Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims Średniowiecze - zapowiedź

27 postów w tym temacie

Adam Berlik

Mało kto spodziewał się, że Electronic Arts wykaże się inwencją w kwestii rozwoju marki The Sims, zamiast oferować wyłącznie kolejne odsłony cyklu oraz dodatki do nich. Jednakże po niezbyt udanych Historiach tym razem zdecydowano się na kompletną zmian... realiów.

Przeczytaj cały tekst "The Sims Średniowiecze - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na The Sims w epoce kamienia łupanego. Urządzanie jaskini, polowanie na zwierza i romanse na zasadzie łup maczugą w łeb wybranki :D

Potem masa dodatków, zwierzaki, oswój własnego mamuta. Stone Age Ikea, czyli masa pięknych kamieni do ozdobienia jaskini itp. Oraz wiele innych wartych swojej ceny i znacznie zmieniających gameplay tak jak w oryginalnych Simsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL.
Pierw narzekanie, że nowe dodatki i kolejne odsłony nie wprowadzają nic nowego, że sztampa, że rozgrywka ta sama. Jednym słowem - źle.
Kiedy twórcy chcą wprowadzić coś nowego, zamiast wypuścić kolejny dodatek (bo przecież to mógłby być zestaw średniowiecznych strojów do TS3), też jest źle.
No ale nic - haters gonna hate.

Co się mnie tyczy, to jestem ciekaw jak im to wyjdzie. Zapowiada się ciekawie, może nawet ze względu na zmianę sposobu rozgrywki (questy) doczekamy się dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem antySims muszę powiedzieć, iż jestem trochę ciekawy jak to będzie z tym. Aczkowlwiek podtrzyymwanie serii Sims jest śmieszne, ten tytuł powinien odejść z wielkim stylem. Sims Średniowiecze, ja chcę The Sims Gwiezdne Wojny. D;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 14:55, KapiX napisał:

LOL.
Pierw
narzekanie,
że
nowe
dodatki
i
kolejne
odsłony
nie
wprowadzają
nic
nowego,
że
sztampa,
że
rozgrywka
ta
sama.
Jednym
słowem
-
źle.
Kiedy
twórcy
chcą
wprowadzić
coś
nowego,
zamiast
wypuścić
kolejny
dodatek
(bo
przecież
to
mógłby
być
zestaw
średniowiecznych
strojów
do
TS3),
też
jest
źle.
No
ale
nic
-
haters
gonna
hate.
Co
się
mnie
tyczy,
to
jestem
ciekaw
jak
im
to
wyjdzie.
Zapowiada
się
ciekawie,
może
nawet
ze
względu
na
zmianę
sposobu
rozgrywki
(questy)
doczekamy
się
dema?


Simsy to praktycznie tylko dodatki, a The Sims 3 zmienili praktycznie grafikę i ekrany ładowania. Ale tak to tylko dodatki za dużą sume, szczególnie kiedy się to zsumuję. Gra Sims to dla większości ikona LOL. :P

[sorry, na początku są wyrazy od nowyh linijek, ale coś się stało przy odpowiedzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się cytowanie pieprzy. Nie pierwszy raz dzisiaj.

Anyway fajnie gdyby wprowadzono charakterystyczne dla średniowiecza okrucieństwo i biedę. :) Takie Sims tylko dla dorosłych. To byłoby coś - zdaje sobie sprawę, że simsowy target (ukłon w stronę pań) raczej by tego nie łyknął, więc nic z tego. ;) tym niemniej elementy strategii (perspektywa króla) brzmi ciekawie, więc chętnie poznam szczegóły.


JASKIER!!? To ty!?
http://www.gram.pl/upl/artykul/120110109094919.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś skopał w skrypcie - gram: lepiej szybko to naprawcie, bo będzie chaos w tematach :P

Palpatine_II: właśnie o to mi chodzi. Czepianie się o brak nowości w serii - rozumiem. Czepianie się, że TS3 to TS2 z lepszą grafiką za 150 zł - rozumiem. Ale ironizowanie kiedy do serii chcą wprowadzić powiew świeżości - nie rozumiem i chyba nie zrozumiem. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemuż Simsy miałyby odejść?
To jedna z niewielu serii, która gdy już dostaje nowy numerek, to naprawdę się zmienia w stosunku do poprzedniczki. Autorzy zmieniają nawet całą mechanikę gry. Jak dla mnie, to tak długo jak będą to pelnowartościowe tytuły, to niech wychodzą długo. Co do dodatków, to jak ktoś nie chce to niech nie kupuje :)
Ja tam simsy lubię, są odprężające i mają świetny edytor budowania :)
edit: i właśnie kto grał w TS3, ten wie, że to wcale nie jest takie oczywiste, że TS3 = TS2+.

Na średniowiecze czekam, ale raczej z premierą nei kupię, cena wesoła nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnego podejścia seria Sims już dawno przeszła w dal. Nowe dodatki, nic nie wprwadzają do rozgrywki (nie chodzi mi o obiekty, a rozbudowanie gry). Z ilością wydanych dodatków, Sims to powinien byc najbardziej rozbudowany system gry symulacyjnej na świecie, powinien byc jak nasze drugie życie. A nie jak jestem na randce w Simsach to muszę iść nagle do toalety. :P Więc EA nie pogrzebie tej "serii", poniewaz to jest złota kura.
MORAŁ: The Sims to jedna gra, a nie seria. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak, ten aspekt jest jednak zabawny ;)
Jak tam uważasz, przyznałeś na początku żeś antySimsowy, więc też wiem, że ani Ty nie przekoansz mnie, ani ja Ciebie. Jak uważasz, nie moja sprawa - ważne by średniowiecze było tym czym się zapowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 15:11, Ichibanboshi-kun napisał:

edit: i właśnie kto grał w TS3, ten wie, że to wcale nie jest takie oczywiste, że TS3 = TS2+.

Grałem, i jest trochę ulepszeń w stosunku do TS2, jest też parę rzeczy z dodatków do TS2. Ale jeśli popatrzymy na liczbę zmian TS1->TS2, a TS2->TS3, to można odnieść wrażenie, że w TS3 poprawili tylko grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 16:48, Rokuto napisał:

Topienie
ludzi
w
basenie
się
znudziło?
:)


I palenie przy kominku także :< :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą cwaniaki w The Sims 3 nauczyli się wychodzić z basenu bez drabinki, przez co jedna z niewielu rzeczy jaka przynosiła mi radość została zlikwidowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować