Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2011 o 12:14, Damianuss1 napisał:

Przerywniki filmowe prezentują się genialnie,


To tylko trailer, niestety. Przerywniki będą pewnie na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak patrze na nową, odmienioną Larę to widzę Jessice Albę :D

Nowe rozdanie to zawsze okazja do pozyskania nowych graczy, tych którym zwłaszcza ostatnie TR nie przypadły do gustu, albo się po prostu przejadły.

Pamiętam pierwsze TR, wtedy każdy w nie grał, po kolejne tytułu np. ja już nie sięgałem. Teraz przyznam jednak, że chętnie zagram w najnowszą odsłonę.

Zrobienie z tego surviavala to świetne posunięcie, wiadomo o Larę każdy będzie dbał jak o siebie samego, inaczej jakby bohaterem był koksu, któremu chętnie dałoby się w kość :P także postać Croft do survivala jest idealna :) jeszcze tylko otwarty świat i będzie na bank świetna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem, ze zagram jeszcze w tym roku, baa liczyłem na pierwszy kwartał 2012, ale jak widać będzie trzeba poczekać. Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jak cholera (o ile gra nie zmieni się w zlepek QTE, a tych było pełno w gameplayu), ale w tym roku ma wyjść StarCraft II: Heart of the Swarm (główny wyczekiwany tytuł), Spec Ops: The Line i Mass Effect 3, więc tego TR-a przeboleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu link umknie z newsów tutaj znaleźć go też może. Co tu dużo mówić, wygląda to to bardzo fajnie, może troszkę inaczej sobie to wyobrażałem. Widać, że młoda Pani Croft się nie patyczkuje, zabija niczym wprawiony morderca wszystko co się tylko nasunie pod celownik. Rozgrywka przypomina mi tą z serii Uncharted na PS3. Zobaczymyyy.

http://www.youtube.com/watch?v=_ZT1rUWPyM0&feature=player_embedded#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie podoba mi się to za bardzo. Taki Garret z Thiefa był większym kozakiem, a wpiernicz dostawał bez większego problemu. Chciałbym właśnie czegoś takiego, jak Deadly Shadows - otwartego poziomu z możliwością kombinowania, swobodnym poruszaniem się i bardziej wymagającą walką, a przede wszystkim realistycznym strzelaniem z łuku, ale niestety będzie to Uncharted z babą w roli głównej. Gra, owszem, może być niezła, ale raczej mnie nie zachwyci, bo do tego trzeba czegoś więcej niż zlepka współczesnych trendów z gier, które dobre nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z rzeczy o jakiej mówili twórcy było "przeżyć na wyspie". Po tej prezentacji widać, że nowa Lara nie będzie miała z tym żadnego problemu. Liczę, że znajdą się w grze poziomy z większą dawką dyskrecji. Liczę na momenty gdzie otwarta walka nie wchodzi nawet w grę, a nawet jeśli to będzie to wyzwanie jedynie dla jakiegoś super sprawnego Koreańskiego gracza, który będzie tą grę miał w jednym palcu. Skradanie się i unikanie wroga, to właśnie rzecz na jaką liczyłem najbardziej. Jatka gdzie demolujemy pół wyspy po tym zwiastunie, tylko coś takiego przychodzi mi teraz na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 22:37, Damianuss1 napisał:

Jedną z rzeczy o jakiej mówili twórcy było "przeżyć na wyspie". Po tej prezentacji widać,
że nowa Lara nie będzie miała z tym żadnego problemu. Liczę, że znajdą się w grze poziomy
z większą dawką dyskrecji. Liczę na momenty gdzie otwarta walka nie wchodzi nawet w grę,
a nawet jeśli to będzie to wyzwanie jedynie dla jakiegoś super sprawnego Koreańskiego
gracza, który będzie tą grę miał w jednym palcu. Skradanie się i unikanie wroga, to właśnie
rzecz na jaką liczyłem najbardziej. Jatka gdzie demolujemy pół wyspy po tym zwiastunie,
tylko coś takiego przychodzi mi teraz na myśl.


Wiesz co, taka natura tego typu filmów, że twórcy chcą upchać wszystko co "najlepsze" i najbardziej filmowe. Można mieć tylko nadzieję, że to a) zlepek co bardziej dynamicznych momentów, albo b) końcówka gry, gdzie akcji z racji zbliżającego się końca historii może być więcej. Też nie chcę drugiego CoD''a ale nie sądzę, żeby twórcy poszli tą drogą. Ja tam ciągle wierzę w tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, początkowo miałem nadzieje, gdy były dopiero pierwsze przecieki na temat gry oraz pierwsze wypowiedzi twórców, że gra będzie naprawdę dobrze zrealizowanym survivalem, ba! Nawet survival-horrorem w niektórych momentach. Na taką grę właśnie czekam, nie na kolejną platformówkę z toną akcji ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno poszczególne lokacje mogą być przechodzone w różnej kolejności w zależności od rozgrywki. O ile w ogóle będą te lokacje rozdzielone w jakiś widoczny sposób - bo możliwe, że nie będzie tego widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 18:01, Zgreed66 napisał:

Dzieki, troszke lipawo mi sie wydaje :)


Mnie się tam podoba, byle nie było zbyt liniowe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować