Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy szczegóły pierwszego DLC do Dragon Age II

80 postów w tym temacie

Mogliby przynajmniej udawać, że nie robią DLC przed premierą gry. DA2 jak dla mnie już dawno umarło, podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym wydawcom już się w głowach pomieszało... DLC powinno mieć charakter jakiegoś dodatku rozwijającego historię lub dopowiadającego coś co w podstawce nie zostało wyjaśnione. Generalnie to powinno być coś czego z jakichś przyczyn nie udało się zamieścić w grze... No i bardzo przepraszam, ale co to kurtka jest?! Projektowanie jakichś bzdurnych dodatków 3 miesiące przed premierą? To zwykły skok na kase... Mam nadzieję że ludzie to zrozumieją i nikt tego gówna (DLC) nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie tylko szkoda, że o dodatku, który ujrzy światło dzienne wraz z podstawką było wiadome już dawno;) od początku było napisane, że ta specjalna wersja gry będzie miała dodatek w sobie;) więc nie rozumiem nagłego zaskoczenia czy zniesmaczenia;)
ja się cieszę, że zamawiając pre-order mam jakąś dodatkową zawartość gratis + bonusy itp. Nie chcesz dodatku nie kupuj...PROSTE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 16:30, bartoszd napisał:

Nie chcesz dodatku nie kupuj...PROSTE;)


No nie kupuję. I co dalej?

Ja nie mam gry, Bioware nie ma kasy. Chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC przed premierą to już dziś chory standard. Polacy (i Węgrzy, i jeszcze ze trzy inne narodowości) powinni się cieszyć o tyle, że będzie to jedno z nielicznych DLC, które będzie zlokalizowane. Potem lenie z EA będą kłamać, że z powodów technicznych nie da się lokalizować późniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupić wersję angielską i nie mieć problemu.
A tak BTW: wiadomo coś na temat wersji językowej (PC) - do wyboru jak w przypadku DA:O czy sytuacja podobna do tej z ME2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um... Wydaje mi się czy ta gra jeszcze nawet nie wyszła?

Czy to nie jest zwykłe %#$@$@$#@ robić DLC do gry, która jeszcze nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 16:09, barth89 napisał:

No nie... Gra jeszcze nie wyszła, a oni już o DLC :/


To samo, chciałem napisać. Także wydaje mi się że mój komentarz jest tu zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich DLC nie lubię, ale... Staram się zrozumieć wydawcę. Nie oszukujmy się - głównym rynkiem są Stany Zjednoczone. A tam rynek gier używanych jest ogromny. Dochodzi do tego rynek pecetowy - gdzie króluje dystrybucja cyfrowa. Takie DLC w pudełku to zachęta do kupowania wersji pudełkowej, a dla konsolowców - do kupienia nówki, a nie poczekania miesiąc i kupienia używki/wypożyczenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age lubiłem. Przyjemnie się w to grało, byłem świadom jego wad, ale ogólnie bardzo mi się podobało.
Nie potrafię jednak zrozumieć tego co oni chcą osiągnąć tak często wkurzać ludzi nowymi wieściami o DA2. DLC zapowiedzianie choć gry jeszcze nie ma?!
Równie dobrze mogą napisać "Owszem, kupisz grę za 120zł, ale to jest tylko demko. Cała reszta będzie w DLC 20 zł za sztukę!"
Trochę przesadzam, ale nigdy nie popierałem polityki DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 16:54, Casprov napisał:

To samo, chciałem napisać. Także wydaje mi się że mój komentarz jest tu zbędny.


Większość powyższego psioczenia jest tu zbędna. Darmowa misja dla osób, które zdecydują się na preorder. To samo co dodatkowy pistolet do jakiejś strzelanki, bonusowy kostium do multi czy coś w tym stylu.

Jak widać na trailerze, to DLC z inną postacią, nie stanowiące części podstawowej kampanii. Polacy potrafią tylko jęczeć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że gry praktycznie nie widać jeszcze - bo ledwo się odznacza - a tutaj już taka informacja. Nie ma gry, ale DLC już w produkcji pełną parą. Kurcze, początkowo cieszyłem się na myśl o DA2. Teraz jednak nie kusi mnie ta produkcja niczym. Mam jedynkę z dodatkami i starczy mi. DA2 póki co nie oferuje NIC co skusiłoby mnie na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować