Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2011 o 22:24, Mercuror napisał:

Niesłusznie, nie jest to gra, którą warto by przejść więcej niż jeden raz, jest schematyczna
i wtórna, cały gameplay opiera się na strzelaniu z broni palnej i używaniu mocy psionicznych.
To nawet na TOP 20 nie zasługuje.


Wiesz, nie mam zdania, słyszałem lecz nigdy nie grałem, w sumie to na oczy tyle widziałem co screeny :D
Ale myślę, że setki pozytywnych opinii tę grę nieco wywyższają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 22:26, WiK1992 napisał:

Genialna piosenka,jedna z najlepszych z San Andreas ;] W ogóle stacja K-DST rządzi ;]


A znasz jakiś kawałek Toto który by nie rządził? :D Osobiście mi tam jeszcze się podobał Stewart z "Young turks". :P Ogółem K-DST było najlepszą stacją. Jazda Freewayem przez Pustynię do Las Venturas z załączonym K-DST była naprawdę ekscytująca :P Dlatego San Andreas uważam za najlepsze z GTA, właśnie za ten ogromny świat i swobodę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boże... gram.pl co wy narobiliście... bioshock na 1 miejscu ?! :D. Wy macie po 15 lat ? Zaminusowaliście teraz. Nie wiem co wy za gry wstawialiście w tej top 10 ale ja bym 3/4 z nich umiescil w 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej szydziłem z tego, że WoW będzie na pierwszym miejscu, ale jak zobaczyłem, że nie ma go na liście... Jednak czegoś zabrakło. Ja wiem, że WoW to samo zło, ale w jakiś sposób zasłużył się dla rynku gier, miejsce w pierwszej dziesiątce chyba mu się należało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko ładnie, cacy, ale gdzie do jasnej anielki jest Diablo2 ? :D Nie wierzę, że nie łapie się do tego TOP100. Zapomnieliście o niej? ... Czy może ja ją jakoś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 22:42, okon napisał:

Dobra, wszystko ładnie, cacy, ale gdzie do jasnej anielki jest Diablo2 ? :D Nie wierzę,
że nie łapie się do tego TOP100. Zapomnieliście o niej? ... Czy może ja ją jakoś przeoczyłem?


Poczytaj od początku Z ZASADAMI GŁOSOWANIA WŁĄCZNIE ! a później się ewentualnie próbuj "burzyć" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo można powiedzieć to samo nie używając wulgarnych słów i nie obrażając innych.
Ten temat nie jest jednak miejscem na takie wyjaśnienia - jeśli którakolwiek z ostrzeżonych osób będzie miała pretensje może je zgłosić przez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje parę gier:
1)WoW - no sorry nie rozumiem jego fenomenu ale powinien być na liście
2)Borderlands - ma grywalność wszystko czego trzeba (tutaj to dopiero się dziwię że tej gry nie ma)
3)Supreme commander 1
4)Tekken 5
5)Halo 1 - jedyna część która byłaby warta zamieszczenia na tym rankingu
6)UT3
7)Enemy Territory: quake wars
8)Stalker cień czarnobyla
9)Crysis
10)Silent Storm
11)Battlefield 2
12)Dawn of War 1 - bo dwójka to pomyłka totalna
13)Hegemonia legions of iron
14)Sins of solar empire
15)Ratchet & Clank
16)Jax & daxter
17)Mercenaries: Playground of Destruction
18)Tony Hawk''s Pro Skater 3
19)Black & White 2
20)Devil may cry 1
21)Bionic commando Rearmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi, chyba Was pogrzało. Właśnie sobie wszedłem, żeby poczytać zaległe posty. I co? 18 podstron!?!? :O Chryste, przecież to tylko ranking, ich ranking.


@ Redakcja & Wiktor Cegła

Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 22:28, Jaki_Gahn napisał:

> Genialna piosenka,jedna z najlepszych z San Andreas ;] W ogóle stacja K-DST rządzi
;]

A znasz jakiś kawałek Toto który by nie rządził? :D Osobiście mi tam jeszcze się podobał
Stewart z "Young turks". :P Ogółem K-DST było najlepszą stacją. Jazda Freewayem przez
Pustynię do Las Venturas z załączonym K-DST była naprawdę ekscytująca :P Dlatego San
Andreas uważam za najlepsze z GTA, właśnie za ten ogromny świat i swobodę. ;)

Dokładnie. Soundtrack miażdzy. Radio X wspaniałe ale z K-DST ten kawałek jest zarąbisty
http://www.youtube.com/watch?v=NHjmsJqjuOc
a z Radia X:
http://www.youtube.com/watch?v=WH7npnE_9Vw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=rIT2_GmCPnc
http://www.youtube.com/watch?v=qXj4_qL8UeI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xLye2FtOZU4&feature=related
i wiele, wiele innych utworów.
San Andreas lubiłem za"ziomalskie klimaty"

gogiell napisał tak:
"Imho GTA SA to najgorsza część "nowych" GTA. Już wtedy engine był przestarzały, fatalny bohater (ziomalskie klimaty x_x) + ogromne przestrzenie. Owszem, fajnie je się zwiedza, lecz gdy trzeba było poświęcić paręnaście minut na przejazd z jednego miasta do drugiego, tylko po to, by skończyć krótką misję..."

Może i engine był stary ale co z tego jak swoją prostotą bije na głowę takie niby nowoczesne GTA IV (oczywiście to moje zdanie, już pisałem wcześniej że mi GTA IV grafika, soudtrack, klimat nie odpowiadał). Ogromne przestrzenie, latanie hydrą, pełno samochodów, motorów, traktorów i czego tylko dusza zapragnie. Jest co robić a misje były bardzo fajnie zaprojektowane.
To że zabrakło San Andreas a jest IV to jak dla mnie kompletne nieporozumienie. Jak wcześniej pisałem GTA IV nawet nie zasługuje na TOP 111 a tutaj jest na 5 miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 23:21, Dante_Syn_Spardy napisał:

To że zabrakło San Andreas a jest IV to jak dla mnie kompletne nieporozumienie. Jak wcześniej
pisałem GTA IV nawet nie zasługuje na TOP 111 a tutaj jest na 5 miejscu :O

Ja to się pod tym podpisuję.

Zresztą w samym multi w SA spędziłem kilkaset godzin, drugie kilkaset w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 23:08, Vojtas napisał:

Ludzi, chyba Was pogrzało. Właśnie sobie wszedłem, żeby poczytać zaległe posty. I co?
18 podstron!?!? :O Chryste, przecież to tylko ranking, ich ranking.

Włącz po 50 postów na stronę i będzie tylko 8 ;D
Możesz skakać, w większodzi to pierdoły typu: gram śmierdzi.

Ich ranking, ale skoro tu jest to należy go odpowiednio omówić ;)
W każdym bądź razie ze wszystkich dziesiątek to dwie ostatnie były najlepsze. Nie zmienia to jednak faktu, że zabrakło w moim odczuciu tej liście tytułów bardziej stawiających na fabułę. Zero przygodówek - a tych było wartych uwagi trochę w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Ponad to gram widać ma uczulenie na sushi ;)
Trudno, zobaczymy co wymyślą za kolejną dekadę.

@Krzycho

Serio? Powiedz mi proszę, co jest takiego w tej grze, ze ludzi ona przykuwa? Mnie nudzi okrutnie ta seria. Próbowałem się przekonać do niej, ale w rezultacie po jakimś czasie zaczynała się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 23:18, Blasting_Power napisał:

On jeszcze nie wie.


Killer miesiąca!
===
Może i głosujemy w temacie założonym przez użytkownika Kwas17, ale poważnie gram.pl mogłoby nam zaserwować głosowanie z prawdziwego zdarzenia.
Byłoby miło.
===
P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować