Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze więcej zdjęć "PlayStation Phone"

23 postów w tym temacie

Plotki zawsze w cenie, natomiast gdy Nintendo od wczoraj oficjalnie przedstawie 3DS Gram.pl milczy. Cóż, profesjonalizm redaktorów pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze Sony chce zagrac tak jak microsoft ze slimem :) chociaz jesli tak jest to srednio im to wychodzi bo o nowej konsoli microsoftu nikt nie wiedzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Jednak cały czas zastanawia zachowanie Sony, które udaje jakby sprawy nie było. Jestem ciekaw czy ten smartphone nie będzie przewyższał ceną PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam PSP, ale przymierzam się do zakupu... Mimo wszystko wolałbym stare dobre PSP 3004 niż to coś. :) A jeszcze jak dojdzie do tego realna cena tego telefonu konsolki to przepraszam bardzo, ale podziękuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda ok. Jednak co mogę powiedzieć po wyglądzie? Chciałbym to dostać w swoje rządne gier ręce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od dłuższego czasu zastanawia, po co są 2 te wirtualne analogi. Czyżby można było wybrać sobie po której stronie będziemy go chcieli umiejscowić? Bo wątpię by to było wepchnięte PSP2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to trochę nie na temat, ale można wiedzieć czemu moja ulubiona strona nie publikuje żadnych newsów związanych z 3DS.

Sam nie zakupię tego urządzenie ponieważ moja X10 i 3DS będą wystarczająco mnie zaspokajały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować