Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 18:13, Eff3ctiv3 napisał:

Spoiler

Jestem w sali pełnej samuraji i nie wiem, jak się dostać dalej omijając tego wielkiego
typka.


Spoiler

musisz skoczyc na krawędź tam gdzie biją w dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu się wyprawia , ale ostatnio zauważyłem, że nie znikają mi podpowiedzi np:
"nacisnij wieleokrotnie E aby wywarzyć" , nawet w BF bad company 2 zostają mi tego typu informacje. O co tu chodzi ?
ooo teraz wróciłem do gry to zniknęło, ale przez kjilka minut był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jestem dalej i znowu mam problem :/

Spoiler

W jaki sposób wskoczyć na dach klatki żeby przejść dalej? Nie widzę nigdzie wyższego miejsca z którego mógłbym się dostać na tę klatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 19:32, Eff3ctiv3 napisał:

Dzięki, jestem dalej i znowu mam problem :/

Spoiler

W jaki sposób wskoczyć na dach klatki
żeby przejść dalej? Nie widzę nigdzie wyższego miejsca z którego mógłbym się dostać na
tę klatkę.


Użyj logiki.... kiedyś nad zagadkami dało się siedzieć kilka godzin/ dni aż się w końcu rozwiązało. Te z TR to banał.
No ale jeśli chcesz to:

Spoiler

najpierw podnieś klatkę, potem zamknij wrota, opuść klatkę, wtedy wejdź na wyższe piętro i ją przyciągnij. Jak będzie blisko wskocz na nią i dalej na ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsce poruszone w poście wyzej zajeło mi najwiecej czasu z całej gry.
Przy nim sobie zdałem sprawę, ze przy tej grze nie wspierałem sie ani razu walkthrough z youtube. A zdarzylo sie to przy portalu 2 i god of war 3. :))

http://tombraiderstore.com/tomb-raider-the-art-of-survival.html
Kojarzy ktoś ta książkę? Czy jest ona dostępna z którąs wersją gry, czy tylko osobno?

Ma ktos namiar na jakieś fajne trivia (ciekawostki) związane z TR? Głównie apropo produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Addressed an issue in ”Shipwreck Beach” where the mast on the wooden ship was occasionally missing depending on the player’s path.
- Fixed a gating issue in “Research Bunker” where the elevator would get stuck in an unintended state.
- Fixes for multiplayer connectivity
o An issue related to security certificates that stopped many users from connection to Square Enix servers was resolved.
o Improved messages when you are unable to connect with Square Enix servers.
- Improvements to voice-chat for multiplayer
o New Push-To-Talk feature, by default mapped to F1.
o New voice-chat volume option.
o Improved overall quality of voice-chat.
- Fixes for crashes on startup in specific situations when no audio output is available.
- Fixes for various reported crashes during both single-player and multi-player.
- Movies are showing up again when using SSAA.
- Cost of TressFX reduced, especially in combination with SSAA.
- TressFX memory usage reduced for AMD Eyefinity and NVIDIA Surround setups.
- TressFX simulation and graphical quality improvements.
- New Ultra-quality shadow mode for contact hardening shadows. This is not enabled by default in any quality profile, but can be enabled from the advanced settings.
- Improvements to fullscreen/windowed switching and multiple display handling.
- Various UI improvements.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobra miejscówkę, w której po ukończeniu gry można łatwo zrobić achievementa ze ściąganiem przeciwników w przepaść przy użyciu łuku z liną? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi grobowcami mogli coś więcej zrobić. bo tak naprawdę był to nudny dodatek do całego gameplaya. Trochę skakania, żeby na koniec dostać jakiś skarb, który daje 1pkt umiejętności. Brakowało mi tutaj czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 16:04, EmperorKaligula napisał:

gra skonczona w 84%. cala zolc wylalem tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82476&pid=140

post dla przeczytania glownie dla tych co gry jeszcze nie kupili i nie lubia slodzenia
w recenzjach.



Badziewna recka lub słaby trolling, bo gra jest na prawdę dobra - Ty nie lubisz " słodzenia w recenzjach ", więc dla odmiany przegiąłeś w drugą stronę ;)

bardzo podoba mi się patent ze zdobywaniem nowego sprzętu a la " Batman AA ", przez co zawsze można oczekiwać czegoś nowego, rozwój postaci też jest bardzo miły - zagadki może nie są najtrudniejsze ale czasami trzeba się trochę wysilić, np. z windami - mi udało się odblokować tylko daw z czterech kół zębatych
grobowce, rzeczywiście zbyt małe i łatwe, mogłyby być bardziej rozległe i trudniejszymi zagadkami lub z elementami zręcznościowymi na poziomie plaży.
W grze jest trochę zbyt dużo amunicji ale z drugiej strony są też momenty, gdy udało mi się całkiem wystrzelać z posiadanej amunicji, także ze strzał ;), mogli to zrobić tak, że amunicje zbieramy z ciał pokonanych wrogów, a strzału produkować przy ognisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 16:04, EmperorKaligula napisał:

post dla przeczytania glownie dla tych co gry jeszcze nie kupili i nie lubia slodzenia
w recenzjach.

Raczej dla tych, którzy lubią czepianie się każdej drobnej pierdółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 18:05, lis_23 napisał:

Badziewna recka lub słaby trolling, bo gra jest na prawdę dobra - Ty nie lubisz " słodzenia
w recenzjach ",


trolling ? coz w miare wszystko uargumentowalem, podalem przyklady. widocznie masz problemy z czytaniem, albo z tym ze komus gra nie podeszla.

Dnia 17.03.2013 o 18:05, lis_23 napisał:

więc dla odmiany przegiąłeś w drugą stronę ;)


czule slowka i slodycz masz w tekscie recenzji gramu. mialem rozwijac plusy/przepisac je z recenzji ? szkoda czasu.

Dnia 17.03.2013 o 18:05, lis_23 napisał:

bardzo podoba mi się patent ze zdobywaniem nowego sprzętu a la " Batman AA "


Batman AA mial bardzo fajne i przemyslne gadzety. no i mial ich wiecej. rozumiem ze do gry "w realnych czasach" ciezko cos wymyslic, ale pod tym katem ewidetnie tworcy poszli na latwizne.

Dnia 17.03.2013 o 18:05, lis_23 napisał:

ale czasami trzeba się trochę wysilić, np. z windami - mi udało
się odblokować tylko daw z czterech kół zębatych


to jest zagadka gdzie trzeba sie wysilic ? Ty tak serio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 18:41, EmperorKaligula napisał:


trolling ? coz w miare wszystko uargumentowalem, podalem przyklady. widocznie masz problemy
z czytaniem, albo z tym ze komus gra nie podeszla.

Moim zdaniem gra nie zasługuje na 10 i 9 ale na 8 / 10 zasługuje spokojnie
ja, bawię się bardzo dobrze i mam zamiar grę przejść jeszcze raz - sporo odejmuje też za problemy graficzne / cienie, migająca roślinność, woda, itp. /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 18:47, lis_23 napisał:

sporo odejmuje też
za problemy graficzne / cienie, migająca roślinność, woda, itp. /.


poza kilkoma crashami (2-3) z generowaniem raportu przez gre (czyli raczej wina gry) zadnych problemow z graficznych nie mialem. bardzo ladnie i stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 19:03, EmperorKaligula napisał:

> sporo odejmuje też
> za problemy graficzne / cienie, migająca roślinność, woda, itp. /.

poza kilkoma crashami (2-3) z generowaniem raportu przez gre (czyli raczej wina gry)
zadnych problemow z graficznych nie mialem. bardzo ladnie i stabilnie.


Problemy z ekskluzywnym pełnym ekranem ( przed i po patchu ), z cieniami, z migającą roślinnością i z migającą wodą w lokacji, gdzie w wodzie był prą - woda była raz jasna, raz ciemna, w zależności od umiejscowienia kamery i ruchu myszką
poza tym, gra jest bardzo fajna, ostatni raz tak dobrze bawiłem się przy ACIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować