Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 30 - 21

154 postów w tym temacie

Jeżeli Wiedźmin ma być wyżej od KotOR''a, to przepraszam bardzo, ale ja idę się pociąć.Ja rozumiem, jesteśmy Polakami, kibicujmy polskim grom i tak dalej, no ale litości, zachowajmy resztki obiektywizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:10, PabloZ_94 napisał:

Jeżeli Wiedźmin ma być wyżej od KotOR''a, to przepraszam bardzo, ale ja idę się pociąć.

Powodzenia.

Tak w ogóle to co ci to robi, że jakaś gierka jest wyżej od drugiej? To tylko zwykły ranking ustalany według upodobań paru kolesi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:10, PabloZ_94 napisał:

Jeżeli Wiedźmin ma być wyżej od KotOR''a, to przepraszam bardzo, ale ja idę się pociąć.Ja
rozumiem, jesteśmy Polakami, kibicujmy polskim grom i tak dalej, no ale litości, zachowajmy
resztki obiektywizmu....

Nie kibicuję polskim grom, ale IMO Wiedźmin to całkiem sympatyczna produkcja, zaś ze wszystkich gier wydanych przez Bioware od KotORa wspominam gorzej tylko NWN. Taka pozycja to akurat nic dziwnego. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Heh, u mnie również GTA VC byłoby w top 3. Hmm, skoro spoiler wyciekł w sprawie GTA 3, zgaduję, że będzie na równej pozycji nr 20. Ciągnąc temat dalej - GTA SA będzie jeszcze bliżej podium, tylko ciekawe jak bardzo. (przeczucie...?)
- Patrząc wstecz na listę, w pewnym stopniu zaskakuje pozycja Starcrafta II
- A tak w ogóle...Little Big Planet ma jakieś szanse na jakieś miejsce?
- Hehe, wciąż nie ma Gothika, jest dobrze.
===
P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie STALKER ? czy Silent Hill ? mam nadzieje ze sie pojawia, inaczej redakcja ma u mnie duzego minusa ;), jeszcze macie czas na zmiane listy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:28, Odbytnica napisał:

a gdzie STALKER ? czy Silent Hill ?


Gdzie jest krzyż


coraz zabawniejsze reakcje na ranking, mnie powaliły ostre rpgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:30, Ostrowiak napisał:

Gdzie jest krzyż


Za sałatą.

Dnia 08.01.2011 o 19:30, Ostrowiak napisał:

coraz zabawniejsze reakcje na ranking, mnie powaliły ostre rpgi


Jeszcze DA:O i ME2 (tak, wiem, ten ostatni to nie RPG) nie było. Mam takie zabawne uczucie, że będą w Top10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR i Mafia II zdecydowanie za nisko. Poza tym ten ranking pełen jest nielogiczności. Bo sorry, ale Knights of the Old Republic, GTA: Vice City, czy Need for Speed: Underground są lepsze od Mafii II lub RDR? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Weźcie się czasami ogarnijcie. To, że np. RDR jest dla was lepsze od xxx to nie znaczy, że dla każdego tak musi być. Mnie na przykład KOTOR podobał się bardzo i widziałbym go wyżej, ale czy muszę pisać, że lista jest do dupy bo gra xxx jest wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:38, Henrar napisał:

Jeszcze DA:O i ME2 (tak, wiem, ten ostatni to nie RPG) nie było.

A niedawno pisałeś, że to aRPG. Zdecydowałbyś się w końcu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:39, Dantes7 napisał:

RDR i Mafia II zdecydowanie za nisko. Poza tym ten ranking pełen jest nielogiczności.
Bo sorry, ale Knights of the Old Republic, GTA: Vice City, czy Need for Speed: Underground
są lepsze od Mafii II lub RDR? Wolne żarty.



No wiesz, kwestia gustu. Ja już dawno olałem takie pseudo rankingi bo jak ktoś wyżej słusznie zauważył to tylko głosowanie paru normalnych graczy. Poza tym Wg mnie KotOR zasłużenie dostał pozycję, ale taka Mafia 2 ssie na całej linii (nie podeszła mi). O RDR wiele słyszałem, ale nie grałem więc nie powiem. GTA VC? Przeszedłem grę dawno temu i nie widzę w niej nic specjalnego, tzn nie wracam do niej jak choćby do Gothic''a 1 czy jak będę powracał do GTA IV ze względu na multi.
Inna sprawa, że brak tu świetnych gier z Wii, a dostały się do listy (głównie miejsca poniżej 50) takie crapy, że masakra. Poza tym, nie wszystkim dogodzisz. Ja np. nie znoszę strategii, mam świadomość, że StarCraft II jest mega hitem, ale nie ruszę go bo mnie to nie jara. Podobnie jak ludzie, którzy nie lubią platformerów, nie zagrają w SMG 1 i 2 czy innego Donkey Konga - mało tego - z uporem maniaka będą twierdzić, że te gry są złe.
Proste, należy się przyzwyczaić, albo zmienić portal lub czytać/słuchać też inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:18, Kadaj napisał:

> Jeżeli Wiedźmin ma być wyżej od KotOR''a, to przepraszam bardzo, ale ja idę się
pociąć.Ja
> rozumiem, jesteśmy Polakami, kibicujmy polskim grom i tak dalej, no ale litości,
zachowajmy
> resztki obiektywizmu....
Nie kibicuję polskim grom, ale IMO Wiedźmin to całkiem sympatyczna produkcja, zaś ze
wszystkich gier wydanych przez Bioware od KotORa wspominam gorzej tylko NWN. Taka pozycja
to akurat nic dziwnego. ;p


To od razu idź się pociąć skoro nie rozumiesz "systemu" głosowania który tutaj zastosowano.
Im więcej czytam komentarze do tego rankingu (listy) tym bardziej zaczynam wątpić w inteligencję ludzi udzielających się na forum, albo chociaż w ich umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Knights of the Old Republic, GTA: Vice City, czy Need for Speed: Underground są lepsze od Mafii II lub RDR?
Sugerujesz, że nie są?
To jakiś troll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:59, SimplyLucas napisał:

To od razu idź się pociąć skoro

Dlaczego miałbym "jednoczyć się w bólu" z zacytowanym forumowiczem? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 20:04, Kadaj napisał:

> To od razu idź się pociąć skoro
Dlaczego miałbym "jednoczyć się w bólu" z zacytowanym forumowiczem? o_O


Najmocniej przepraszam dopiero jak wypusciłem posta zauważyłem błąd :)
oczywiscie chodziło tu o wypowiedź PabloZ_94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem chyba jeszcze żadnego Japońskiego RPG a jeśli nie było go do tej pory to nie sądze aby znalazł się pierwszej 20. Od biedy FF X by na to zasługiwał że nie wspomnę o 4 Personie czy TWEWY. Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ranking mialby jakis sens jakby byla ustalona z gory liczba gier, a glosujacy musieliby znac (grac/przejsc) wszystkie gry z tej listy, wtedy tak uporzadkowana lista moglaby jeszcze cos odzwierciedlac, a tak to bardzo wplywa na wynik popularnosc jakiejs gry wsrod glosujacych, widac, ze tutaj nie ma np. gier na wii, psp itd, bo nie byly popularne wsrod glosujacych i sie nie przebily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>TWEWY
Brak jednej z najbardziej "jedynych w swoim rodzaju" gier ostatniej dekady w tym rankingu to skandal. ;[ Ta gra jest lepsza niż 90% tej całej listy.
A w pierwszej 20 nie będzie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 20:36, Krzycho napisał:

>TWEWY
Brak jednej z najbardziej "jedynych w swoim rodzaju" gier ostatniej dekady w tym rankingu
to skandal. ;[ Ta gra jest lepsza niż 90% tej całej listy.
A w pierwszej 20 nie będzie napewno.


Na pewno, nie sądze nawet (ale mogę się mylić) aby ktoś w redakcji w ogóle grał czy nawet słyszał o tej genialnej gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować