Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 30 - 21

154 postów w tym temacie

spekuluje ze 1 miejsce bedzie przeznaczone dla uncharted 2(choć nie rozumiem fenomenu tej gry, tak tak przeszedlem) mam tez nadzieje ze starcraft bw bedzie na podium : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny jak dla mnie zestaw tytułów (no może KotORem, który ewidentnie mi nie podszedł). ^^

...

Auuu, ciekawe ile jeszcze osób będzie tu rzucać tytułami z XX wieku. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście umieszczam RDR na 1. miejscu mojego osobistego rankingu, ale w niewiele z tych gier grałem, więc trudno mi się o nich wypowiedzieć. Poza tym, to wasz ranking :)
Czekam na 1. miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, z miejscami 30-21 w większości się zgadzam. Jedynie nie pasuje mi tutaj Mafia 2. Gra może i fajna, ale uwsteczniająca serię, w wieloma irytującymi bugami. IMHO niżej było wiele o WIELE lepszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu nfs: underground, fear, vice city, kotor jedynka. mniaaam ;D
Kolejna FIFA w rankingu! :D:D:D:D nie zeby mi sie nie podobalo, wrecz przeciwnie ;p
Mafia II... co oznacza, ze najprawdopodobniej jedyneczka bedzie top 10 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie rozumiem jak Mafia 2 moze byc wyzej od Red Dead Redemption. Dla mnie to najwieksza lipa roku, sprzedanie sie dla kasy, oszukanie człowieka - gra na 5 godzin, gdzie tak naprawde nie ma jakiejs rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:03, Ilxuss napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja jestem całkowicie przekonany, że Wiedźmin zajmie pierwsze miejsce.
:)

Chyba jednak nie, choć stawiam że w ''10'' będzie bez problemów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować