Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2013 o 17:35, Janek_Izdebski napisał:

A co Wy na to?


platne ulatwienia do singla... nizej chyba upasc nie mozna. a jesli bronie do multi to nie sa skorki to szkoda nawet komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:45, EmperorKaligula napisał:

platne ulatwienia do singla... nizej chyba upasc nie mozna. a jesli bronie do
multi to nie sa skorki to szkoda nawet komentowac.

Do "Sleeping Dogs" i "Hitmana: Absolution" również wydano podobne dodatki i nie było tak źle. Przesadzasz lekko, według mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że to płatne ułatwienie nie jest obowiązkowe. Jeśli ktoś sobie nie radzi w grze, to co złego w umożliwieniu przejścia czegoś łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:51, Harrolfo napisał:

Zauważ, że to płatne ułatwienie nie jest obowiązkowe. Jeśli ktoś sobie nie radzi w grze,
to co złego w umożliwieniu przejścia czegoś łatwiej?

dzisiejsze gry same sie przechodza. Trzeba być idiotą aby tego używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:11, diabolo20 napisał:

dzisiejsze gry same sie przechodza.

Też tak uważam.

Dnia 26.03.2013 o 18:11, diabolo20 napisał:

Trzeba być idiotą aby tego używać

Albo po prostu nie być pasjonatem gier, a gaczem okazjonalnym. Nie obrażałbym takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:51, Harrolfo napisał:

Zauważ, że to płatne ułatwienie nie jest obowiązkowe. Jeśli ktoś sobie nie radzi w grze,
to co złego w umożliwieniu przejścia czegoś łatwiej?


kiedys cos takiego nazywalo sie VERY EASY albo kody i tez bylo tylko dla tych ktorzy chcieli korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Nie chcę zaśmiecac forum nowymi tematami a tutaj dyskusja jest otwarta. Mam angielską wersję na Steamie i czy dałoby radę dołożyć jakoś do tego polski dubbing? (jakikolwiek sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 04:44, Pufson napisał:

Ja mam takie pytanko. Nie chcę zaśmiecac forum nowymi tematami a tutaj dyskusja jest
otwarta. Mam angielską wersję na Steamie i czy dałoby radę dołożyć jakoś do tego polski
dubbing? (jakikolwiek sposób)


Natknąłem się w sieci na pełne spolszczenie, ale ono chyba jakieś do pirackiej wersji było i nie wiem właśnie czy by działało z oryginałem. Możesz spróbować, bo prawa nie złamiesz, ale nie zarzekam się, że będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Udało mi się znaleźć dziś wszystkie dokumenty, relikty i skrzynki, ale mam 98% ukończenia gry. Brakujące 2% to 2 rozwinięcia łuku, na które muszę mieć 1300 sztuk surowca. Jakieś porady, jak szybko zdobyć? W grobowcach już nie ma surowców, jeden zabity przeciwnik to ~20 sztuk surowca, a mi potrzeba znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

headshoty z wymasterowanej broni chyba będzie ok także jak masz rozwinięte polowanie to za sarnę masz chyba z 50-70 więc musisz pofarmić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaja tylko zwierzaki. Udaj sie do pierwszego ogniska i idz tam gdzie zdobywales luk i zabijales pierwszego jelenia. Zwierzat dosyc sporo sie pojawia (nawet z lokacji nie trzeba wychodzic) i wystarczy tylko chodzic w kolko by co chwile miec co ''na celowniku''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlugo myslalem czy warto kupic nowego Tomb Raidera szczegolnie, ze Uncharted mnie wystarczajaco uswiadomil, ze teraz Drake jest najlepszym archeologiem/zawadiaka w grach wideo. Jako, ze jestem swiezo po ukonczeniu gry jestem rozczarowany! Rozczarowany tym, ze gra juz sie skonczyla..smialo moge napisac, ze najnowsze przygody panny Croft stoja na jednej polce z przygodami Drake jesli nie ciut wyzej. Tego wlasnie bylo potrzeba tej serii..nic tylko czekac na kontynuacje i liczyc, ze poziom zostanie utrzymany. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę przeszedłem już drugi raz i dalej stwierdzam że nie przedłużenie tej opowiści to byłaby jawna zbrodnia. Grafika, grywalność, fabuła i klimat jest na 10. Świetnie ukazana przemiana głownej bohaterki a niektóre sceny naprawdę po mistrzowsku wprowadzają napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 10:56, Revanchist napisał:

Dzięki Tomb Raiderowi już w sumie nie muszę kupować PS3 i grać w serię Uncharted. No
bo po co, jeśli mam to samo na PC?

Hahaha, wygrałeś internet :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 12:45, Revanchist napisał:

Mam już trzy, mogę ci oddać jeden.

Żarty żartami, ale pomyśl trochę.
Analogicznie to, że R.U.S.E. wyszło na konsolach nie znaczy, iż nie powinno się mieć PCta do RTSów. Sytuacja niemal identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 23:02, Renzov napisał:

Żarty żartami, ale pomyśl trochę.


Naprawdę, skończ z tymi tekstami o "myśleniu", bo są zawsze bezsensowne. Skąd założenie, że interlokutor to debil, który mózgu używa od święta?

Dnia 06.04.2013 o 23:02, Renzov napisał:

Analogicznie to, że R.U.S.E. wyszło na konsolach nie znaczy, iż nie powinno się mieć
PCta do RTSów. Sytuacja niemal identyczna.


Jaka niemal identyczna, gdy Tomb Raider to gameplayowo praktycznie kropka w kropkę Uncharted? Jedyna różnica to tylko trochę bardziej otwarty świat i okazjonalny backtracking czy możliwość wracania do poprzednich lokacji, a także rozwijanie postaci (skopane zresztą...), cała reszta to jednak to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować