Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 30 - 21

154 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2011 o 18:05, Kadaj napisał:

> Nie wiem jak wy, ale ja jestem całkowicie przekonany, że Wiedźmin zajmie pierwsze
miejsce.
> :)
Chyba jednak nie, choć stawiam że w ''10'' będzie bez problemów. ;p


Wiedzmin to jednak bardzo dobra gra, ale na pierwsze miejsce raczej nie trafi :)
Osobiscie bardziej licze na Gothica, Uncharted 2, Mass Effecta albo podstawke WoWa. Chyba, ze ktoras z tych gier juz byla w poprzednich edycjach - nie jestem na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cienki fanboyski ranking ,już pewne jest że Uncharted i Wiedźmin (które na nie nie załużyły)będa na pierwszych miejscach.Ale tak już jest kiedy ranking tworzony jest przez takich ludzi.


Szkoda że KOTOr jest tak nisko (zasłużył on moim zdaniem na bycie w pierwszej piątce),bo dla mnie to RPG wszechczasów.Ale wiodocznie ktos ma inny "gust" do tzw. "ostrych" RPGów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu pokochałem klimat Vice City (pierwsze trójwymiarowe GTA, w które grałem, nie licząc paru minut z GTA III na kompie, na którym gra wyciągała ok. 10 FPS), choć ostatnio przymierzam się do ponownego rozpoczęcia San Andreas i spotkania z ziomkami z Grove Street. Cieszę się, że do tej pory nie było żadnej z części Gothika, bo to oznacza, że będzie on w pierwszej dwudziestce, a to już mnie zadowala (w ogóle nie biorę pod uwagę możliwości, że mogłoby go zabraknąć w tym zestawieniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu uszanujmy zdanie innych ludzi i nie rzucajmy na boki nieudaną ironią, co? ;)

Ja osobiście też nie zgadzam się z niektórymi pozycjami (SC2 tak nisko?), ale nie nazywam układających ranking "takimi ludźmi", cokolwiek miałoby to oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:16, Almarcino napisał:

Dlaczego Uncharted nie zasłużyło :)? I Co wg Ciebie zasłużyło na pierwsze miejsce i dlaczego?



Brakuje wiele gier.Choćby Age of Conan,który był genialnym przykładem jak zrobić dobrze gre w świecie Roberta E.Howarda.
Moim zdaniem ,wybór jest na tyle trudny że cięzko mi w tej chiwli powiedzieć jaka gra była by na pierwszym miejscu.

A Uncharted nie zasłużyło ,bo były lepsze gry z tego gatunku choćby Tomb raidery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, GTA 3 w top 20(no bo mam nadzieję, że nie w top10).
Nie trafia do mnie fenomen tej serii. Klimatu w nich nie dostrzegam, misje są nudne a fabuła już się przejadła, bo jej szablon w każdej części jest taki sam. Nudy i mizeria.
Choc muza w radiach jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:29, Net_com napisał:

Mówcie co chcecie , ale takich cut-scenek jak w mafii dwa nie było nigdzie ;P


Może i nie, ale duże wrażenie pod tym względem zrobiło na mnie Saints Row 2, w którym cut-scenki były iście filmowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:25, Arcadae napisał:

A Uncharted nie zasłużyło ,bo były lepsze gry z tego gatunku choćby Tomb raidery.


Tomb Raidery w latach 2001-2010 to średnio udane gry (wybijały się tylko gry od CD, ale nie dorastają do pięt Uncharted. Taka prawda). Grałeś w ogóle Uncharted?

Spoiler

tak, wiem, że nie, bo jesteś fanbojem Xboxa



Osobiście na liście widziałbym KotOR-a II od Obsidianu, który bije fabułą i klimatem jedynkę. Ale cóż, może się jeszcze pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 18:38, Henrar napisał:

Osobiście na liście widziałbym KotOR-a II od Obsidianu, który bije fabułą i klimatem
jedynkę. Ale cóż, może się jeszcze pojawi.

Pojawić się musi i pojawi się na pewno. Szczególnie jeśli w zestawieniu są 3 fify...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 18:38, Henrar napisał:

Osobiście na liście widziałbym KotOR-a II od Obsidianu, który bije fabułą i klimatem
jedynkę. Ale cóż, może się jeszcze pojawi.


Dokładnie.
KotOR I jest bardzo miałki, głównie z powodu "genialnych" twórców. Ach i te rozbudowane drogi wyboru. Pomóż babci - zyskaj punkty jasnej strony vs. okradnij babcie i uzyskaj punkty ciemnej strony. Zieeeew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft II na żałosnej pozycji, a to przecież jedna z najlepszych gier ostatniej dekady. KotOR też nisko. Nie wiem, czy można się spodziewać dwójki na tej liście (pewnie "zbyt zabugowana", a to akurat nieprawda, bo bugów ma niewiele), dlatego też widziałbym jedynkę przynajmniej w pierwszej dwudziestce. Co jak co, ale ta gra jest znakomita, choć sam nie mam najlepszej opinii o BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować