Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

haha wyszło że na karcie graficznej stara pasta się starła to się i sama karta przegrzewała wymieniłem od razu tomb raider działa prawie na maksymalnych ustawieniach ;].
tylko tesselacja słabo chodzi

Pytanie mam co daje ta wysoka precyzja bo poza spadkiem fpsów nic nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcje ---> Zaawansowane ---> Jakość włosów ---> TressFX
Jeżeli nie możesz tego zmienić, znaczy że masz za słabą kartę graficzną albo coś. Podany masz laptop w podpisie, więc strzelam, że na nim grasz. Może technologia nie jest kompatybilna z laptopowymi podzespołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:19, GringoG3 napisał:

Jak właczyc ta opcje z lepsza jakoscia włosów? Bo nie moge zaznaczyc opcji bo jest "wygaszona"


Może nie Masz DX11?
ja mam ale nie ryzykuje włączenia tej opcji, podobnie zrezygnowałem z teselacji, czy jak to się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:22, Kraju napisał:

Opcje ---> Zaawansowane ---> Jakość włosów ---> TressFX
Jeżeli nie możesz tego zmienić, znaczy że masz za słabą kartę graficzną albo coś. Podany
masz laptop w podpisie, więc strzelam, że na nim grasz. Może technologia nie jest kompatybilna
z laptopowymi podzespołami.


Tak pröbowałem i nic. Gdzieś wyczytałem że TressFx wymaga dx11. Wiec musze pozostać przy max ustawieniach bez tych wszystkich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na GTX 550Ti i wszystkie opcje od DX11 miałem włączone. TressFX jednak zżera za dużo zasobów i trzeba wybrać, albo włosy albo reszta. Wybór jest wiadomy.

GringoG3
Tak, wymaga DX11. Więc dlatego nie możesz go włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:29, lis_23 napisał:

> Jak właczyc ta opcje z lepsza jakoscia włosów? Bo nie moge zaznaczyc opcji bo jest
"wygaszona"

Może nie Masz DX11?
ja mam ale nie ryzykuje włączenia tej opcji, podobnie zrezygnowałem z teselacji, czy
jak to się zwie.


Masz na myśli samego dx11 czy pełnej ogsługi przez karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oczywiście o kartę graficzną. Jeżeli Twoja nie jest kompatybilna z DX11, to same sterowniki na nic się nie zdadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2013 o 23:35, GringoG3 napisał:


Masz na myśli samego dx11 czy pełnej ogsługi przez karte?


Mam na myśli kartę graficzną
poza tym, cały ten bajer z włosami to wynalazek AMD, więc na kartach od Nvidii mogą występować zapewne jakieś problemy, nawet jeżeli obsługują one DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Graqm sobie w TR, droga powrotna ze statku Endurance i wykrzacza mi się grafika:( czy ktoś miał podobny problem?
Obaraz jest wyraźny pod odpowiednim kontem:( bo tak czarne trójkąty kwardaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pewnym momentem w grze. To jest chyba bardziej początek jak lara ucieka przed ruskimi itp. i w pewnym momencie chowa się w taki zakamarku jeden z ruskich kaze jej wyjsc ona wychodzi i jest scenka jak do neij gada i jego ręka rusza hehe takjakby na jej tylek po czym pojawia sie czerwony znaczek aby cos nacisnac i jak ogladalem gameplaye to trzeba go w krocze kopnac lecz co bym nie klikal on zawsze ją dusi i przegrywam. za kazdym razem jest tylko czerwony znaczek lecz jak klikam lewy przycisk myszy robi się żółty lecz i tak ją dusi i loose ;< jak on tą rękę w dół prowadzi jest takie kółko zmniejsza sie itp jak graliście wiecie o czym mówie. proszę o pomoc nie wiem co zrobić aby ten moment przejść co klikać i w jakim konkretnie momencie.... a zależy mi na przejsciu tej gry.

Oglądałem gameplay RockAlone2k jakby ktoś nei kojarzył o czym mówię tu jest link do tego momentu :

https://www.youtube.com/watch?v=_q-wVyueU48&list=UUodQcUIWz9oYKvhvCZREhTA&index=

i chodzi o moment od 27minuty 52sekundy.

proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 14:07, ziomius napisał:

proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Też tego nie ogarniałem, jak widzisz pojawia się takie kółko z początku białe przesuwa kawałek i robi czerwone wtedy wciskasz F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 15:16, ziomius napisał:

DZIEKI MISTRZU :d HAHAH A TYDZIEN czasu sie z tym chrzanilem... :D

żaden mistrzu if you please. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować