Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 40 - 31

102 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 22:52, maurras napisał:

> Nie gram na takich popierdułkach ;)
Ignorant.

Sam jesteś ignorant, a powiem Ci jeszcze, że dodatkowo bufon, co to się za lepszego niż inni uważa, bo w końcu na Nintendo gra, a nie jak hołota na Plejakach czy Iksach...
Poza tym w tym konkretnym przypadku mowa była o NDS, czyli handheldzie - czy jeśli komuś nie pasuje granie na urządzeniu nieznacznie tylko większym niż telefon komórkowy, to od razu czyni go to ignorantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 23:04, PinKee napisał:

Sam jesteś ignorant, a powiem Ci jeszcze, że dodatkowo bufon, co to się za lepszego niż
inni uważa, bo w końcu na Nintendo gra, a nie jak hołota na Plejakach czy Iksach...

Kompleksiarz.
A poza tym nieprawda.

Dnia 07.01.2011 o 23:04, PinKee napisał:

Poza tym w tym konkretnym przypadku mowa była o NDS, czyli handheldzie - czy jeśli komuś
nie pasuje granie na urządzeniu nieznacznie tylko większym niż telefon komórkowy, to
od razu czyni go to ignorantem?

Uzasadniając to "popierdółkowatością" oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:40, Wintesun napisał:

> Mam pytanie ;] Czy opłaca się grać w MGS 3 nie znając dwóch pierwszych części ???
Chodzi
> mi o fabułę.

Tak, trzecia część cyklu to taki jakby prequel do całej serii. Fabuła jakoby "zaczyna
się" od Snake Eatera. No i dla gameplayu i mechaniki warto, nie tylko ta seria fabułą
stoi.


Nie bardzo. MGS 3 to co prawda prequel, ale zachacza o tyle wątków z MGS 1 i 2, że lepiej zagrać tak jak były wypuszczane. Aha i kompletnie nie warto grać w MGS 4 nie znając fabuły poprzedniczek. Niezaznajomiony w temacie po prostu się pogubi.

PS. Liczyłem, że tytuł kalibru MGS 3 będzie w top 10, ale jako, że to portal głównie pecetowy to i tak nie jest źle. Tylko czemu tu tyle fps''ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 23:17, Ostrowiak napisał:

Lepiej żeby odsiali fps''y przed treścią zasadniczą, bo za jakiś szuter na podium to
chyba faceplanta złapię.


Chyba, że jakiś dobry będzie.

>sugerowanie, że w 2001-2010 wyszedł jakiś dobry shooter

:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, po raz pierwszy w życiu rozpętałem mały flame z udziałem innych osób, ale zanim zamieni się w napalm war musze stwierdzić że ktoś nie zalapał oczywistej ironii ze wszystko ładnie podsumowującym znakiem ";)". Dla mnie niemniej DS to taki mały niewypał, ale zaraz zostane zawalony argumentami że "Grafika się nie liczy, Nintendo robi gry opierające sie na grywalności!! Nuub :S". Jakoś mnie w tym handheldzie rozgrywka a''la NES nie jara (oldschool jest dobry ale w swojej pierwotnej postaci). No i grafika jak ze starych "lepszych czasów", ale ze mnie ignorant, więc sie nie znam.

Meanwhile, on topic:
czaczi87 Nie zgadzam się. Nie było mi dane co prawda zagrać w kolejności chronologicznej nakreślonej przez Kojimę, ale grając w pierwszego MGS''a nie jarzyłem za bardzo o co chodzi z fabułą na początku. Jak już wcześniej napisałem, w porównaniu z MGS 1 i MGS 2 fabuła w Snake Eater nie jest zbyt zakręcona, i łatwo ją sobie przyswoi laik serii. MGS 2 i MGS 4 są kompletnie nieprzystępne dla nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twoich słów i podejscia do gier rozumiem, że Okami to był kiler graficzny w momencie wydania(inaczej byś go nie ruszył, bo jak można grać w gry z grafiką rodem z poprzedniej generacji, wtedy to one były cool, a teraz...) i to właśnie jakość oprawy, a nie zepchnięta na drugi plan w tym przypadku miodność gry, i oczekiwania podobnego poziomu w następcy, są powodem twojego smutku, że takowy rzekomo nie został zapowiedziany na "niepopierdółkowate" platformy.
A więc jednak ignorant i się nie znasz, albo twojego poglądy są nielogiczne i wewnętrznie sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie bawić się w to ale poziom sprzeczności i absurdu jest za wysoki.. I ja zatrąbię veto bo chyba w ogolę nie grałeś w żadną inną grę niż Marian na DSie skoro takie brednie wygadujesz... Grywalność z nesa bzdura powiedz mi panie jak to wywnioskowałeś???


Ale za to zgadzam się z przedmówcą to że nie wiesz a to że nie chcesz choć o drobinkę zglębić widzę mówiąc "Ja mówię takj bo mi się nie podoba" czyni z ciebie ignoranta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA przestałem czytać ten ranking jak zobaczyłem takie EPOKOWE gry jak Warcraft III czy Counter Strike szorujące dno, a przed nimi gnioty o których 3/4 graczy nie slyszało. Ba wiele z nich nawet w śród zainteresowanych ma średnie oceny.

wracając do WIII i CS - te dwie gry praktycznie Stworzyły rynek gier w Polsce, jak żadne inne przedtem ani potem zrzeszyły cały kraj. Grali wszyscy turnieje trwają do dzisiaj, był okres że CS''a śmiało można było nazwac Polskim sportem narodowym. A wy takie średniaki jak Kilzone II dajecie 30 miejsc przed WIII.

eh szkoda gadać....

1 miejsce pewnie dostanie Farmville a drugie Ogame :)

co do Ogame''a to na serio powinien znaleźć się na tej liście -to też był pewnego rodzaju fenomen który rozpoczoł ere gier przeglądarkowych i żadna dotąd mu nie dorównała. Farmville to z kolei społecznościówki. Ale to zbyt nowa historia by postawić ją wysoko na liście.

WoW
Planscape Torment
Mass Efect II
Shogun Total War
Age of Empires
Diablo
Baldurs gate I i II
Quake
Gotic 3

te gry spodziewam sie ujżeć w pierwszej 10 choć oczywiście napewno nie zgadłem. Ochywiście to nie jest nawet moja lista ulubionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 00:26, Angmir napisał:

Planscape Torment
Shogun Total War
Age of Empires
Diablo
Baldurs gate I i II
Quake

Dnia 08.01.2011 o 00:26, Angmir napisał:


te gry spodziewam sie ujżeć w pierwszej 10 choć oczywiście napewno nie zgadłem.


W tych przypadkach na pewno nie zgadłeś, mogę się założyć. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 00:26, Angmir napisał:

JA przestałem czytać ten ranking jak zobaczyłem takie EPOKOWE gry jak Warcraft III czy
Counter Strike szorujące dno, a przed nimi gnioty o których 3/4 graczy nie slyszało.
Ba wiele z nich nawet w śród zainteresowanych ma średnie oceny.

wracając do WIII i CS - te dwie gry praktycznie Stworzyły rynek gier w Polsce, jak żadne
inne przedtem ani potem zrzeszyły cały kraj. Grali wszyscy turnieje trwają do dzisiaj,
był okres że CS''a śmiało można było nazwac Polskim sportem narodowym. A wy takie średniaki
jak Kilzone II dajecie 30 miejsc przed WIII.

eh szkoda gadać....

1 miejsce pewnie dostanie Farmville a drugie Ogame :)

co do Ogame''a to na serio powinien znaleźć się na tej liście -to też był pewnego rodzaju
fenomen który rozpoczoł ere gier przeglądarkowych i żadna dotąd mu nie dorównała. Farmville
to z kolei społecznościówki. Ale to zbyt nowa historia by postawić ją wysoko na liście.

WoW
Planscape Torment
Mass Efect II
Shogun Total War
Age of Empires
Diablo
Baldurs gate I i II
Quake
Gotic 3

te gry spodziewam sie ujżeć w pierwszej 10 choć oczywiście napewno nie zgadłem. Ochywiście
to nie jest nawet moja lista ulubionych gier.



o ile dobrze rozumiem to mamy tu gry >2000 roku wiec Age, Planescape, Diablo, Baldur 1szy i Quake odpadają... choć taką pierwszą dziesiątek chyba każdy szanujący sie gracz urodzony w PRL :) chciałby zobaczyć tylko tego WoWa bym na GTA wymienił, no w ostateczności na Warcrafta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 00:35, Nunatak napisał:

choć taką pierwszą dziesiątek chyba każdy szanujący sie gracz
urodzony w PRL :)

Uważasz, że się nie szanuję? : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@OnTop
Doomika albo Quake''usia raczej nie ujrze.... ale dalej jestem ciekaw miesca VtMB i nie dam spokoju o ten tytuł :D
FEARa tez nie pamietam, zeby byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla mnie niemniej DS to taki mały niewypał, ale zaraz

Dnia 07.01.2011 o 23:31, Wintesun napisał:

zostane zawalony argumentami że "Grafika się nie liczy, Nintendo robi gry opierające
sie na grywalności!! Nuub :S". Jakoś mnie w tym handheldzie rozgrywka a''la NES nie jara
(oldschool jest dobry ale w swojej pierwotnej postaci). No i grafika jak ze starych "lepszych
czasów", ale ze mnie ignorant, więc sie nie znam.

Ty miałeś DSa w rękach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurcze edytowalem posta i mi wcielo...

Dnia 08.01.2011 o 00:35, Nunatak napisał:

> te gry spodziewam sie ujżeć w pierwszej 10 choć oczywiście napewno nie zgadłem.


Gry brane do rankingu są od 01.01.01, ale tego nie przeczytałeś.
Kolejna rzecza jest, że nie przeczytałeś jest jak układany jest ranking.
Anyway wg. mnie twoja lista sux. Mamy inny gust. Podobnie odnosi się to do TOP100.

EDIT: Ach i jeszcze na zlym poscie nacisnalem Odpowiedz... ten post to kontynuacja mojego wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:19, ShinAd napisał:

''''I choć przejście samej gry nie stanowi większego problemu, tak już zebranie wszystkich
puzzli porozmieszczanych na planszach bez zerkania w polucję''''

Dnia 07.01.2011 o 22:19, ShinAd napisał:

Nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo ten lapsus jest idiotyczny, niezręczny i komiczny
zarazem ;)


Może to nie jest błąd. Może autor ma mokre sny. Freud miałby coś na ten temat do powiedzenia. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować