Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 20 - 11

234 postów w tym temacie

No Pięknie ładnie te 100 gier było dobre ale teraz nadchodzą tytuły NAJLEPSZE z najwyższej półki czekamy do jutr ;) super artykuł i dobra robota :) te ostatnie 10 to już koniec ale bardzo ciekawe super się czytało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem policzyć samochodówki bo mnie coś denerwowało, że jest ich chyba dużo. No i jest. Bez jaj, 12 takich gier w TOP 100 NAJLEPSZYCH GIER DEKADY?

Burnout: Paradise
Project Gotham Racing 4
FlatOut 2
Forza Motorsport 3
Colin McRae: DiRT 2
Need for Speed: Underground 2
Race Driver: GRID
Need for Speed: Hot Pursuit
Gran Turismo 5
Test Drive Unlimited
Gran Turismo 3 A-spec
Need for Speed: Underground

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:05, maurras napisał:

> Ok ale komentowanie w stylu "redaktorzy som gupi bo ja bym to zrobił lepiej" jest
nędzne. > Co ranking widzę tą samą szopkę. Jasne, może się ranking nie podobać ale
o brak profesjonalizmu > można by ich oskarżać gdyby całe to zestawienie robiły 2
osoby bazując na własnym widzimisię. > W tym przypadku tak nie ma, efektem końcowym
(co na jakim miejscu wylądowało) rządzi > matematyka. Jest to brak profesjonalizmu,
bo lista szumnie nazywanych najlepszych gier dekady nią nie jest, ponieważ zostały pominięte
wiodące platformy sprzętowe i gry na nie wydane. Jest to ranking wykastrowany z jakiejkolwiek
reprezentatywności z tego powodu. Czemu redaktorzy pominęli PSP, DS, Wii, GC i DC nie
wiem, ale jest to fakt i należy ich za to krytykować. Efektem końcowym tego przedsięwzięcia
jest fuszerka, a nie poważny ranking.


nie oczekuj od polskiego serwisu cudów - już sam fakt, że pojawiło się tutaj cała masa gier konsolowych, które nigdy nie ukazały się na blaszakach zaskakuje, (na + oczywiście) a jakbyś nie spojrzał, u Nas w Polsce conajmniej 60% grających do grania używa TYLKO PC i nie znają wielu tytułów.
No i fakt, ten stereotyp "po nazwie" u Polakach widać bardzo często - na jakimś forum ludzie śmiali się np. z super mario galaxy 2 - a z tego co wiem to najlepiej oceniana gra na świecie.9

I żeby nie było że ze mnie taki znaffca - nie posiadam wszystkich konsol na świecie, gram o dziwo głównie na pc, teraz powoli przesiadam się na stałe na ps3(może dokupię kiedyś x360, chyba że zapowiedzą nową generację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:22, Ichibanboshi-kun napisał:

> Czemu redaktorzy pominęli PSP, DS, Wii, GC i DC nie > wiem, ale jest to fakt
i należy ich za to krytykować. Efektem końcowym tego przedsięwzięcia > jest fuszerka,
a nie poważny ranking. Nintendo dla dzieci! Oni tylko P0k3m0ny i Marjo robić potrafjom
:< Po prostu w naszym państwie, jak już zaznaczałem, ta firma nie istnieje. A przez
to, że nie istnieje - nie ma jej w rankingach, a przez to, że nie ma ich w rankingach
nie ma ich w świadomości graczy, a Ci którzy chcą o tej firmie przypomnieć zostająalbo
zjadani przez fanbojów lub mówi się, że marudzą, takie ot brutalne realia. Chce Kingdom
Hearts 2 w top10 :(

Spoiler

A gdzie piszesz recki handlów?



Święte słowa! Podzielam twoje opinie nt. Polacy i Nintendo

Na tym rankingu brak Super Mario Galaxy bardzo mnie boli. Dzięki tej grze mogłem powrócić do czasów kiedy gry były grami...ech nostalgia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:23, Kwas17 napisał:

Tak na poważnie to wypadałoby teraz żeby ekipa gramu itp. zorganizowali wielkie głosowanie
w jakimś temacie na forum dla całej społeczności gram.pl . Każdy by dodał post z jego
10 grami wg kolejności od naj do naj i byłby spokój, a nie robienie takich "111 gier
przez redakcję". Bez sensu.


Hey men, let''s do this!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No i fakt, ten stereotyp "po nazwie" u Polakach widać bardzo często - na jakimś forum ludzie śmiali się np. z super mario galaxy 2 - a z tego co wiem to najlepiej oceniana gra na świecie.
Parafrazując pewnego ekhm... "artystę": "Umysł Polaka zawsze będzie biedny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:31, pr0zmywak napisał:

Święte słowa! Podzielam twoje opinie nt. Polacy i Nintendo

Szkoda, no nie? Ech.

Dnia 09.01.2011 o 19:31, pr0zmywak napisał:

Na tym rankingu brak Super Mario Galaxy bardzo mnie boli. Dzięki tej grze mogłem powrócić
do czasów kiedy gry były grami...ech nostalgia :)

Pomyśleć, że SMG2 jest jeszcze lepsze!
Nie ma co, Miyamoto jest geniuszem i chyba jedynym człowiekiem, który od lat tworzy nowe części dwóch marek(plus projektuje największe konsole Niny)i każda z kolejnych części daje wrażenia jakby to była pierwsza z serii. To trzeba mieć łeb do tych spraw i wyczucie smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:36, KrisK91 napisał:

Coś czuje, że top 10 to PCtowo/Blizzardowa impreza (+ Wiedźmin - pewnie w top 3) *sad
face*

Blizzardowo? Po 2000 wyszły tylko 3 gry Blizzarda z czego 2 już w rankingu wylądowały, jeżeli już to możliwe, że pojawi się WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się poniekąd, ale panowie bez hejtowania, to jest zdanie redaktorów, gdyby każdy wypowiedział się na temat swoich ulubionych gier to bysmy sie pozabijali wszyscy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:35, Ichibanboshi-kun napisał:

> Święte słowa! Podzielam twoje opinie nt. Polacy i Nintendo Szkoda, no nie? Ech.
> Na tym rankingu brak Super Mario Galaxy bardzo mnie boli. Dzięki tej grze mogłem
powrócić > do czasów kiedy gry były grami...ech nostalgia :) Pomyśleć, że SMG2
jest jeszcze lepsze! Nie ma co, Miyamoto jest geniuszem i chyba jedynym człowiekiem,
który od lat tworzy nowe części dwóch marek(plus projektuje największe konsole Niny)i
każda z kolejnych części daje wrażenia jakby to była pierwsza z serii. To trzeba mieć
łeb do tych spraw i wyczucie smaku.


A to szczera prawda, ale nieakceptowalna przez wielu, najczęściej młodych graczy. W Polsce udziela się takie zjawisko "nawet nie spróbuję, będę się bronił rękami i nogami, bo JA z góry wiem, że to jest do bani. Liczy się tylko grafa i osiągi, a skoro Wii nie posiada nawet HD to po co sobie tym głowę zawracać?" smutne ale rzeczywiste.

Jeszcze chciałbym zacytować redaktora CDA odnośnie sprzętu od Big N: "3DS jeszcze się nie ukazał, a już ma większą bazę tytułów niż Kinect i Move". A gram.pl milczy odnośnie tego, natomiast co chwila pokazuje "nowe sprzed 2 miesięcy screeny z Crysisa 2" śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli fifa 11 jest tak wysoko, to w pierwszej "10" powinna się znaleźć NBA 2K11. Bo gdyby tak patrzeć od strony czysto technicznej i abstrahując od tego, który sport jest faktycznie lepszy (bo i tak miałbym racje ;] w ewentualnej dyskusji), to produkcja ze stajni 2k sports zasługuje na miano najlepszej gry sportowej EVER!!! No może po za Sensible World of Soccer, bo ta jest nie do pobicia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 dopiero 11? No trudno. Razi też jak na razie brak jakiekolwiek gry z serii FF i olania handheldów. Mam nadzieje, że Gothic 2 znajdzie się w pierwszej piątce, a pierwszego miejsce nie zajmie WoW albo Halo (tak nie rozumiem fenomenu tej serii, a za lepszego uważam HL2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:55, krzysiek-xxx napisał:

A to szczera
prawda, ale nieakceptowalna przez wielu, najczęściej młodych graczy. W Polsce udziela
się takie zjawisko "nawet nie spróbuję, będę się bronił rękami i nogami, bo JA z góry
wiem, że to jest do bani. Liczy się tylko grafa i osiągi, a skoro Wii nie posiada nawet
HD to po co sobie tym głowę zawracać?" smutne ale rzeczywiste. Jeszcze chciałbym zacytować
redaktora CDA odnośnie sprzętu od Big N: "3DS jeszcze się nie ukazał, a już ma większą
bazę tytułów niż Kinect i Move". A gram.pl milczy odnośnie tego, natomiast co chwila
pokazuje "nowe sprzed 2 miesięcy screeny z Crysisa 2" śmiech na sali.


I to jest najgorsze, że nawet nie spróbują! Z doświadczenia też wiem, że w momencie gdy już poprzez mnie tacy ignoranci spróbowali tych konsolek.... Nagle w ciągu pół roku je posiadają, a jakich w ogóle nie nakłaniałem, dałem spróbować. To wszystko.
Serio, Nintendo jak mało kto dopracowuje swoje dzieła do ostatniego szczegółu, nie bez powodu mówi się "Nintendo Quality", bo to po prostu jest doszlifowane do granic możliwości.

Może Gram.pl potrzebuje zapaleńców do informacji o Nintendo ;)? Chętnie bym pomógł w kwestii wprowadzenia Nintendo na ten portal :)

Co do 3DS, to zaczynam się coraz bardziej bać. Ta konsola ma dwie opcje.
1. Hit, który zatrzęsie rynkiem.
Jest to opcja, której spodziewam się najbardziej. Co prawda ludzie już zaczynaja narzekać w kwestii żywotności baterii - zwłaszcza w Ameryce - ale nie zmienia to faktu, że to co proponuje nam ta konsolka i tak ich skłoni do zakupu 3DSa, prędzej czy później.
Sama baza tytułów jakie wjadą na starcie... W mordę, nie było tak dobrej premiery.... Nigdy nie było!
Czekam z niecierpliwością.

2. Klapa przez cenę. Japończycy kupią, oni już mają i tak po kilka DSów, Wii, PS3 i niektórzy x360. Poza tym, po prostu nie kupią raz wszystkich sezonów Haruhi na BD, przeżyją.
Kwestia się tyczy Ameryki i Europy. Tutaj trzeba ustalić bardzo rozsądną cenę. Dla przykładu, w Ameryce jak przekroczy 250$ za sztuke - będzie ciężko.
Europa, tu przyznam mniej jestem rozeznany, nie wiem, ale wiem że w Polsce 1000zł+ na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dooma nie bedzie -.- chlip
Vampire The Masquarade Bloodlines bym widzial :] juz to powtarzam od 3-4 tematow, ale co mi tam ;d


Co bedzie to bedzie oby nie ktorys z codow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować