Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 prequelem Modern Warfare?

89 postów w tym temacie

nie wiem o co wam chodzi, jak dla mnie seria tych nowych call of duty jest megawidowiskowa... W te gry po prostu lubi się grać, tak wiem, grywalność może najwyższa nie jest, bo wszyscy narzekają na liniowość i cut scenki, ale powiedzmy sobie szczerze, to dobre tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już ta seria nudzi. Nic nowego się nie dzieje, kupuję, bo mam wszystkie części i chcę, żeby wszystko ładnie na półce wyglądało...

100x bardziej wolę BFa (mam nadzieję, że 3 pokaże kto rządzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu jest to Modern Warfare 2 z inną kampanią, zgadza się?
Beznadzieja... czy naprawdę nie lepiej byłoby poczekać te 2-3 lata i wypuścić coś co by zatrzęsło rynkiem gier video a nie edytować drugą cześć której zadaniem głównie będzie wyciągnięcie kasy od graczy.
Do tej pory gdy wychodziła kolejna odsłona CODa czuło się niesamowitą radość a teraz czuje jeden wielki niesmak.
Call of Duty ma w tej chwili szanse trzymać nadal poziom i być uważany za jednego z lepszych fpsów, teraz prośba do twórców oby z tego z korzystali i nie spieprzyli tego bo inaczej większa grupa fanów pożegna się z marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 17:32, SimplyLucas napisał:

Jeśli mówimy o współczesnych silnikach graficznych to niestety się mylisz

Niestety to ty mylisz pojęcia. Większość polskiej branży growej stosuje skrót myślowy i mówi o silniku graficznym (nie wiadomo w sumie czemu, bo w anglojęzycznych materiałach [przykładowo: strona UDK, Wikipedia] stosuje się określenie "game engine") podczas gdy chodzi o silnik gry. UE3 jest silnikiem gry, CE1/2/3 i id techy są silnikami gry. Silnik gry składa się z modułu grafiki, dźwięku, sieci, AI, fizyki, etc. i to właśnie moduł (czyli potocznie silnik) fizyczny zajmuje się fizyką.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Silnik_gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle mam nadzieje że nie Skopią multi tak jak w Black OPS. A jak singiel będzie Ghostem to się na pewno nie obrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 17:50, vegost napisał:

Dla mnie Infinity Ward jest ciągle aktywnym studiem które ma pomysły, nawet bez tych zdrajców
Zampelli i Westa dadzą radę. Wierzę w nich ;3


A dla mnie IW jest studiem, które w obecnym składzie nadaje się tylko do robienia DLC do CoDów od innych developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 23:21, Henrar napisał:

A dla mnie IW jest studiem, które w obecnym składzie nadaje się tylko do robienia DLC
do CoDów od innych developerów.


Każdy ma swoje zdanie : ) Studio nie padnie bo 2 ludzików sobie odeszło. Oni nie są całym światem, zawsze można zatrudnić kogoś lepszego od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 23:31, vegost napisał:

Każdy ma swoje zdanie : ) Studio nie padnie bo 2 ludzików sobie odeszło. Oni nie są całym
światem, zawsze można zatrudnić kogoś lepszego od nich.


Nazywasz Zampellę i Westa dezerterami, ale ciekaw jestem czy byłbyś zadowolony, kiedy Twoje dzieło zarabia niewyobrażalne miliony, bije przy tym rekordy sprzedaży, a Ty nie dostajesz kilku ostatnich wypłat. Bardzo dobrze, że odeszli i ja tylko czekam na jakiś ciekawy ich projekt.
A co do IW w obecnym stanie to nie przekreślałbym ich od razu. Reszta zespołu ma już doświadczenie i też będzie chciała się pokazać, że nie jest gorsze od Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do Modern Warfare 3 już was tak nie ciagnie" oO?
Black Ops ominąłem baaaaardzo szerokim łukiem, bo już miałem dosyć tej komery. Ale widzę, że będę musiał niestety wrócić do serii... Dlaczego? Odpowiedź prosta: Ghost :). Uwielbiam takich typków, szczególnie że znam kilka osób o podobnym charakterze w realnym życiu ;P. Ale tym razem może zrobię duży krok w przód... zakupię wersję konsolową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekają a i tak zacierają ręce, że wyjdzie nowy CoD -_-''

Powiedzmy sobie jasno - Od Modern Warfare seria ta sprawiła, że każdy musi mieć szmatkę przy monitorze, bo akcja aż wycieka na zewnątrz. Gra jest lepsza niż kawa. Podnosi ciśnienie i zmusza do skupienia. Seria jest hitem i nie ma o czym mówić. Krótka, ale zajebista. Modern Warfare - prolog. Modern Warfare 2 - skutery, wspinaczka. Czego chcieć więcej? Akcji co niemiara. To w tej grze cenią gracze. "Muszę kupić bo na półce musi ładnie wyglądać". Gdzie w takim myśleniu sens i logika? Lepiej kupić sobie piw kilka... "CoD jest słaby". Jasne, a grałeś ze śliniakiem i myślałeś "MOOOOREEE!"

Fajnie, że będzie kolejna część. I nie ze względu na multi, bo tego nie tknę. Ale single? Mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, bo wyjaśnią tą postać, ale z drugiej strony wolałbym dalej śledzić Soapa i Price''a. Obawiam się też o jakość, pewnie zrobią zupełną kalkę, jakby wielkiego mission packa. No ale może wtedy wrócę do grania na multi w CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ! Clone of Duty znowu atakuje. Znowu jakieś 5 godzin kampanii, ze dwie nowe bronie, silnik graficzny ten sam co od wielu lat z małym liftingiem i całe morze skryptów które aż mi wycieka z ekranu. A cena jak za nową grę. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 00:57, jendrek1988 napisał:

Gra jest lepsza niż kawa. Podnosi ciśnienie i zmusza do skupienia.

No nie wiem. Mój superhiper Hamerykańsky hero jest niezniszczalny. Co z tego, że pocisk jądrowy spadł na jego twarz. Wystarczy, że skampi się za murkiem i nówka nieśmigana. Choć faktycznie, trzeba sie skupić, bo jak się w końcu zginie, to wstyd mi słuchać śmiechu rodziny i przyjaciół.

Dnia 06.01.2011 o 00:57, jendrek1988 napisał:

Jasne, a grałeś ze śliniakiem i myślałeś "MOOOOREEE!"

Sorry, za stary jestem by grać ze śliniaczkiem w gry. Jeżeli jednak to robisz, radzę skontaktować się z rodzicami, bo coś może być z Tobą nie tak. I nie, nie mam problemu psychicznego, potrafię podejmować własne decyzje. Jeżeli coś mi się nie podoba, to mi się nie podoba. Ale oczywiście wiesz lepiej.

Z innej beczki. Filmy Baya. Akcji co nie miara. Wszystko wybucha. Nie dość, że wybucha, to jeszcze jak ładnie! No jakim prawem to się może komuś nie podobać? Wszyscy narzekają, a tak naprawdę pod kino muszą podjeżdżać cysterny wypompowujące tą "wyciekającą na zewnątrz akcje". A poza tym to ja mam racje. A ty nie.

Faktycznie, muszę przyznać Ci racje, że posty niektórych ludzi są...
"Ale komercha, wieje tym szajsem, nie wiem kto w to gra, ale podobają mi się skarpety pobocznej bezbarwnej postaci. Muszę to mieć!"
A pan Bart ostro pojechał po bandzie. Proponuje postawić kwiatek na półce, od razu będzie ładniej + zajmiesz trochę miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież historia z mw2 błaga o zakończenie, a oni chcą prequel? Nie dziękuję. No i jeszcze ghost, postać słaba i jeszcze głos gazowi zabrała :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Więc uwierz, że nie zacieram rąk na nowe pozycje CoD-a, a posiadam tylko i wyłącznie CoD 1 + UO.
Mało tego, podczas sprawdzania nowych części moja reakcja była mniej więcej na poziomie "eee, no, uhm...może być". Niech sobie robią kolejne MW, ale mnie to zwisa.

A teraz z cyklu "czepialstwo":
- szmatki używam, żeby ścierać kurz z monitora
- od kawy wolę herbatę
- seria ta nie dla wszystkich jest hitem
- prolog, który wciąż niemało kosztuje, tyle, co inne dłuższe/większe produkcje? no cóż...
- czego chcieć więcej? żeby zrobili część wartą w stosunku cena/jakość.

A tak na serio? Mam już powyżej uszu, jak ktoś przy takich tematach wyskakuje z tezą, że "jadą po grze, a i tak kupią". Nie odpowiadacie za innych.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh acti wykorzystuje takich ludzi wlasnie. maja graczy w dupie, wazne tylko ze kupuja. a dopoki kupuja to cod bedzie wychodzil czesciej niz fifa i bedzie coraz wiekszym crapem. ale przeciez to cod("!!!aaaahh orgazm !!! iiiIII"), musisz go miec bo umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Activision zarezerwowało sporą liczbę domen, -są to Future Warfare, Advanced Warfare, Secret Warfare oraz Space Warfare .Trzeba doić ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować