Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono wygląd edycji kolekcjonerskiej Total War: Shogun 2

19 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2011 o 14:27, Maciuch_89 napisał:

powiedzieć szczerze kupiłbym te szachy z grą za ten 400 zł


Szachy są exclusive dla rynku brytyjskiego, więc te 400 zł to najpewniej cena za "normalną" kolekcjonerkę by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:05, Ramonek napisał:

A jaki sklep dokładnie nie wiadomo? Fajne te takie szachy :P


Wystarczy ładnie zapytać Google i powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda, szkoda :( ... Vanitas vanitatum et omnia vanitas ... Mam nadzieję że przynajmniej w jakimś szybkim terminie dowiemy się jaka będzie ta "specjalna edycja" dla ludu znad Wisły . Swoją drogą wystarczyłoby coś jak EK Napoleona . Nie było to cudowna ale i tak kupiłem . A w tym wypadku wydaje mi się że powinnien się tu znaleźć ten dodatkowy klan (Hattori chyba) i bitwa . Dołóżcie jakiś/eś gadżet/gadżety i będzie git . Czekam z niecierpliwością i nie zamawiam jak narazie normalnej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby się wydać tą średnią edycję :
Total War: SHOGUN 2 – Limited Edition.
Includes a unique playable faction: The Hattori Clan, an additional historical battle scenario ‘Nagashino’, a complete set of armour for your online avatar and a starting bank of XP for you to spend on your online character. (żródło http://www.totalwar.com/shogun2/news/4757)
To byłoby chyba najlepsze rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w wydaniu PL będą same ścinki, czyli DLC + jakieś pierdoły typu "opakowanie z ultra-hiper-limitowanym srebrnym kwiatkiem".

Szkoda, że minęły czasy dawniejsze, gdy np w EK Baldur''s Gate 1/2 (w zasadzie jedynej sprzedawanej) dostawaliśmy grę, GRUBĄ instrukcję, mousepad, śliczną ZALAKOWANĄ mapę i książkę (która sama w sklepie kosztowała 40 zł) - a wszystko za cenę 159 zł, czyli raptem o dychę więcej, niż normalna gra.

Jarogon:

Czy ja wiem? Dostalibyśmy wszystko, co było od początku, ale twórcy wycięli, by wyciągnąć kasę. I zapłącilibyśmy za te bzdety ze stówę więcej. To ja wolę kupić dwie gry - bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle te szachy wyglądają i nawet się poważnie zastanowię nad zakupem tej kolekcjonerki. Kobieta ma głowę mi ostatnio suszyła o zakup szachów, więc dwie pieczenie na jednym ogniu mógłbym tym załatwić :-)

A jak ktoś jeszcze ma ochotę to:

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/Shogun-2-Total-War-Collectors-Edition-with-Chess-Set/~r353347/?s=shogun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne te szachy. Ciekawy jestem co my dostaniemy. Nigdy nie gustowałem w tej serii gier dlatego nad zakupem kolekcjonerskiej edycji jeszcze się poważnie zastanowię, ale korci już teraz oj korci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma szans na edycję taką jak ta (jej cena wynosiła by nie mniej jak 400 zł)"
Więc jeśli jej cena, ma być powodem do tego, aby szanowny CD Projekt nie wydał tej gry, to była by to lekka paranoja(ile kosztuje kolekcjonerka z samochodem CoD''a dostępna w sklepie gram.pl?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u nas nie będzie to ile to roboty ściągnąć z Uk :P. Oj trzeba będzie zlecenia porobić aby zarobić na nią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 19:19, Snafu napisał:

Więc jeśli jej cena, ma być powodem do tego, aby szanowny CD Projekt nie wydał tej gry,
to była by to lekka paranoja(ile kosztuje kolekcjonerka z samochodem CoD''a dostępna
w sklepie gram.pl?)


Nie sprowadzi do Polski tego wydania. Będzie jakieś zastępcze przygotowane pod nasz rynek. Po prostu uznano, że im się to nie opłaci (zakładam, że musieli by z góry zamówić określoną ilość sztuk i za to zapłacić bez pewności, że to im zejdzie). Standardowe wydanie zawsze potem można przecenić itp., kolekcjonerki raczej niezbyt. Zostaje czekać na to, co zaoferują w zamian. Albo sprowadzić z UK, tego nikt nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szachy? Znaczy, ok, zawsze to lepiej niż kolejna talia kart (a te już do kilku kolekcjonerek różnych gier bywały dodawane), ale po pierwsze, czemu nie shogi, a po drugie, czemu są takie... brzydkie. Zamki zamiast wież? Poważnie? Całość wygląda, jakby była złożona z figurek dołączanych do gazet kolekcjonerskich (pierwszy numer tylko 9,99). Choć może to kwestia wydawania opinii na podstawie jednego zdjęcia.
A zresztą, co ja narzekam, pewnie i tak ograniczę się do zwykłej wersji, jeżeli już będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować