Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2011 o 18:26, zupapl napisał:

A gdzie Baldur''s Gate, Icewind Dale? Disciples 2 i Divine Divinity???

nie ma bo moze wyszly przed 2001 rokiem?
hmm chociaz Icewind Dale 2 wyszedl w 2002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:27, Odbytnica napisał:

> A gdzie Baldur''s Gate, Icewind Dale? Disciples 2 i Divine Divinity???
wyszly przed 2001 rokiem?

2 pierwsze tak, 2 drugie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuje, że przeczytałem twojego posta.

Mroczny - ja po prostu chcę widzieć dlaczego tak i nie inaczej. Czemu Ci się Wiesiu nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:25, davis87 napisał:

chyba nikt nigdy w życiu nie stworzył głupszego rankingu niż tu
brakuje tu tytułów które nalezalo sie miejce w pierwszej 10 nie moiwac juz o 100!
gdzie takie gry jak: mass effect 1, 2(widzielaem oceny - 10 tej gry), fallout 3, new
vegas(ktory od was dostal 9,5)!
oblivion czy morrowind ktory dla wielu graczy jest janda z najlepszych RPG, Gothic, San
Andreas, Dragon Age
powiedzcie mi czy taka gra jak max payne jest lepszy od gier w/w
w ogole niektore gry na tej liscie sa o wiele za nisko(93. God of War II) a wiele nie
powinno byc
ŻENADA mnie tylko ten ranking wkurzył i ze zaluje ze go w ogole przegladnalem


Ja jestem niezbyt zadowolony z rankingu, ale nie żałuję, że go przejrzałem. Jest przynajmniej okazja, aby wymienić swoje poglądy na temat najlepszych gier dekady z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi brak w zestawieniu Halo 1,2, 3 oraz Halo:Reach, może to nie top 10, ale tak zignorować miliony fanów. Grę, która zrewolucjonizowała gatunek fps na konsolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem totalnie w szoku, oczywiście pozytywnym. Dzięki , że nie tylko mnie tak urzekła ta prosta gierka, która tryska epickością i niepowtarzalnym klimatem. Shadow of the Colossus jest najlepszy !!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobre te top 10, ale jest kilka gier, których nie dałbym do pierwszej dziesiątki, jest to: batman, bioshock, gow i witcher, reszta mi odpowiada ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lista jest porażką. Wiedźmin na 10 miejscu gier dekady? Proszę was...

Brak wielu tytułów, które w sercach graczy zapadły bardziej niż na przykład Wiedźmin. No bo jak można dać np Wiedźmina przed StarCraftem 2? Nie chodzi tu oczywiście o gusta, bo ktoś może lubić rpg, a rts-ów nie. Ale umówmy się... StarCraft 2 jest tytułem znaczącym w świecie gier o wiele więcej niż Wiedźmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Szkoda, żę redakcja się nie wypowiada w dyskusji co im się nie podoba - to wspomnienie
o burzliwych dyskusjach w pierwszym poście to za malo ;)


Oni sobie siedzą po cichu i czytają te nasze wypociny, pewnie rechocząc się głośnie z głupich gramowiczów, którym nie podoba się ich szatański ranking.

Co do tego WoWa - sam nie jestem jego zwolennikiem, ba ja wcale nie lubię MMORPG. Chodzi o to, że tytuł tak szalenie popularny ma chyba większe znaczenie niż takie Plants vs Zombies czy dajmy na to FlatOut, które do świata gier wniosły bardzo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:34, Feno napisał:

No bo jak można dać np Wiedźmina przed StarCraftem 2? Nie chodzi tu oczywiście o gusta,
bo ktoś może lubić rpg, a rts-ów nie. Ale umówmy się... StarCraft 2 jest tytułem znaczącym
w świecie gier o wiele więcej niż Wiedźmin...

w ogole byl SC2 na liscie? bo sobie nie przypominam, a przeklikiwac mi sie nie chce calej setki :P

@czaczi87
>Oni sobie siedzą po cichu i czytają te nasze wypociny, pewnie rechocząc
>się głośnie z głupich gramowiczów, którym nie podoba się ich szatański ranking.
pewnie tak, patrza jak duzo maja komentarzy i odslon i pewnie mysla sobie, ze takie prowokacje beda robic czesciej lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking niestety wielkie rozczarowanie! Brak takich seri jak gothic czy The Elder Scrolls , poprostu skandal ! Nie rozumiem rowniez czemu nie ma wowa bez wątpienia najlepszej gry mmo rpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy tak ciągle powtarzacie hasła "nie ma tutaj rewolucyjnych gier!", "to żadne odkrycie!" Tutaj chodziło o najlepsze gry, a znakomite gry wcale nie muszą być rewolucyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... fakt, Wiesiek wylądował na 10 pewnie również z patriotycznych pobudek, ale cała reszta... prezentuje się bardzo dobrze.

I nadal zastanawiam się, czemu ludzie wyskakują z brakiem obiektywizmu najbardziej subiektywnemu rankingowi w dziejach gramu? :P

P.S. Do tych co płaczą za Gothiciem etc. Nie każdy musi je kochać i wyznawać. W moim odczuciu, Gothici to przeciętniaki. I tak, smaruję tyłek cebulą, bo zaraz mnie będziecie tłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest gothic? Wiedźmin 10 (To dobra gra.. Ale nie przesadzajmy - sam mam ją trzy razy zaliczoną już, więc mi tu nie mówić, że się nie znam)? Bioshock pierwszy? Niedorzeczność i lipny ranking, jedym słowem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Bioshock

grą dekady?! A zaraz za nim
Spoiler

Batman i MW

?

No chyba was tir potrącił, lol. Jak ostatnio pisałem o nieprzewidywalności waszego rankingu to nie spodziewałem się w ogóle takiego obstawienia, a dopuszczałem najróżniejsze kombinacje.

Patrząc na cały ten ranking odnoszę bardzo nieprzyjemne wrażenie, że zrobiliście go aby na siłę pokazać jakie to macie inne zdanie niż większość. Jeśli jest inaczej i naprawdę głosowaliście tak jak napisaliście to musicie koniecznie zmienić system, bo aktualnym się raczej ośmieszyliście.

Liniowy i oparty na jednym schemacie
Spoiler

Bioshock

grą dekady? Jestem w szoku, po prostu odechciewa się przebywać w tym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny cały ten ranking. Nie wierze, że to mówię, ale brakuje Halo (totalny fenomen), Gothica (pierwszy RPG w 3D o ile się nie mylę), Disciples 2(miażdzy klimatem nawet do dziś i jest lepszy niż 3), no i Devil May Cry 1 lub 3 (w 2 i 4 nie grałem), jakiejś gry z serii Final Fantasy . Half Life 2 jest na 11 GoW 2 nisko . Wiele gier nie powinno tu być np. kilka NFSów, Wiedźmina (mnie osobiście nudził) i kilka innych gier wyścigowych, które róznia sie nazwą i samochodami, kótrymi się jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę wrzucacie do rankingu 3 Fify i pełno samochodówek jeśli pomijacie tak ważne tytuły dla branży jak : Halo, World of Warcraft, The Sims, The Legend of Zelda, Borderlands, Super Mario Galaxy, Alens vs Predator 2, TES III Morrowind, Gothic, Devil May Cry, Hitman, Splinter Cell, Silent Hill, Warhammer 40k Dawn of War, Fallout New Vegas, Mass Effect 2, DJ Hero, Guitar Hero, Jak & Daxter, Ratchet and Clank, Dead Rising.
Wystarczyło wrzucić jedną najlepszą grę z danej serii, a nie milion CoDów, Battlefieldów, Gearsów, God of War, NFSów i Fif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować