Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

Tak się zacząłem zastanawiać... Dlaczego w tytule tematu jest "2013"? To tak jakby chciało się odróżnić tytuł od jakiegoś o takiej samej nazwie, który był wcześniej. Jednak "Tomb Raider" wcześniej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:27, Harrolfo napisał:

Dlatego, że byłyby inaczej dwa tematy o tej samej nazwie. Jeden TR bez numerka już był.


Był? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:40, Sigu napisał:

> Dlatego, że byłyby inaczej dwa tematy o tej samej nazwie. Jeden TR bez numerka już
był.

Był? Kiedy?



Harrolfo chodzi o tego zupełnie pierwszego TR''a który ma de facto taką samą nazwę jak ten z 2013 dlatego do tego jest dodana data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie odrobinę ocena multi w wykonaniu IGN - zbyteczny, nie najlepiej przemyślany, z mechaniką walki, która sprawdza się bardziej w single'u. Liczyłem na przedłużenie żywotności gry, ale jeśli faktycznie takie głosy będą się powtarzać, to raczej nie będę inwestował w to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 10:25, paraGaladh napisał:

Martwi mnie odrobinę ocena multi w wykonaniu IGN - zbyteczny, nie najlepiej
przemyślany, z mechaniką walki, która sprawdza się bardziej w single''u. Liczyłem na przedłużenie
żywotności gry, ale jeśli faktycznie takie głosy będą się powtarzać, to raczej nie będę inwestował
w to od razu.

W najnowszym CDA jest dłuższy tekst o multi w nowym "TR". Recenzenci widzieli przedpremierowo ten tryb i mieli okazję go dłużej przetestować. W ich opinii, prezentuje się całkiem dobrze. Ale to przecież CDA... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry, ale są takie gry, które powstają dla multi (Battlefield 3), a single jest jedynie dodatkiem. Są takie gry, które powstają dla singla (Tomb Raider), a multi jest na doczepkę. Moim zdaniem nie powinno się odzwierciedlać tego trybu w ocenie, chyba, że zrecenzować go zupełnie osobno (jak ja jakiś czas temu zacząłem robić...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 10:58, Sigu napisał:

Hej, sorry, ale są takie gry, które powstają dla multi (Battlefield 3), a single jest
jedynie dodatkiem. Są takie gry, które powstają dla singla (Tomb Raider), a multi jest
na doczepkę. Moim zdaniem nie powinno się odzwierciedlać tego trybu w ocenie, chyba,
że zrecenzować go zupełnie osobno (jak ja jakiś czas temu zacząłem robić...)


Och, bez wątpienia single to esencja tej gry, ale po prostu liczyłem na miły dodatek wydłużający jej atrakcyjność. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją atrakcyjność wydłużają achievementy. Duke Nukem Forever przechodzę głównie (ale także z powodu, że to jest całkiem dobra gra) dla achievementu "Damn, I''m Good" :)

W Tomb Raider jest kilka achievementów multi, więc na pewno zabawa się wydłuży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na wstępie powiem tylko, że w sklepie pe (google ->sklep pe) konsolowe wersje dostają steelboxa i cyfrowy soundtrack gdzie przesyłka jest za free przy przedpłacie. Szkoda, że muve się nie pokusiło o te boxy :(, złożyłem i opłaciłem już tam zamówienie więc olewam sprawę, ale kto jeszcze nie zamówił to zarzucam informacją.

W najnowszym PSXextreme jest spora recka. Ocena wysoka, ale główne minusu to: łatwa rozgrywka (najlepiej startować od razu z najwyższego poziomu), mało survivalu i

Spoiler

niedosyt pozostawiony po zakończeniu

. Celowo oznaczyłem jako spoiler więc uwaga. Polowanie i walka z głodem to jednorazowy teatrzyk. Później polowanie to jedynie fun i zdobywanie achivów. Opis całej reszty jest miodny. Główny wątek powinien zająć około 12h a nawet 20h z zadaniami pobocznymi. Już się doczekać nie mogę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 13:44, Damianuss1 napisał:

W najnowszym PSXextreme jest spora recka. Ocena wysoka, ale główne minusu to:
łatwa rozgrywka (najlepiej startować od razu z najwyższego poziomu), mało survivalu

Dzięki za info. A jaką dało ocenę to pismo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2013 o 13:44, Damianuss1 napisał:

Ocena wysoka, ale główne minusu to: łatwa rozgrywka
(...), mało survivalu

Jak dla mnie to spore plusy, nawet jedne z najważniejszych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 12:08, Demagol napisał:

Angielską, oczywiście. Nasza polska szkoła dubbingowa już dawno upadła, a niestety nikt
już nie stara się o poziom taki jak polskich wersji filmów Disneya i innych kinowych
hitów animowanych, a szkoda, bo nieraz przebijały oryginał.

Do pana i innych panów sądzących to samo obadajcie polską wersję
Epic Mickey 2: The Power of Two :P Szczena wam opadnie jak nasza szkoła Dubbingowa potrafi zaskoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować