Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe Fable III na obrazkach

20 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 09:30, karolekx23x napisał:

Dość ładnie wygląda, w jedynkę nie miałem okazji zagrać ale III mnie przekonuje , tylko
sie dziwie czemu gra nosi nazwę III części jak II nie powstała.


Człowiek inteligentny zanim coś napisze to się upewni, a jeśli to co napisałeś w poscie następnym nie jest tylko rozpaczliwą próbą ratowania twarzy ( fail ) to jest to równie pozbawione sensu jak wypowiedz pierwsza. Żaden wydawca nie zmieni tytułu gry z koncówki 3 na 2 tylko dlatego żeby zachować ciągłość numeracji na danej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable III to dobra gra, cały czas kipiąca tym charakterystycznym baśniowym klimatem, ale mimo wszystko to tylko powtórka z rozrywki. Fable II nadal jest moją ulubioną częścią. O jej brak na PC się nie martwcie - Fable III nawiązuje do pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 11:45, L33T napisał:

A nie 2 do 1, a 3 do 2 ?

Nie przeszedłem jeszcze całej trójki, ale większość nawiązań do poprzednich części dotyczyła raczej pierwszego Fable. Nawet główny bohater jest potomkiem postaci z jedynki. Do Fable II aż tylu nawiązań w trójce nie ma. Przynajmniej do punktu w grze, w którym aktualnie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu głupoty ludzie piszą. Świat Fable od zawsze był chronologicznie rozwijany. Postacie z dwójki to dzieci bohatera z jedynki , a z 3 - z dwójki. Nawet widać to w bardziej "nowoczesnej" stylistyce. Chcieliście mieć epokę przemysłową po średniowieczu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę grałeś w dwójkę, czy tylko udajesz? Gra dzieje się 50 lat po wydarzeniach dwójki. Jesteś dzieckiem protagonisty drugiej części. Nawet w dlc do dwójki Teresa pokazuje przyszłość streszczając, że zostaniesz królem i twoje dziecko będzie musiało zmierzyć się z czymś tam i będzie miało wpływ na kształt tych pustynnych regionów.
To, że bohater Bowerstoone jest potomkiem protagonisty pierwszej części, to chyba automatycznie jego dziecko również jest. Czy coś pomyliłem? Więc skąd to nawet w wypowiedzi?
Nie wiem jak reszta nawiązań, przekonam się mam nadzieje już w przyszłym tygodniu, ale wiem jedno.
Dwójka zniszczyła wszystko to co było piękne w jedynce. Jest zwyczajną karykaturą jedynki.

sheepmaster ubiegł mnie :D Za długo zwlekałem z umieszczeniem postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 13:47, Korvino napisał:

/.../

Wiem, wiem. Jak już mówiłem, wszystko mi się pomieszało. Zarówno Fable jak i Fable II ukończyłem lata temu i to tylko po jednym razie, raczej nie wywarły na mnie takiego wrażenia, żeby zapamiętać je na długie dekady toteż pomieszałem fabuły. Myślałem o jednym, pasałem o drugim. Cóż, zdarza się. Zmyliło mnie to, że podczas wędrówki po zdemolowanym Oakvale, Teresa opowiadała historię wielkiego Bohatera, który właśnie stamtąd pochodził. Nie przypominam sobie aby mówiła kierowanej postaci, że jest jego potomkiem. To jeden z niewielu fragmentów gry, który zapadł mi w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, grafika urzekająca. Dla jedyni zrobiłem upgrade PC, najwyraźniej to samo zrobię dla trzeciej części. Ze screenów jestem pełen entuzjazmu, nawet jeśli fabuła nie będzie tak wciągająca jak w pierwszej części, to wygląd świata będzie wystarczającym wynagrodzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 13:55, Sandro napisał:

/.../

Ona wspomniała, że to jest Twój przodek kiedy pierwszy raz wchodziłeś do chember of fate, która z niewyjaśnionych przyczyn (oczywiście pomijam zawaloną podłogę) się również zmieniła.
Zarówno jedynkę jak i dwójkę zapamiętam ja osobiście na wiele lat. Choćby z tego powodu, że jedynka wywarła na mnie niezwykle pozytywne wrażenie, a dwójka wręcz odwrotnie.
Tak czy tak właśnie jedzie do mnie trójka, zobaczymy co oni tam wymyślili... Już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol w00t ?
1) Czytanie pliktów save z dwójki i tekst Teresy "I was helping your Father/Mother"
2) Wszystkie opcje dialogowe podlegają odczytowi savów więc...

DLC do 2 "See the future" daje jasno do zrozumienia kim będą dzieci bohatera/bohaterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować