny tej mocy, a jako, iż na młocie jest napisane tylko " KTOKOLWIEK kto jest godny ten otrzyma moc" To widać, że jakaś babka chwilowo go dzierży, niestety nie orientuje się bardziej w tej kwestii i nie wiem kim ona może być, jednakże także jak w przypadku Logana stawiam garść szyszek przeciwko złocie że za maks rok Blake znowu będzie Thorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 20:36, Xsaw napisał:

> No owszem ale nie komuś kalibru Lobo XD No ale moja wiedza jest mocno przeterminowana

> bo z seriali animowanych.

Zarówno w grze jak i w komiksie powiązanym z grą, postacie "ludzkie" takie jak Batman,
Harley czy Green Arrow dostały takie cudowne tabletki dzięki, którym mają super siłę
wytrzymałość, taki tam fabularny gimmick co by uzasadnić to ze w grze Superman nie wygrywa
jednym ciosem.

Batman reklamuje sterydy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pamiętam jakiś stary polski komiks z lat 80-90, w którym było trochę z horroru i z komedii. Generalnie chodziło o to, że była noc i nie nadszedł kolejny dzień, zombie zaczęły chodzić po ziemi itp. Możecie pomóc z tytułem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z jakością tłumaczenia w polskich wydaniach Sin City ? Niedawno kupiłem amerykańskie wydane "a dame to kill for" i chętnie uzbierałbym wszystkie tomy. Problem w tym, że ceny wydań amerykańskich są na allegro kuriozalne, a choć w polskich nie podoba mi się większość okładek to są o 2/3 tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować