Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 40 - 31

102 postów w tym temacie

Może zróbcie tak, żeby "Powiązane gry" były pokazywane tylko na ostatniej stronie, bo ciężko nie spojrzeć co tam jest, zanim sie dojdzie do końca :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen, brawo, dokonałeś niemożliwego - opisałeś RTCW nie wspominając o multi, które było najlepszą częścią tej gry (a potem się rozwinęło do ET) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:44, Henrar napisał:

Harpen, brawo, dokonałeś niemożliwego - opisałeś RTCW nie wspominając o multi, które
było najlepszą częścią tej gry (a potem się rozwinęło do ET) :)


Moze ET bedzie wyzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, wreszcie Jedi Outcast i to tak wysoko! Nie ma co ukrywać, jedna z najlepszych gier ostatniej dekady. Genialny klimat, świetny multi i bardzo porządny single - w tę produkcję grałem najdłużej w swoim życiu (jakieś 4 lata, i do tego 3 w singla!), multi uważam za rewelacyjne, choć podobały mi się tylko dwa tryby (pojedynki i FFA), tylko w tej grze osiągałem w grze po sieci dobre wyniki, z których mogłem być dumny :<. Ma parę wad - poziomy nadal są skomplikowane, a cele misji niejasne, poza wspomnianymi trybami reszta multi jest już raczej słaba, grze również brakuje moim zdaniem trochę więcej rozmachu, ale i tak to świetny tytuł.

I pomyśleć, że taka gra to u mnie TYLKO 9+/10. Gdyby oceniać wg moich obecnych standardów, według jakich oceniam gry z ostatnich dwóch, trzech lat to pewnie musiałbym dać z 16/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę, nie tylko nie rozumiem stawiania BC1 nad BC2, w ogóle nie rozumiem co tu robi Bad Company który a) ma słabiutką kampanię singleplayer b) multiplayer sporo gorszy od tego co nam zaserwowano w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tutaj już mamy same dobre tytuły, wysoko Jedi Outcast, RtCW i Call of Duty. Zobaczymy co znajdzie się w najlepszej trzydziestce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Battlefield Bad Company (jedynka) powinien się znaleźć na około 80 miejsu, poza tym Bad Company 2 jest O WIELE lepsze niż jedynka, grałem w obie, przeszedłem także. Kampania w jedynce słabiutka, multi niby fajny ale brakowało tego czegoś, brak wersji na PieCa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat RctW bym tutaj nie umieszczał, bo czymś specjalnym nie był. ET tak, bo choć nie grałem w niego, to przecież był swego czasu rewolucją multiplayerową i prawdziwym hitem na wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno BC jak i BC2 powinny być na liście o wiele wyżej, jeśli w ogóle powinny się pojawić. Nie ma tam niczego nowego czego by nie było w BF2, a dodatkowo jeszcze bardziej okrojono grę z realizmu i skomplikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę słów o MGS: Mnie właśnie dwójka MGS''a bardzo sie podobała, swoją złożonością fabularną. Biseksualny wampir to wlaśnie jedna z lepszych postaci w tej grze. Gra nie była zbytnio przystępna dla nowicjuszy w serii.

I nie, scenariusz w Snake Eaterze nie była zakręcony. Był prosty, porównując go z innymi częściami cyklu.

Okami - jestem miło zaskoczony, że znalazła się w zestawieniu. Na początku szczerze brzydziłem sie cell-shadingową grafiką, kiedy wchodziła na konsolę, uwazałem ją za niesłychanie brzydką i prostą (w negatywnym znaczeniu słowa prosty). Okami zmieniła moje podejście do grafiki cell-shadingowej. Miejscami fajny soundtrack i dość zaawansowana jak na ten typ gry fabuła. Szkoda, że na kontynuację nie ma za bardzo co liczyć.

Call of Duty było fajne. Tak, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 18:14, Rumcajsev napisał:

Zarówno BC jak i BC2 powinny być na liście o wiele wyżej, jeśli w ogóle powinny się pojawić.
Nie ma tam niczego nowego czego by nie było w BF2, a dodatkowo jeszcze bardziej okrojono
grę z realizmu i skomplikowania.



Pomijając fakt że zaprzeczyłeś sobie sam w wypowiedzi...
BC wprowadziło możliwość niszczenia budynk.ów i zmieniło sposób wykorzystania pojazdów, gdzie masz to w BF2 ? Bo to według mnie bardzo poważna zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, coraz ciekawiej się robi. CoD, Medal of Honor AA, BC2, RtCW... Ale jeśli chodzi o Jedi Outcast to myślę, że lepsze było Jedi Academy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... Ja tam się zupełnie nie zgodzę z opinią na temat KZ2. Kampania nudzi. Grafika jak grafika, nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Jest wiele produkcji na ps3 jak i PC, czy nawet xbox 360, które trzymają taki sam poziom. Multiplayer jest zerżnięty z Battlefieldów. Klasy, team death mach. Ogólnie więcej przyjemności sprawia mi niedawno zakupiony Halo Reach (mi! wielkiemu prześmiewcy halo[do niedawna]) niż sprawiał KZ2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować