• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Antek100100

Zasilanie do karty graficznej.

Pytanie

Ekhm, mam taki problem, gdy włączyłem kompa, to wyświetliła mi się informacja że mam za słabe zasilanie do karty i została zmniejszona wydajność żeby nie uszkodzić systemu, może to być spowodowane za słabym zasilaczem. Mam kartę GeForce 9600 GT. Jak sprawdzić jaki mam zasilacz i jak cóź kupić nowy zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wygląda na to, że zasilanie jest wprost nieproporcjonalne do tego jakie wymaga karta grafiki.
Skoro masz gwarancję, to na Twoim miejscu udałbym się z tym problemem do miejsca zakupu , powiedział o problemie i zażądał wymiany zasilacza.
No jeszcze jedno, masz to od początku kupna kompa? żadnego grzebania w Biosie nie było?

PS: Nie ten dział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.01.2011 o 12:28, Smileyer napisał:

/ciach/


Tylko dzisiaj się pojawił problem, a sprzęt mam od jakiegoś roku czy 2 nawet, nigdy w nim nie grzebałem tylko parę razy do serwisu wysyłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawdopodobnie po tych 2 latach zasilacz zaczyna działać wadliwie. Bezwzględnie nie kupuj nic sam a zgłoś się do sklepu.

Hmm, wiesz co. Wejdź do Biosu i wczytaj domyślne ustawiania. Tak na wszelki wypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po pierwsze sprawdź do kiedy masz gwarancję na sprzet, wynosi ona 24 miesiące od daty zakupu. Prawdopodobnie masz niemarkowy zasilacz i to on pada więc będziesz musiał jednak rozkręcić obudowę.Zresztą jeśli nie masz zaklejonej jej plombami tak, że uniemożliwiają one rozkręcenie bez rozerwania naklejki to możesz śmiało rozkręcić i nie stracisz gwarancji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.01.2011 o 17:18, Antek100100 napisał:

>/ciach/ Jest zaklejona, mam jeszcze przez rok gwarancje.



To do serwisu zanieś i niech Ci zasilacz wymienią bo najwyraźniej pada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować