Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 20 - 11

234 postów w tym temacie

Jeśli to jest top 111 dekady... to nie wiem czemu gra która pojawiła się 6 miesięcy temu czyli Heavy Rain jest wyżej niż gry króre już nawet 5 lat wspominamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast GTA 3 mogło by być Vice City, jest o wiele lepsze. Portal? Gra jest nudna, dla mnie nie powinna być nawet w 40, ale dobra. Tak samo Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay. No dobra, Kroniki Riddicka mogły by być w 40, ale nie w top 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:40, gogiell napisał:

Gears of War? Nudna, schematyczna gra, z maksymalnie wkurzającymi bohaterami. To jest
to.


GoW akurat jest grą, której daleko do schematyczności, bo twórcy przez większość czasu starali się urozmaicić rozgrywkę, a i całość klimat ma przedni. Nie jest to najlepsza gra studia Epic, ale od czasu UT z pewnością najlepsze, co wydali, bo kolejne Nierzeczywiste Turnieje były dla mnie rozczarowaniami. A jeśli chodzi o fabułę i bohaterów, to cóż - istotnie byli miałcy i wkurzający, ale dało się to przeżyć.

Haha, i macie zwycięstwo H-L2, wszyscy ci, którzy typowali ten crap na 1. miejsce xD.

BG&E - z pewnością jedna z najwybitniejszych gier ostatniej dekady, chociaż ja bym ocenił ją raczej na 9+/10, nie na 10, mam nadal pewne obiekcje. Jednak tak dopracowanej i zróżnicowanej gry dawno już nie było. Przyjemny klimacik i unikalny, oryginalny świat to niewątpliwe atuty, ale gameplay jest największym z nich. Ta gra wciąga i urzeka i po prostu nie da się jej nie lubić. W moim prywatnym rankingu gier ostatniej dekady to oczywiście pierwsza dziesiątka, choć nie 1. miejsce.

Tylko mam wrażenie, że ICO jest jednak przecenione. Owszem, to piękna, urzekająca gra, ale w kwestii grywalności i gameplayu nie jest wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:47, Demagol napisał:

GoW akurat jest grą, której daleko do schematyczności, bo twórcy przez
większość czasu starali się urozmaicić rozgrywkę, a i całość klimat ma przedni


Masz w pewnym sensie rację, jednak dla mnie chowanie się za przeszkodami/flankowanie było nudne już po pierwszych 2 godzinach gry.


btw. flame dla mnie to Mafia w Top 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space na 13 miejscu? mimo, ze podobala mi sie to troche za wysoko, raczej nie mam co liczyc na np. Silent Hilla 2 w pierwszej dziesiatce skoro go jeszcze nie bylo, STALKER pewnie tez sie nie zalapie, glosujacy ogarnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie będzie przeszkadzało jak zobaczę Mass Effecta 2 w top 10 , mówcie sobie co chcecie , ale w tej grze było wszystko , ciekawa i długa historia , interesujące postacie (no może nie tak świetne jak w kotorze) no i strzelało się wyśmienicie. Martwi mnie tylko Hal-Life 2 na 11 miejscu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:47, Darnok_Rukia napisał:

Ooo .Beyond Good & Evil i ICO jestem szczerze zaskoczony i do tego zadowolony :)


Jak jeszcze zobaczymy Bioshocka i Shadow of the Colossus w jutrzejszym zestawieniu to się rozpłynę ze szczęścia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w ostatnim odcinku będzie pełna lista wszystkich tytułów wraz z przyporządkowanymi miejscami, bo obecna forma nie jest zbyt przystępna.

Swoją drogą aż ciepło się człowiekowi robi na myśl o przyszłym flamie :)

Dla osób niezdolnych do odnalezienia zasad tworzenia rankingu zamieszczam link:
http://www.gram.pl/art_9wPfGe8_TOP_111_gier_pierwszej_dekady_XXI_wieku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten "TOP 111", jest zbyt subiektywny.
Jak było napisane wyżej GTA3 wyżej od Vice City mnie również mocno zdziwiło, szczególnie, że 3ki nie przeszedłem bo mnie znudziła, a Vice City "prawie" na 100% :)
BG&E zostało zhypowane na OMGZORZ grę ale nią nie jest. Przynajmniej moim zdaniem. Z tamtych lat czemu nie ujrzymy na tym rankingu (prawdopodobnie może mnie zaskoczą) Sacrifice albo Giants: Citizen Kabuto? Bo hype''u nie było...ot co.
Moim zdaniem farsa farszowa! Jak było napisane wcześniej nazwę zmienić"TOP 111 Gier Xbox360/PS3/PC/PS2", ale i tak Wieśmin wygra 1sze miejsce bo irracjonalny fanatyzm patriotyczny wygrywa zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:40, gogiell napisał:

Gears of War? Nudna, schematyczna gra, z maksymalnie wkurzającymi bohaterami. To jest
to.

W dupie byłeś gówno widziałeś! Moim zdaniem Gears of War powinno być w top 10 ...a część 2 na pierwszym miejscu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre pozycje mnie trochę zdziwiły, szczególnie nowych produkcji:D Niektórzy uznają tylko co to stare, a niesłusznie:P

Choć z Dead Space i AC2 Was IMO poniosło:) ten pierwszy zupełnie mi nie podszedł, w tego drugiego się zagrywałem, ale żeby tak wysoko?

edit. no i stało się, wiedźmin będzie w pierwszej dziesiątce;/ oprócz niego mass effect 2, mafia, max payne, WOW, pewnie uncharted 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować