Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Według mnie Bioshock nie jest złą grą ale na top 10 nie zasługuje tak samo jak wiedźmin. Odnoszę wrażenie, że wiedźmina traktuje się tak ponieważ to polska gra. Fakt faktem, że nie jest jakiś zły czy coś po prostu dobre rpg nic więcej.Bardziej podobało mi się call of juarez: więzy krwi. W top 10 ja dałbym RDR, ACB, Warcrafta 3 i diablo 2 no ale to moje zdanie i nie zmuszam do niego nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin może jest trochę nie dopracowany ale zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce. Bardziej mnie jednak dziwi pozycja Bioshock''a bo ta gra na pewno nie zasługuje na 1 miejsce! Poza tym gdzie w tej pierwszej dziesiątce znajduje się Mass Effect?! To powinna być gra jedna z pierwszym na podium (oczywiście moim skromnym zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takie gry jak heroes III, ghotic I i II, baldur''s gate, planescape tournament nie były godne znaleźć się w rankingu "TOP 111" , przecież to takie drugorzędne kiepskie produkcje nieodznaczające się niczym szczególnym i zapomniane miesiąc po premierze...
Droga redakcjo po raz kolejny udowodniłaś swoją ignorancje, szkoda mi jedynie waszych wiernych czytelników co widzą jak schodzicie na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Wali głową w klawiaturę>

Jak mozna być takim ignorantem, objezdzac redakcje za to, ze samemu nie potrafi się nawet przeczytać wstępu czy komentarzy innych uzytkowników.
Ludzka hipokryzja nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Wali głową w klawiaturę>

Chłopie czy ty w przedszkolu jesteś, masz napisane że chodzi o gry XXI wieku, czy może rozróżniasz tylko cyfry arabskie ? Po za tym ludzie, nie ma cie na co wieszać psów tylko skarżyć sie na to że gusta redakcji nie zgadzają się z waszymi.

Ps. Sorka za skopiowanie ,ale gdy czytam niektóre komentarze autentycznie mam takie same odczucia x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes III, Baldury czy Torment są grami ( jeśli dobrze pamiętam) wydanymi przed tą datą. Jeśli przez przypadek cię uraziłem to wybacz ,ale akurat post był skierowany do typka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:19, Angar0 napisał:

Jeśli przez przypadek cię uraziłem to wybacz ,ale akurat post był skierowany do typka
wyżej.


A kurde fakt. Sorry za to :]
Przegladarka musiala nie odswiezyc i dymek mialem przy temacie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgreed66 i Angar0

Spoko, nasz kolega wyżej wszedł tu tylko po to żeby napisać swój głupi post, bez żadnego pomyślunku, zdecydowanie zbyt bezczelnym tonem. Robiąc z siebie idiotę (co mi zawsze najbardziej się podoba^^) ale nawet o tym nie wiedząc, bo i po co tracić czas na zastanawianie się. Dalej będzie żył w błogiej nieświadomości i obrzucał mięsem tu i ówdzie. Zapewne już tu więcej się nie pokaże, bo wszystko co miał w tej sprawie do powiedzenia już powiedział.

Niestety, ten typ użytkowników jest zmorą tym podobnych forów jak i serwisów takich jak YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to jak walka z wiatrakami , ale może czasem do takiego coś dojdzie .Może to dziś nie jest juz normalne ale, ja tam staram sie sprawdzać swoje posty jeśli nie jestem pewien prawdziwości tego co piszę, aby nie pisać tego typu bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no, całkowita porażka z tym rankingiem. Bioshock na 1?? A poza tym brak czegoś takie jak Fable: lost chapters jest całkowitą pomyłką (myślałem, że będzie w top 10). Wiedźmin i Batman dobrze poza tym totalna porażka. Cóż taka jest deokracja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słusznie, tak się powinno robić. Jasne - ludzką rzeczą jest mylić się, że tak zarzucę ładnym powiedzeniem, ale do diaska, są pewne granice.

Ja niestety, w zależności od przypadku, coraz częściej tracę cierpliwość w takich sytuacjach.
Próbować napominać - rzecz szlachetna i godna pochwały, a jeśli cokolwiek się tym wskóra to w ogóle git.
Zawsze trochę mądrzejszy stanie się Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 22:03, Pitej napisał:

Ja niestety, w zależności od przypadku, coraz częściej tracę cierpliwość w takich sytuacjach.


Czytając te buńczuczne mOndrosci po kilku postach "A gdzie to siamto, tamto i owamto" wlasnie straciłem cierpliwość. Wielokrotnie delikatnie poprawiałem i informowalem. To tutaj nie wytrzymalem :]
Przeciez to sie tlucze od... momentu jak wyszły pierwsze 10 miejsc. Jak wyszło Top 100 od graczy to tez od 01.01.2001 :) i tez ludziki nie braly tego pod uwage.

Jezeli chodzi o samą walkę z wiatrakami to juz nie jest tylko problem na tych wiekszych forach, ale trolli z prawdą najmojszą jest juz nazbyt za duzo i to wszedzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dać Modern Warfare tak wysoko?

a gdzie arcydzieła?

Planescape Torment.
Omikron.
Silent Hill 2.
The Path.

to one powinny znaleźć się w pierwszej 10, a nie FPSy.
Mogę zgodzić się jedynie z Mafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to jakaś kpina. NIe tylko ja do dej pory gram w Baldura, heroes 3, arcanuma oraz cywilizacje a tu w pierwszej 10 dają gry, że tak powiem nowe. Co z klasykami, które kiedyś były hitami, a co do wiedzmina to ja bym ją wstawił poza całą setką, ponieważ jest do ..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować