Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 14:30, lis_23 napisał:

> > Możesz podać parametry, jakie ma Twój komputer?
> core I5-2500K, GeForce Zotac GTX460 AMP! edition 1GB , 8GB ramu.

To ja mam lepszą grafę, GTX 570 - ryzykować te włosy, czy lepiej nie?.

przetestować możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na liczniku ponad 3h gry i ani jedno osiągniecie mi nie wskoczyło pomimo tego, że wykonałem do tej pory to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:06, Mefisto napisał:

Mam na liczniku ponad 3h gry i ani jedno osiągniecie mi nie wskoczyło pomimo
tego, że wykonałem do tej pory to co trzeba.

A nie grasz przypadkiem off-line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jedno wielkie pierdzielone QTE! 5 sekund grania i QTE! WTF? Kolejne popierdzielone konsolowe badziewie. Jestem teraz na początku gry, gdzie trzeba pierdzielnąć ruska, który pojmał Larę z baśki. Niby proste. Ale od 10 minut nie mogę trafić w przewidziany przez "tfurcuf" tego dzieła moment. I tylko słyszę jo ciem rozkiminie. No żesz bippp jest kurde mol! Żenada nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:11, KrzysztofT napisał:

Ta gra to jedno wielkie pierdzielone QTE! 5 sekund grania i QTE! WTF? Kolejne popierdzielone
konsolowe badziewie. Jestem teraz na początku gry, gdzie trzeba pierdzielnąć ruska, który
pojmał Larę z baśki. Niby proste. Ale od 10 minut nie mogę trafić w przewidziany przez
"tfurcuf" tego dzieła moment. I tylko słyszę jo ciem rozkiminie. No żesz bippp jest kurde
mol! Żenada nie gra.



Dzięki za pomoc.

To pozniej z wilkiem akca jest dopiero:D

QTE poźniej tego jest mniej i gra sie normalnie , ten motyw na trafinie na czerwonym polu kołka albo F-walka/cios albo ciskasz kilka raze E jak sie siłujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:11, KrzysztofT napisał:

Ta gra to jedno wielkie pierdzielone QTE! 5 sekund grania i QTE! WTF? Kolejne popierdzielone
konsolowe badziewie. Jestem teraz na początku gry, gdzie trzeba pierdzielnąć ruska, który
pojmał Larę z baśki. Niby proste. Ale od 10 minut nie mogę trafić w przewidziany przez
"tfurcuf" tego dzieła moment. I tylko słyszę jo ciem rozkiminie. No żesz bippp jest kurde
mol! Żenada nie gra.


Ja pier....... Okazało się, że trzeba było napierniczać jak szalony w klawisz F, a nie tylko raz nacisnąć. Genialne. Oczywiście żadnej informacji o szybkim naciskaniu klawisza nie było. Żenada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:22, KrzysztofT napisał:

Ja pier....... Okazało się, że trzeba było napierniczać jak szalony w klawisz F, a nie
tylko raz nacisnąć. Genialne. Oczywiście żadnej informacji o szybkim naciskaniu klawisza
nie było. Żenada i tyle.


Dlatego tez sie tam troche zamotałem. raz tal raz tak jest

Ide splądrować ten dodatkowy grobowiec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:22, KrzysztofT napisał:

> Ta gra to jedno wielkie pierdzielone QTE! 5 sekund grania i QTE! WTF? Kolejne popierdzielone

> konsolowe badziewie. Jestem teraz na początku gry, gdzie trzeba pierdzielnąć ruska,
który
> pojmał Larę z baśki. Niby proste. Ale od 10 minut nie mogę trafić w przewidziany
przez
> "tfurcuf" tego dzieła moment. I tylko słyszę jo ciem rozkiminie. No żesz bippp jest
kurde
> mol! Żenada nie gra.

Ja pier....... Okazało się, że trzeba było napierniczać jak szalony w klawisz F, a nie
tylko raz nacisnąć. Genialne. Oczywiście żadnej informacji o szybkim naciskaniu klawisza
nie było. Żenada i tyle.

NIe no nie przesadzajmy z tą częstotliwością qte, a co do informacji to widocznie jakis błąd miałeś bo u mnie była i to chyba był klawisz E jeśli to była końcówa walka że tak powiem. Zobaczysz co będzie w walce z wilkiem ;).

btw. Co to za opcja ekskluzywny pełny ekran ?? - co to ma być? bawiłem się w on i off, alei zmian nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:40, Mefisto napisał:

btw. Co to za opcja ekskluzywny pełny ekran ?? - co to ma być? bawiłem się w
on i off, alei zmian nie widziałem

Też jestem ciekawy co to za "bajer".

BTW, mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanko odnośnie dubbingu i napisów z posta nr 217? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:22, KrzysztofT napisał:

Ja pier....... Okazało się, że trzeba było napierniczać jak szalony w klawisz F, a nie
tylko raz nacisnąć. Genialne. Oczywiście żadnej informacji o szybkim naciskaniu klawisza
nie było. Żenada i tyle.

Ja nie mam żadnych problemów z QTE tutaj. Co prawda parę razy udało mi się paść, ale to wina tego, że jadłem obiad.

QTE jest banalne, jak nauczysz się je rozróżniać. Po pierwsze, masz do wyboru dwa przyciski (plus kierunki) mające różne ikonki: okrągła rączka (E) oraz kwadratowy wykrzyknik (F). Dodatkowo masz dwa typy eventów: wcelowanie (przycisk z malejącym okręgiem) oraz button-mash (sam przycisk, z czarnym tłem - jakiś pseudo wzorek).

Poza tym, im dalej tym mniej QTE.

@Janek Izdebski
Odnośnie postu 217 (wersje językowe).
Jeżeli chcesz mieć angielski dubbing oraz polskie napisy to poprawną odpowiedzią będzie B - w opcjach Steama wybierasz język angielski. Potem w grze włączasz napisy i wybierasz polskie.

Swoją drogą, to polski dubbing jest niezły więc może go najpierw wypróbuj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 16:05, Janek_Izdebski napisał:

a) w opcjach Steam wybrać wersję polską, a potem już w samym menu gry szukać zmiany dubbingu
na polski?

Nie da rady.

Dnia 05.03.2013 o 16:05, Janek_Izdebski napisał:

b) w opcjach Steam wybrać wersję angielską, a potem już w samym menu gry szukać polskich
napisów?

Da radę.

Dnia 05.03.2013 o 16:05, Janek_Izdebski napisał:

c) w opcjach Steam osobno można ustawić dubbing (ENG) oraz osobno napisy (PL)?

Nie. Możesz ewentualnie z płyty angielsko-czeskiej zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest po prostu wspaniała, wciągnęła mnie jak bagno, ale musze na chwile odejśc od kompa "osuszyć jaszczura" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:27, Mefisto napisał:

Ta gra jest po prostu wspaniała, wciągnęła mnie jak bagno


Ja też jestem oczarowany :) Jedynie multi jest średni, ale reszta naprawdę klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:32, Smooqu napisał:

> Ta gra jest po prostu wspaniała, wciągnęła mnie jak bagno

Ja też jestem oczarowany :) Jedynie multi jest średni, ale reszta naprawdę klasa sama
w sobie.

Multi jeszcze nie testowałem, ale to może sobie poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:33, Janek_Izdebski napisał:

BTW, sporo dobrego słyszałem o tym polskim dubbingu, więc chyba go najpierw wypróbuję
jednak. :)



Też uważam, że dubbing jest sympatyczny calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować