Zaloguj się, aby obserwować  
Kwas17

100 Najlepszych Gier Tej Dekady

431 postów w tym temacie

Juz wiem skad moga sie brac ewentualne roznice w liczeniu punktow. Uwzglednialem luki w ankietach glosujacych(a pare takich ankiet bylo) np. 1,2,4 a tymczasem Kwas17 z tego co pamietam podliczal zachowujac sekwencje niezaleznie od tego jak ponumerowal to uzytkownik czyli 1,2,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic doceniony. Haha, i teraz powiedzcie to JoWoodowi - który zmienił Arcanię na casualową, a tymczasem hardkorów na forum jest duuużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum, a weź innych graczy z Polski czy przede wszystkim - ze świata - Gothic przestałby być doceniony :p

Mnie się ranking też podoba, całkiem zgrabnie wyszedł.

Cieszy mnie pozycja niektórych gier.

Ale te pierwsza trójka gier DEKADY, łeee... :P
Osobiście wywaliłbym stamtąd Wiedźmina i jednego Gothic''a...
... ale już nic nie mówię =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 09:21, Ezio napisał:

Stąpasz po cienkim lodzie:>


Hehe, tak. Dlatego już nic nie mówię ^^

Całkiem dobry ktoś miał pomysł żeby robić takie rzeczy częściej, tylko nie wydaje mi się żeby była potrzeba przeprowadzania rankingu co rok - jak dla mnie w ciągu 12 miesięcy wychodzi za mało gier, aby coś podobnego przeprowadzać, no a przede wszystkim, jestem na 89% przekonany że wygrywałyby gry najbardziej popularne tzn. CoD''y, NFS''y, Assassin''s Creedy, Mass Effecty tzn. wszystko to co wychodzi w cyklach mniej więcej rocznych, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że na pudle są gry na które hype w Polsce był nieziemski. Najbardziej zadziwia mnie fakt, iż na pierwszym miejscu jest gra, w której spokojnie można było runąć z wysokiej skały lub wskoczyć do lawy, wciskając klawisz ''w lewo'' nie odnosząc żadnych obrażeń. Nie wspominając o tym, jak gra staje się niezwykle łatwa w momencie gdy w nasze rączki wpada magiczny artefakt zwany kuszą. D:

Tak, pierwsze miejsce Gothica będzie mnie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic wygrał... spoko, chociaż ja bym wyżej widział HL2 i GTA:VC. Duże zdziwienie to dla mnie ME2, które wyprzedziło np. Arkham Asylium. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż liczyłem po cichu ze Half Life 2 wygra a tu Gothic mnie zaskoczył, wiedziałem ze bedzie wysoko ale ze wygra tego sam sie nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 11:26, luzac napisał:

Różnica jest taka, że na pudle są gry na które hype w Polsce był nieziemski. Najbardziej
zadziwia mnie fakt, iż na pierwszym miejscu jest gra, w której spokojnie można było runąć
z wysokiej skały lub wskoczyć do lawy, wciskając klawisz ''w lewo'' nie odnosząc żadnych
obrażeń.


sam widzisz, Gothic nawet bugi miał kultowe ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się dziwić Gothica w top 3, zwłaszcza przy takim zapleczu fanów ;] jednak szkoda że nie było RTCW, albo chociaż ET na tej liście bo gierki faktycznie może nie wybitne, ale ET zrewolucjonizowało multi w FPS-ach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 13:11, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Ranking forumowiczów jest bardzo dobry, a ten kto marudzi, że jest do niczego ten sam
jest Ciamciaramcia i nie zna się na grach z okresu ostatniej dekady :p


Po prostu ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O miejscu 1 i 3 się nie wypowiem bo nie grałem (i nie zamierzam ) ,jestem zadowolony że HF2 jest wysoko i mój osobisty sukces że udało się przeforsować Personę do 100 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a ja to powiem: nigdy nie grałem w żadnego Gothic''a i co więcej - nawet nie wiem co to za gra! Powaga, ale tak jest. Z tego co czytam wasze posty to jakieś RPG... Nawet nie widziałem żadnego nigdy screen''a ani filmiku z tej gry, no ale 2 w trójce pierwszej więc coś w tej grze musi być. Zdziwiła mnie Mafia, że tak wysoko choć nie mam oczywiście nic przeciwko - przez pewien moment szła z Gothic''ami i Wiedźminem łeb w łeb, miała nawet szanse żeby te gry wyprzedzić, ale w końcu spoczęła na czwartej pozycji. Wiedźmin na drugim to jakiś patriotyzm jest... ;) Z resztą tak samo nie wiem co to jest Half-Life 2, czy Elder Scroll''sy itp., itd. Jak widać może trochę zacofany jestem albo cuś, ale moje życie po prostu obraca się pośród GTA i NFS''ów (było by ich więcej u mnie w top 20). No i oczywiście Fallout 3 i NV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 15:19, Kwas17 napisał:

Taaa, a ja to powiem: nigdy nie grałem w żadnego Gothic''a i co więcej - nawet nie wiem
co to za gra! Powaga, ale tak jest. Z tego co czytam wasze posty to jakieś RPG... Nawet
nie widziałem żadnego nigdy screen''a ani filmiku z tej gry, no ale 2 w trójce pierwszej
więc coś w tej grze musi być. Zdziwiła mnie Mafia, że tak wysoko choć nie mam oczywiście
nic przeciwko - przez pewien moment szła z Gothic''ami i Wiedźminem łeb w łeb, miała
nawet szanse żeby te gry wyprzedzić, ale w końcu spoczęła na czwartej pozycji. Wiedźmin
na drugim to jakiś patriotyzm jest... ;) Z resztą tak samo nie wiem co to jest Half-Life
2, czy Elder Scroll''sy itp., itd. Jak widać może trochę zacofany jestem albo cuś, ale
moje życie po prostu obraca się pośród GTA i NFS''ów (było by ich więcej u mnie w top
20). No i oczywiście Fallout 3 i NV :)


Z drugiej strony patrz ile wspaniałych gier czeka na twoje odkrycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 15:19, Kwas17 napisał:

Taaa, a ja to powiem: nigdy nie grałem w żadnego Gothic''a i co więcej - nawet nie wiem
co to za gra! Powaga, ale tak jest. Z tego co czytam wasze posty to jakieś RPG... Nawet
nie widziałem żadnego nigdy screen''a ani filmiku z tej gry, no ale 2 w trójce pierwszej
więc coś w tej grze musi być. Zdziwiła mnie Mafia, że tak wysoko choć nie mam oczywiście
nic przeciwko

Naprawdę zdziwiła cię Mafia? Mnie zupełnie nie, pod względem fabularnym nie wiem czy nie najlepsza gra dekady IMO. A jeśli chodzi o Gothici to są naprawdę super gry, ale dzisiaj nie wiem czy by cię grafika nie odrzuciła. Ja grałem w Gothica blisko premiery i do dzisiaj jestem zafascynowany tą serią, dla mnie to absolutny fenomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 15:19, Kwas17 napisał:

: nigdy nie grałem w żadnego Gothic''a i co więcej - nawet nie wiem
co to za gra! Powaga, ale tak jest. Z tego co czytam wasze posty to jakieś RPG... Nawet
nie widziałem żadnego nigdy screen''a ani filmiku z tej gry, no ale 2 w trójce pierwszej
więc coś w tej grze musi być. Zdziwiła mnie Mafia, że tak wysoko choć nie mam oczywiście
nic przeciwko - przez pewien moment szła z Gothic''ami i Wiedźminem łeb w łeb, miała
nawet szanse żeby te gry wyprzedzić, ale w końcu spoczęła na czwartej pozycji. Wiedźmin
na drugim to jakiś patriotyzm jest... ;) Z resztą tak samo nie wiem co to jest Half-Life
2, czy Elder Scroll''sy itp., itd. Jak widać może trochę zacofany jestem albo cuś, ale
moje życie po prostu obraca się pośród GTA i NFS''ów (było by ich więcej u mnie w top
20). No i oczywiście Fallout 3 i NV :)


aż ci zazdroszcze - nie wiem co bym oddał aby na nowo świat gothica odkrywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować