Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

uwierz mi, nie cierpię chamstwa na forach. zwłaszcza tak otwartych. po prostu wiem, że każdy własną listę top 100. i mimo wszystko są tam tytuły uniwersalne, które sądzę, że są wspólne dla każdego gracza i po prostu mam wrażenie, że kilku takich tytułów zabrakło. odnośnie przykładów: dla mnie brakuje BioShock 2. nie nakazuję nikomu w nią grać, ba odradzam nawet do czasu ukończenia części pierwszej. nie ma jej na tym rankingu - okej rozumiem, koniec końców nie jest to przełomowy tytuł. ale obawiam się, że w tym rankingu jest zbyt dużo tytułów tej klasy - bardzo odpowiadają grającym, ale to nie chyba te tytuły, które zapamiętuje się na całe lata.
niektórzy po prostu nie umieją się z tym pogodzić, a że znają jedynie sposób chamski i arogancki? cóż, w Internecie każdy mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2011 o 19:10, Arthas97 napisał:

Tylko, że niektórych gier w ogóle nie było na tej liście...

Akurat te co wymieniłem są w tym tak zwanym top 100 tej dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:40, Arthas97 napisał:

Zrozumcie wreszcie, że Diablo 2 zostało wydane przed styczniem 2001 roku.

Właśnie zastanawiałem się, które lata podpadają pod kategorię "ostatniej dekady". Niech będzie, że Diablo się rozminęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę się zgadzać wcale z ową listą - i tak też czynię ;] - jednak są pozycje z którymi się zgadzam ( Bio lub Batman ) , a które są wg mnie za wysoko - taki Wiedźmak to rozumiem, że jest w pierwszej 10 ze względu na to, że to rodzima produkcja, tak ? Ale co tam, każdy na półce w domu ma własną listę TOP ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioShock na pierwszym. Nie wiem czemu, ale tak myślałem, że to zobaczę klikając na linka :) Nie sposób się nie zgodzić. Gra jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, smuci brak Gothika, Morrowinda, Neverwintera oraz San Andreas, ale, heh, na pocieszenie jest GTA IV oraz brak WoW-a i Halo (nie bijcie, fanboje).

Zaskoczeniem jest Bioshock i Batman na podium.

Heh, może, gdyby była jedna FIFA i jeden Riddick, to już by były trzy wolne miejsca, więc Gothic, Morrowind, NWN oraz SA by się załapały.
===
P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że w wysypie gta czwórka się nie pojawi. No, ale dobrze, że uwzględnili najlepszą część serii.
Od GoW jedynki lepiej było by zobaczyć dwójkę, no ale mniejsza.
Jednak Bioshock na pierwszym miejscu to jak dla mnie bardzo humorystyczne zakończenie tej listy. No, ale niechaj tak będzie. Nie mam ochoty po raz wtóry rozpisywać się jak to gra jest przereklamowana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to się chyba światopogląd zawalił przez ten ranking , spokojnie ludzie. Jeżeli wy uważacie , że wasze gothici , mass effecty , silent hille i cholera wie co jeszcze są dobre to spoko , ale nie róbcie tu takiego flame''a ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, a gdzie Gothic?

A tak na serio to nikt dobrej listy nie ułoży (bo każdy ma inny "system wartości"), ale takie wysokie miejsce dla God of War to taki se pomysł ;/ (wg mnie pozostałe 2 części lepsze, zwłaszcza dwójka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił mnie Batman na 2 miejscu o_O??
Zabrakło Gothica
Za dużo GTA w rankingu(wystarczyło by SA i 3)
Max Payne-zdecydowanie popieram wysoką lokatę
ME powinno się znaleźć w czołówce, choć w ogóle zabrakło :(
Trochę szkoda braku Fallout'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 19:29, Krzycho napisał:

>nie ma gier na psp bo się słabo sprzedają :(
Nie ma gier na Wii bo się najlepiej sprzedają. :(

A konsole to w ogóle jakieś takie... Nic tylko naśladowaliby M$ i Sony z tych ich czujnikami ruchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować