Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Switchblade - nowe oblicze mobilnego grania?

24 postów w tym temacie

No, no... Niezła zabawka. Sporo jeżdżę po różnych dziwnych miejscach, laptopa mam dość leciwego i raczej niewiele gier na nim pójdzie, więc taka zabawka byłaby ciekawym pomysłem. Niestety, podejrzewam, że cena będzie podobna do innych produktów Razera, czyli 40% - wartość rzeczywista + 60% za logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ulozenie klawiszy nie wygodne, mozna stwierdzic z ostatniego obrazka gdzie kciuk nie siega spacji
pozatym o czym tu mowic? razer robi tylko dobre myszki
tak jak logitech by zara zaczal robic plyty glowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 15:03, Pile napisał:

Dla mnie to jest świetne. Ciekawe jaka będzie cena takiego sprzętu.


Razer - to powinno wystarczyć :)
Ale urządzenie naprawdę niezłe, to trzeba przyznać. Ciekaw jestem, kiedy takie urządzenie zostałoby wprowadzone na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jestem sceptyczny. W zamyśle ten gameputer (hehe) jest przeznaczony pod gry, które mają "nieco" większe wymagania niż wąż, pasjans, puzzle i cięcie owoców tasakiem razem wzięte. Tymczasem w podróży nikt nie będzie przecież grał w WoWa, StarCrafta czy Blops. W tych grach myszka jest niezbędna, nie wspominając o szybkim Internecie. W domu zaś sobie odpalasz laptopa bądź desktopa i nie musisz się męczyć z tak małym ekranem. Tak czy siak sterowanie tu może być największą bolączką. Tym niemniej życzę im powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gry nie będą miały problemu z odpaleniem pod tym systemem to dlaczego nie. A na pierwszym screenie wygląda to całkiem windowsowo, więc myślę, że będzie spokojnie kompatybilne. Sam nie kupię, bo na PC gram coraz mniej, a jeśli już, to wolę się tym rozkoszować na dużym ekranie i ze słuchawkami na uszach. A do gry w pociągu mam DSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zobaczyłem te zmieniające się klawisze to prawie spadłem z krzesła. Efekt jest strasznie imponujący dla mnie... Jestem bardzo ciekaw ceny, nie licząc nawet na to że kupie kiedyś takie urządzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadłem z fotela :D obejżyjcie sobie filmik z ktoregoś postu powyżej. Gośc ktory opowiada o Switchblade robi to z takim namaszczeniem i przejęciem w głosie jakby conajmniej przedstawiał ludziom na całym globie skonstruowanie perpetum mobile, ciekaw jestem ile "take-ów" było potrzeba żeby nagrać całość, osobiście nie wyrobiłbym ze śmiechu mając te wszystkie informacje przekazać takim tonem. :)

A co do koncepcji to tak jak napisałem wcześniej , ciekawa...ale poczekajmy na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do WoWa to sie raczej nie nada... chyba, ze do wystawiania aukcji albo zbierania kwiatkow/skalek...
A cena ? Skoro za sluchawki czy myszke kaza placic 500zl to spodziewalbym sie, ze za to ''cos'' bedzie oscylowala kolo 5000zl za co mozna juz kupic alienware''a... wiec pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że bardzo ciekawe, tylko jak oni chcą tam wsadzić technologię pozwalającą grać w nowe tytuły? Chyba, że chcą stworzyć zupełnie nową platformę...
Ekran też trochę mały ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować