Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2011 o 09:08, Daimon_Frey napisał:

>
Pamiętaj że ta lista jest wynikiem głosowania osób, które tak jak ty ma swoje preferencje,


Dnia 15.01.2011 o 09:08, Daimon_Frey napisał:

ulubione gry itp.


i ich zdaniem takie np. zombi vs kwiatki są lepsze niż Gothic 2 NK, Stalker i Fallout NW?!!!
[mina dramatycznego kota]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 10:21, castlerock napisał:

i ich zdaniem takie np. zombi vs kwiatki są lepsze niż Gothic 2 NK, Stalker i Fallout
NW?!!!
[mina dramatycznego kota]

Jeśli NFSU jest w tym rankingu najlepszą grą wyścigową to czemu ty się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 10:21, castlerock napisał:

> >
> Pamiętaj że ta lista jest wynikiem głosowania osób, które tak jak ty ma swoje preferencje,



> ulubione gry itp.

i ich zdaniem takie np. zombi vs kwiatki są lepsze niż Gothic 2 NK, Stalker i Fallout
NW?!!!
[mina dramatycznego kota]


No właśnie....
Ciekaw jestem jakby ten ranking wyglądał gdyby był w pełni obiektywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, jak wyglądałyby żarówki świecące na czarno, albo trójkątne koło.

Nie ma czegoś takiego jak w pełni obiektywny ranking, a już na pewno w branży rozrywki elektronicznej, gdzie każdego bawi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:20, HcMaverick napisał:

> > >
> > Pamiętaj że ta lista jest wynikiem głosowania osób, które tak jak ty ma swoje
preferencje,
>
>
>
> > ulubione gry itp.
>
> i ich zdaniem takie np. zombi vs kwiatki są lepsze niż Gothic 2 NK, Stalker i Fallout

> NW?!!!
> [mina dramatycznego kota]

No właśnie....
Ciekaw jestem jakby ten ranking wyglądał gdyby był w pełni obiektywny;)


co oznacza według Ciebie ranking obiektywny? taki, który umieści gry w które Ty grasz, bo to Ty jesteś najważniejszy, pępek świata?
nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja/obiektywny top 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 13:22, Kreek napisał:

> > > >
> > > Pamiętaj że ta lista jest wynikiem głosowania osób, które tak jak ty ma
swoje
> preferencje,
> >
> >
> >
> > > ulubione gry itp.
> >
> > i ich zdaniem takie np. zombi vs kwiatki są lepsze niż Gothic 2 NK, Stalker
i Fallout
>
> > NW?!!!
> > [mina dramatycznego kota]
>
> No właśnie....
> Ciekaw jestem jakby ten ranking wyglądał gdyby był w pełni obiektywny;)
>

co oznacza według Ciebie ranking obiektywny? taki, który umieści gry w które Ty grasz,
bo to Ty jesteś najważniejszy, pępek świata?
nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja/obiektywny top 100.


Racja, dlatego na końcu posta dodałem ten znaczek ";)", chyba wiesz co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 10:21, castlerock napisał:

i ich zdaniem takie np. zombi vs kwiatki są lepsze niż Gothic 2 NK, Stalker i Fallout
NW?!!!
[mina dramatycznego kota]


Gdzie napisali, ze jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów podał jako tytuł gry Diablo II + Lord of Destruction. Czy takie coś wlicza się do TOP 10 dekady (dodatek jest z 2001 roku, ale wymaga podstawki), czy zostanie pominięte przy podliczaniu głosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki ale przyznam, że pierwsze miejsce mnie nieźle zaskoczyło... Bioshock najlepszą grą dziesięciolecia?! Nie uważam, że jest to zła gra ale w mojej opinii ta gra nie zasługuje na to miejsce. Drugie miejsce też trochę zaskoczyło ale biorąc pod uwagę, że nie było równie dobrych gier na podstawie komiksów miejsce jest zasłużone. Zapewne gdyby Wiedźmin nie był polską grą, nie zajął by tak wysokiej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 16:32, Gumisiek2 napisał:

A musieli? Dali temu wyraz poprzez nieumieszczenie gier wymienionych przez castlerocka
w TOP 10.


Wlasnie jest to tluczone od... samego poczatku wiele stron temu. Ranking jest zrobiony tak, a nie inaczej.
Nigdzie nie jest napisane, ze jedna gra jest lepsza od drugiej. Nawet redaktorzy nie ukladali tak gier.
Jak ktos sie nagle urywa to tak jest ;)

Dnia 15.01.2011 o 16:32, Gumisiek2 napisał:

Jeden z forumowiczów podał jako tytuł gry Diablo II + Lord of Destruction. Czy takie
coś wlicza się do TOP 10 dekady (dodatek jest z 2001 roku, ale wymaga podstawki), czy
zostanie pominięte przy podliczaniu głosów?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64370&pid=77
Na drugiej stronie ;)
Choc i tak uwazam, ze to nie jest dobry pomysl, ale to i tak wyjdzie w praniu.

@UP
Jest to najlepiej zapamietana gra przez cala redakcje -> Najlepsza gra dziesieciolecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie wliczam tego. To są błędy, o których pisałem kilkakrotnie w temacie, aby ich nie popełniać i żeby lepiej zastanowić się nad wyborem. Bo podstawa gry wyszła bodajże w ''99, a dodatek wymaga tej podstawki więc co to za sens takie cuś wliczać. Po za tym Isildur podał wam dla ułatwienia wszystkie gry spisane jakie wyszły w zeszłej dekadzie więc mnie w dalszym ciągu dziwią tego typu błędy, no ale cóż z tym zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 16:59, crash807 napisał:

Są gusta i guściki ale przyznam, że pierwsze miejsce mnie nieźle zaskoczyło... Bioshock
najlepszą grą dziesięciolecia?! Nie uważam, że jest to zła gra ale w mojej opinii ta
gra nie zasługuje na to miejsce.


Dokładnie, może klimatem trochę aspirować do gothiców, stalkerów, fallouta, ale że to gra dekady to mnie równiez zastrzeliło. Toż to strzelanka liniowa aż do bólu, z serii tych co to człek łazi dwie godziny po lokacji, bo nijak nie może drzwi do kolejnego pomieszczenia znaleźć a bez tego fabuły nie pchnie. a fabuła? no cóż pomysł ciekawy, zagubione (podwodne) miasto,kultura lat 50-ych, cieknaca woda, głos z interkomu, wszechobecne zniszczenia..tylko u licha skad ja takie klimaty znam hehe ;)
powiem tak, od kiedy zobaczyłem ten ranking, starciłem cały szacunek do "redaktorów" gram. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziesiątka nawet uczciwa, Wiedźmin - pierwsza część i tylko pierwsza - to fenomen, słowiańskie fanstasy w dobrej grze. Nie wiem, gdzie znalazło się Gears of War, ale pierwsza 20-tka zdecydowanie się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować