Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 16:25, UMBUS napisał:

Ta lista to jakaś kpina. NIe tylko ja do dej pory gram w Baldura, heroes 3, arcanuma
oraz cywilizacje a tu w pierwszej 10 dają gry, że tak powiem nowe. Co z klasykami, które
kiedyś były hitami, a co do wiedzmina to ja bym ją wstawił poza całą setką, ponieważ
jest do ..... .


Do poprzedniej wypowiedzi dodam jeszcze, że warto przeczytać jak nazywa się lista:
"TOP 111 gier pierwszej dekady XXI wieku"
W tłumaczeniu, jakby ktoś jeszcze nie zrozumiał - tylko gry po roku 2001 (chociaż pewnie dawali od 2000).

Zatem BG, PT, Heroes, itp. się nie zaliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 14:16, FellesaN napisał:

Nie wierzę własnym oczom, mój kochany Bioshock na 1 miejscu! Ktoś go wreszcie docenił
<3


Jedna jedyna osoba której sie podoba pierwsze miejsce. Chociaz ten jeden! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 14:31, Zgreed66 napisał:

Jedna jedyna osoba której sie podoba pierwsze miejsce. Chociaz ten jeden! xD


Bez przesady. Jest nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 19.01.2011 o 13:55, Volvox napisał:

tylko gry po roku 2001 (chociaż pewnie
dawali od 2000).


Nie nie dawali - Diablo 2 właśnie się dlatego nie załapało (lipiec 2000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten ranking jest jeden wielki chłam. Grałem w Bioshock w b2 nie grałem ale zakładam że jest lepszy więc jak już to on powinien być na pierwszym miejscu. Poza tym Nie ma żadnego warcrafta albo starcrafta na wysokich miejscach. Far cry też jakoś pominięto. A fifa 11 na tak wysokim miejscu to jedna wielka pomyłka. Dobrze że z Harry Potter nie zaszedł na jedno z pierwszych miejsc. A gothic 2 albo 3 powinien być przed Wiedzminem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 16:19, xD_ominik napisał:

Dla mnie ten ranking jest jeden wielki chłam. Grałem w Bioshock w b2 nie grałem ale zakładam
że jest lepszy więc jak już to on powinien być na pierwszym miejscu. Poza tym Nie
ma żadnego warcrafta albo starcrafta na wysokich miejscach
. Far cry też jakoś pominięto.
A fifa 11 na tak wysokim miejscu to jedna wielka pomyłka. Dobrze że z Harry Potter nie
zaszedł na jedno z pierwszych miejsc. A gothic 2 albo 3 powinien być przed Wiedzminem!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Subiektywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zakładam że to Bioshock 1 jest lepszy niż 2 więc w ogóle się nie znasz, a twój post to chłam.
Do tego nie wymieniłeś innych doskonałych gier takich jak Gothic 1, American Conquest, W40k DoW i wielu wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postarali się z tym rankingiem.

Wg. Mnie BioShock jest najbardziej oryginalną grą jaką widziałem choć moje wiedza nt. gier na konsole składa się tylko z kilku tytułów więc nie mogę nic stwierdzić ze 100% pewnością. Ta gra ICO czy jakoś tak... No zatkało mnie jak zobaczyłem film. Pierwszy raz widziałem coś takiego. Niesamowita gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 16:31, Dared00 napisał:


Nawet jeśli zakładamy, że pominięcie gier takich jak Oblivion czy Gothiki jest ok pod kątem subiektywizmu, to czemu ta sama subiektywna ekipa pominęła również gry, na temat których rozpływała się w recenzjach, jakie to one nie są świetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 23:35, Budo napisał:

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Subiektywizm

Nawet jeśli zakładamy, że pominięcie gier takich jak Oblivion czy Gothiki jest ok pod
kątem subiektywizmu, to czemu ta sama subiektywna ekipa pominęła również gry, na temat
których rozpływała się w recenzjach, jakie to one nie są świetne?

Teraz powinienem wkleić dokładnie tego samego linka ;) Może uznali, że gry są dobre, ale nie aż tak w porównaniu z pozostałymi na tej liście, może mieli zły dzień, może chcieli się z nas ponabijać, nie dowiemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 18:03, Miki_L napisał:

No ok, BioSchock może zasłużył, ale Batman,


[dech zaparło]

Uważasz, że Batman NIE jest jedną z najlepszych gier dziesięciolecia? :O A grałeś chociaż? :(

Dnia 20.01.2011 o 18:03, Miki_L napisał:

no i Half- Life 2 powinien być w pierwszej dziesiątce moim zdaniem


Powinno to się jasno określić - czy przyznajemy grom miejsca na podstawie tego, jakie BYŁY w dniu premiery i jak WTEDY się w nie grało, czy też patrząc z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naprawdę niech przeczytają dokładną nazwę tematu"top 111 pierwszej dekady XXI" czyli przed 2001 gier nie będzie, czyli takich jak diablo II...


Chociaż naprawdę brakuje takich tytułów jak Warcraft 3, bądź też gothic 2.
Potrafię zrozumieć, że nie ma trójki gothica, ponieważ kiepski miał start, ale gdzie reszta?! Dlaczego tak nisko? Nie wydaje mi się, aby batman tak zakręcił ludziom w głowach >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować