Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 2 - nowy gameplay

26 postów w tym temacie

Demko było GENIALNE... Dwójka jest właśnie tym czym powinien być DS. Idealnie poprawioną jedynką. A z tą polską wersją to naprawdę przesadzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gametrailers wyczuło, że i my męczymy się z kłopotliwą koleją, więc w ramach pocieszenia dowód na to, że inni mają jeszcze gorzej...

Chyba lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że nowy Dead Space już nie jest horrorem, tylko shooterem. Pod lufę pcha się tyle nekromorfów, że za pierwszym, za drugim razem można się ich przestraszyć, ale potem to, że tak powiem, wchodzi w krew i już Ci wisi, że to, do czego strzelasz jest obrzydliwe, itd, itp. Podobnie sytuacja ma się w Resident Evil 5, tam nawet bardzie, bo ja tych zombiaków ani razu się nie przestraszyłem, a grając w pierwszego DS parę razy miałem stan przedzawałowy (zwłaszcza jak nekromorfy wyskakiwały z różnych szybów wentylacyjnych - widzisz paczkę amunicji, podchodzisz do niej, aby ją zabrać a tu nagle z pobliskiego "elementu" wentylacji wyskakuje jeden z nich... :] )

Myślę, że jak ktoś chce się naprawdę bać, to niech lepiej zainteresuje się seriami FEAR, Penumbra, Silent Hill (chociaż tutaj im nowsza tym gorsza, najlepsza "dwójka"). Nie wiem co jeszcze. Kumpel mówi, że starsze Alone In The Dark i Resident Evil, ale tu się nie wypowiem, bo nigdy nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... Może teraz wyjdę na ignoranta, ale oprócz hackowania i rakiet w butach, absolutnie nic się nie zmieniło. Wciąż, ta sama nudna gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 13:23, mcnitrox napisał:

Mam takie wrażenie, że nowy Dead Space już nie jest horrorem, tylko shooterem. Pod lufę
pcha się tyle nekromorfów, że za pierwszym, za drugim razem można się ich przestraszyć,
ale potem to, że tak powiem, wchodzi w krew i już Ci wisi, że to, do czego strzelasz
jest obrzydliwe, itd, itp. Podobnie sytuacja ma się w Resident Evil 5, tam nawet bardzie,
bo ja tych zombiaków ani razu się nie przestraszyłem, a grając w pierwszego DS parę razy
miałem stan przedzawałowy (zwłaszcza jak nekromorfy wyskakiwały z różnych szybów wentylacyjnych
- widzisz paczkę amunicji, podchodzisz do niej, aby ją zabrać a tu nagle z pobliskiego
"elementu" wentylacji wyskakuje jeden z nich... :] )

Myślę, że jak ktoś chce się naprawdę bać, to niech lepiej zainteresuje się seriami FEAR,
Penumbra, Silent Hill (chociaż tutaj im nowsza tym gorsza, najlepsza "dwójka"). Nie wiem
co jeszcze. Kumpel mówi, że starsze Alone In The Dark i Resident Evil, ale tu się nie
wypowiem, bo nigdy nie grałem.


Jak dla mnie pierwsza część Dead Space''a też nie była straszna, a w niektórych miejscach wręcz komiczna, szczególnie w drugiej połowie gry. Jeśli chodzi o growe horrory polecam Amnesie: Mroczny Obłęd, Resident Evil 4, Alone in the dark też ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 13:35, Arczir2d2 napisał:

no już nie mogę się doczekać ^^

co do wersji PL... zwisa mi to :P
i tak grałbym angielską wersję


Mi też to zwisa , nie ma PL ... nie kupuję i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całość świetnie wygląda ,już zacieram rączki i czekam na moją kolekcjonerkę. Jeszcze człowiek zdąży odświeżyć sobie pierwszą cześć i mogę czekać na dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko wczoraj, całkiem zabawna gra. Tylko tutorial słaby był moim zdaniem, nie wiedziałem że ta postać ma takie mityczne moce fantasy jak zatrzymywanie czasu wokół obiektów czy używanie telekinezy za pomocą dłoni i straciłem trochę czasu na rozkminienie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 14:52, Fatal-X napisał:

Grałem w demko wczoraj, całkiem zabawna gra. Tylko tutorial słaby był moim zdaniem, nie
wiedziałem że ta postać ma takie mityczne moce fantasy jak zatrzymywanie czasu wokół
obiektów czy używanie telekinezy za pomocą dłoni i straciłem trochę czasu na rozkminienie
tego...


Już w jedynce to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 14:52, Fatal-X napisał:

Grałem w demko wczoraj, całkiem zabawna gra. Tylko tutorial słaby był moim zdaniem, nie
wiedziałem że ta postać ma takie mityczne moce fantasy jak zatrzymywanie czasu wokół
obiektów czy używanie telekinezy za pomocą dłoni i straciłem trochę czasu na rozkminienie
tego...


Wiesz, nie tyle bohater ma te "mityczne moce fantasy" co jego kombinezon. Zresztą akcja dzieje się o odległych czasach więc kto wie, może Twoje prapra wnuki będą latać do stolicy najnowszym Audi A6;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że to jest jeden z najmniej horrorowych momentów. Pozbawić Isaaca broni i kazać mu latać po tym mieście - TO dopiero przyprawiałoby o zawał serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem już oglądać filmiki z gry. Zabija to jakiekolwiek zaskoczenie/zdziwienie/świeżość.

Generalnie wk... mnie to szczególnie przy grach, na które najbardziej czekam. Dlatego też DS2 ograniczylem do jednego pełnego zwiastunu + hasania Isacca po takim duzym calkiem mocno (jak na tą grę) holu + demko.

Wam radzę to samo. Pamiętam swego czasu recenzje Uncharted 2 na gametrailers.com, która praktycznie wypruła wszystko co niespodziewane z gry.

Dlatego też każda większa premiera omijana jest przeze mnie w serwisach growych. Radość z grania jest niewspolmiernie wieksza kiedy nie wiadomo czego oczekiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować