Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy szczegóły pierwszego DLC do Dragon Age II

80 postów w tym temacie

Wk**wia mnie takie postępowanie wydawcy/producenta. Śmieją się w oczy graczom. Pewnie, że kiedyś też zaczynało się robić dodatki nawet przed premierą podstawki. Ale to były DODATKI a nie dlc na kilka minut zabawy. Żenada. Na 100% nie dam sobie wyciągnąć kasy z portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani gra, ani DLC jeszcze nie wyszło, a Wy już narzekacie.
Jakie to polskie....
Zresztą, akurat Dragon Age jest grą wartą kupna, bo z pewnością dostarczy rozrywki na wiele godzin nawet bez DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:07, Fristron napisał:

Przecież ten DLC jest darmowym bonusem dla osób preorderujących, o co ten krzyk?

Jak to po co? Przecież zbiorowa dlc-histeria jest taka trendy i w ogóle cool! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:07, Fristron napisał:

Przecież ten DLC jest darmowym bonusem dla osób preorderujących, o co ten krzyk?


O to, że jak nie zamówisz przed 11 stycznia to chcąc zapoznać się fabułą gry będziesz musiał zapłacić kolejną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu jedyną produkcją jeszcze dobrą i utrzymującą sie jest dla mnie Mass Effect .
BioWare dało plamę , bez kitu . Gra nie wyszła a tu Dcl , jak oni traktuja gracza który wyda 130 zł i jeszcze ma dodatek sobie sciagać. To Oni wypuszczają najwiecej dodatków i tosą od tego specjaliści jak najwiecej naciagnac gracza. Ale ja tego nie popieram i dodatków nie kupuje , nie pobieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 16:33, Feallan napisał:

No nie kupuję. I co dalej?

Ja nie mam gry, Bioware nie ma kasy. Chyba nie o to chodzi.


Inni kupią zarówno grę jak i dlc. I widocznie Bioware więcej na tym zarobi niż na twoim symbolicznym egzemplarzu.

Bioware ma kasę. Gracze mają zarówno grę jak i dlc. Żadnej ze stron nie obchodzi, że ty nie masz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy DLC -słaby(darmowy)
Drugi DLC -lepszy(płatny)
Trzeci DLC-jeszcze lepszy(Drozszy)
Czwarty DLC-Przepraszamy za problemy techniczne jestesmy EA polska... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to jest, mogli chociaż poczekać do premiery z ogłoszeniem tego "dodatku". W Dragon Age grałem z wielką przyjemnością, dał mi namiastkę tych wielkich RPGów pokroju Baldur''s Gate czy KotOR...DLC kupiłem jedno, a mianowicie Twierdza Strażnika, Przebudzenia nie liczę jako DLC. W przypadku dwójki zrobię podobnie, nie ma sensu wydawać kasy na pierdółki.
BTW czy wam też się wydaje, że grafika jest podobna do tej z pierwszej części? Mass Effect 2 bije DA2 o głowę, przynajmniej jeśli idzie o twarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ten DLC nie przeszkadza, może już się przyzwyczaiłem do polityki DLC? Skoro jeszcze dostane go w pre-orderze, większego problemu nie ma. Choć nadal jest to dziwna rzecz... Bohater może być ciekawy, a dobry łowca nie jest zły ^ ^.

Zaś sam DA II mnie intryguje i nieco odrzuca. Nie chodzi już nawet o ten DLC. Bawiłem się świetnie grając w 1, wieeeele godzin spędzonych, kilka razy przechodzenie całej fabuły by zobaczyć "A co jeśli zrobię tak?..." W 2 scenariusz zapowiada się dobrze, "filmowo" wręcz (jak niektórzy porównują do ME 2, mi to szczególnie nie przeszkadza, gra w nią też była świetna). Tylko te zmiany, nieco inny system walk, brak możliwości stworzenia własnego bohatera... I tu mam dylemat czy zamawiać przed 11, czy też zachować te pieniądze (130 zł z buta nie chodzi jednak, przynajmniej nie dla mnie) i czy gra utrzyma poziom 1 części, by później nie narzekać na wydane pieniądze. A czasu na decyzje coraz mniej ^ ^. 4 dni, a zegar tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Piotres92

Zrób najprostszy trick na świecie.Zamów pre-ordera z płatnością przy odbiorze.Nie musisz odbierać gry w dniu premiery.Look-niesz na recenzje czy wideo jakieś z gry.Jak ci się nie spodoba to nie odbierzesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham EA, nie wydadzą gry - już mówią o kontynuacji, do premiery jeszcze parę miesięcy - już wiedzą jakie i ile DLC do danego tytułu wyjdzie. Przyłożyli by się do samej gry, a dodatkami martwili się na samym końcu i w ostatniej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem;) heh przykre...
dlc do niczego nie jest potrzebne... chcesz zagrać w grę to ją po prostu kup... dodatki później albo wcale ;) nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:10, bartoszd napisał:

widać nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem;) heh przykre...


Bardzo

Dnia 07.01.2011 o 20:10, bartoszd napisał:

dlc do niczego nie jest potrzebne... chcesz zagrać w grę to ją po prostu kup... dodatki
później albo wcale ;) nie widzę problemu


Tak, tylko czemu jak kupujesz gre podczas premiery nie wpakuja ci tego do gry, tylko musisz jeszcze dac kasy?
Czyt, pakują ci wybrakowaną grę.
Jeszcze sie okaze, ze ten dlc bedzie na plycie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nędzna kopia Wiedźmina powinna raz na zawsze zdechnąć, zwłaszcza przy takiej polityce, jaką ma obecnie Bioware. Nie pomyślałbym jeszcze 7-8 lat temu, że wielbione przeze mnie Bioware i Blizzard zamienią się w najmniej lubiane studia, a z kolei Valve z "kolejnej grupki ludzi tworzącej gry" stanie się ulubioną firmą w całej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować