Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 na Playstation 3 oceniony!

27 postów w tym temacie

Ja bym chciał taki zestaw z dodatkami na xboxa. Liczę że się doczekam. Co do tego że gra jest najlepsza to tak. Jednak tylko jako dwójka. Całościowo granie w jedynkę jednak dużo daje. Komiks to nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może czy wersja na PS3 będzie zlokalizowana?
Całą serię przeszedłem na PC jednak grając w demko na dużym ekranie sprawia więcej frajdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy tak dobrze. Polskie głosy w ME wypadają bardzo fajnie według mnie. Też mam nadzieję, że pojawi się za jakiś czas ME2 ze wszystkimi dodatkami czy to na Xboxa czy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thanks God, nie zlokalizowali. Owszem, polskie głosy są niezłe, ale nie mają startu do oryginalnych, naprawdę fantastycznych.
Posiadacze PS3 mają teraz, obok LittleBigPlanet 2, naprawdę mocne argumenty przemawiające za ich konsolą. ;P Nie mogę się doczekać, aż rozpocznie się jakiś flejm łor, będzie się z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polskie głosy wypadają dobrze, czy nie to nie ma znaczenia. Bo angielski lektor jest po prostu świetny. A po co zamieniać świetność na coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:20, Fuadex napisał:

Czy polskie głosy wypadają dobrze, czy nie to nie ma znaczenia. Bo angielski lektor jest
po prostu świetny. A po co zamieniać świetność na coś dobrego?


generalnie, to najpierw przeszedłem ME 2 spolszczone, nierzadko wściekając się na podłożone głosy (Shepard "wybitnie" wyróżnia się się na tle pozostałych dubbingowców, za nim znajduje się Jacob, a na 3. miejscu Miranda). gdy odpaliłem grę z lektorami angielskimi....nie zauważyłem specjalnej różnicy (poza oczywiście ww. trójcą). ok, Joker w wersji angielskiej o niebo przebija tego z polskiej, ale co do reszty....naprawdę podobierano ich co najmniej równie dobrze lub nawet lepiej (Obiekt Zero w wersji polskiej nabrał głębi, tak samo Thane). w wersji polskiej rażą kwiatki takie jak zachowane imiona z wersji angielskiej np. "Grunt" (ja wiem, że ciężko znaleźć odpowiednik, ale do ciężkiej cholery, grunt brzmi jakby gość identyfikował się z miejscem spoczynku swoich wrogów).
koniec końców, na początku myślałem, że wersja angielska będzie o niebo lepsza, a w sumie tylko dwójka - trójka członków drużyny na tym zyskuje (i oczywiście Shepard, który przestaje brzmieć jakby był narratorem w reklamach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2011 o 21:50, Kaucz napisał:

Nie i bardzo dobrze.


Wiesz, za dubbingiem nie byłem, bo i w wersje pecetowe grałem tylko na kinowej, i na taką wersję bym się nie pogniewał. Ale skoro nie będzie cóż...na szczęście język znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale jaskrawe czerwono-niebieskie lokacje z demka -mimo ze fajne- wywolaly u mnie bol oczu, mam nadzieje ze sie dostroje ;) EkhmArcadaeekhe..xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko na PS3, ale nie widziałem jakiś kolosalnych różnic, oczywiście zakładając, że owe demo jest już na tym silniku ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna, właśnie przechodzę na piecu, jeszcze większe u-FPS-owienie dwójki sprawdza się świetnie, zwłaszcza jeżeli i ja już jestem graczem u-FPS-owionym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:05, Damianuss1 napisał:

Ja wiem czy tak dobrze. Polskie głosy w ME wypadają bardzo fajnie według mnie. Też mam
nadzieję, że pojawi się za jakiś czas ME2 ze wszystkimi dodatkami czy to na Xboxa czy
PC.

Ultimate Edition jak w przypadku DA? Pewnie tak, trza poczekać, aż wyjdzie "wreszcie" ostatnie DLC i miesiąc później będzie notka o UE ME2 "GOTY Edition", zresztą co teraz nie jest "GOTY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 23:27, Os0 napisał:

Gra genialna, właśnie przechodzę na piecu, jeszcze większe u-FPS-owienie dwójki sprawdza
się świetnie, zwłaszcza jeżeli i ja już jestem graczem u-FPS-owionym ;P

Conawyżej u-shooterowanie, bo gra jest TPSem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote="Adam Bednarek"]W wersji na konsolę Sony znajdą się wszystkie DLC...[/quote]Nie, nie wszystkie DLC, a "tylko" wszystkie fabularne. Jeśli ktoś liczy np. na darmowe dodatkowe bronie, czy nowe stroje dla towarzyszy, to mocno się zdziwi. To raz, a po drugie jakoś nie przypominam sobie, aby mi w wersji PC-towej cutscenki tak skakały, jak ma to miejsce w demie na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że DLC do ME2 w naszym kochanym, długo wyczekiwanym Xbox Live nie są dostępne. To tak na marginesie. Jak ktoś migrował bez dodatków, i chce w nie pograć to ma pecha, tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować