Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier, które w 2010 miały pecha

31 postów w tym temacie

Chyba z całej tej listy największe nadzieje można by wiązać z LMNO - wydaje mi się, że skasowano projekt, bo był zbyt nowatorski, a więc ryzykowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Midnight Club 3 <---- kurde szkoda że nie powstał mógłby być sporym nowym konkurentem świecie samochodówek ...

ahh kochany Midnight Club 2 stare dobre czasy..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:20, Moooras napisał:

Ja na pierwszym miejscu dałbym Enslaved. Tak to reklamowali, a tak słabo sie sprzedało

Na tej liście są gry, które nigdy nie wyszły poza fazę produkcji...
A Enslaved to naprawdę dobra gra, tylko właśnie przez brak reklamy się nie sprzedała. Poza tym, ludzie nie lubią nowych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:55, ibisz napisał:

> Ja na pierwszym miejscu dałbym Enslaved. Tak to reklamowali, a tak słabo sie sprzedało

Na tej liście są gry, które nigdy nie wyszły poza fazę produkcji...

All-points bulletin wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta lista jest tylko o grach, które nie wyszły poza fazę produkcji. W 2010 roku było też kilka b. dobrych gier, które okazały się komercyjną klapą (np. Alan Wake czy wspomniany wcześniej Enslaved).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reich też powinna znaleźć się na liście. Wpompowano w tę grę ponad 23 miliony dolarów...

Chociaż, z tego co pamiętam nic, kompletnie nic o Reich nie było wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym Chrome 2.. pierwsza część jak na tamte czasy to była istna rewelacja i innowacyjność wśród FPSów.. Niestety szkoda, że jest mało znana i niedoceniona podobnie jak Original War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 16:30, Odbytnica napisał:

All-points bulletin wyszedł

To prawda, ale APB jest wyjątkiem, bo jest MMO. W normalną grę możesz grać bez jakiegokolwiek wsparcia jej twórców (chyba że to gra od Ubi z debilnym DRM), za to w MMO raczej nie :)
Pardon za moje niedopowiedzenie, w każdym razie Enslaved wyszedł i ma się bardzo dobrze, mimo niskiej sprzedaży dostał DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piratów szkoda najbardziej, racja, mało coś ostatnio takich gier, a nawet jeśli są to bez trybu "chodzonego" i dodatkowo nie wydawane w Polsce. A wyobraźcie sobie, jak zrobili GTA i RDR, to teraz całą produkcję umieścić na Karaibach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałem jakoś z zapartym tchem na Highlandera, ale zastanawiałem się ostatnio co z nim się dzieje. A Downfall, nie miał jeszcze trailera z tym gościem z butelką wody, co to go ścigała jakaś banda, a potem wpadli do jakiejś dziury... Czy to jakaś inna gra? A z grą The Outsider Davida Barbena wiadomo co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:55, ibisz napisał:

> Ja na pierwszym miejscu dałbym Enslaved. Tak to reklamowali, a tak słabo sie sprzedało

Na tej liście są gry, które nigdy nie wyszły poza fazę produkcji...
A Enslaved to naprawdę dobra gra, tylko właśnie przez brak reklamy się nie sprzedała.
Poza tym, ludzie nie lubią nowych marek.



Gdyby była słaba reklama, nie wiedziałbym o tej grze na rok przed premierą. W moim odczuciu było to tak reklamowane jak Call of Duty, czy Medal of Honor (nie oglądam telewizji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować