Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Switchblade - nowe oblicze mobilnego grania?

24 postów w tym temacie

Według mnie nie opłaca się tego kupować z wielu względów. Ale pojawienie się czegoś takiego na rynku jest bardzo korzystne dla większości z nas. Jestem pewien że razer chce przenieść tą technologię do zwykłej klawiatury pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel Atom i wszystko jasne :P
To na prawde ma być coś warte? :>
Myszasty to działało jakoś, czy tylko filmiki ~średniej jakosci+ puszczało? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sama akcja ciekawa i intrygująca. Ale jeśli miałaby dotyczyć Razer Switchblade''a to już mniej...

Kto z nas, pecetowców chciałby grać na 7 calach?? szkoda oczu. Choć może znajdą się zapaleńcy.

Brak touchpada - czyli albo dołączyć myszkę (i tu granie "na kolanie" odpada) albo.. no właśnie co? bo jakoś granie w jakąś strategię bez myszy czy touch''a to sobie średnio wyobrażam... zresztą podobnie w jakiegoś FPS''a... celowanie strzałkami kierunkowymi?? brrr

Nic nie wiadomo jakie to będzie miało bebechy, póki co wiadomo tylko o procesorze. Ciut mało, zważywszy fakt, że sporo gier na PC-ta ma całkiem sporawe wymagania i jakoś nie wydaje mi się żeby to maleństwo miało duże możliwości w tym względzie.
No chyba że Razor dokonał przełomu technologicznego i stworzyli GPU o mocy pięciu układów np. najnowszego GF z poborem mocy w ułamkach tysięcznych W. Ale jakoś nie wydaje mi się...

No i najważniejsze - cena. Bo jak będzie zaporowa (a znając ceny razora to tak raczej się stanie) i bliska cenie niezłego lapka to szkoda czasu.

Ergo - samo urządzonko całkiem przyjemnie i ciekawie się prezentuje - ale co z tego wyjdzie "w realu" to się okaże. Pamiętam jak Nokia wypuściła N-Gage - miało być tak pięknie. A jak wyszło to wiadomo...

Osobiście uważam że w akcji Razora idzie właśnie o Switchblade''a - ale obym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować