Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetna sprzedaż World of Warcraft: Cataclysm

23 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 00:02, Kadaj napisał:

Heh, coś w tym jest. Mi jeszcze 2 tygodnie zostały do końca prepaida ale w ciągu ostatnich
dni jakoś się nie loguję. Co o tyle dziwne, bo podczas levelowania postaci bawiłem się
świetnie.

Właśnie to jest dziwne. Za każdym razem jak się pytam, dlaczego przestałeś?
Bo przestałem się dobrze bawić. Dziwne.

@Kaligula

O! Żyjesz :D Dawno Cię nie czytałem.
Mnie z kolei bardziej licz się podobał, choć sam nie gram to staram się choć trochę informacji jednak posiadać :)
Wolę klimaty zimowe niż pustynne(za wyjątkiem Fallouta!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up.

I o to chodzi, że gra już przestaje dawać nam przyjemność gdy przestajemy lvlować, ja grałem w WoW jakoś przez 2 miesiące, wbiłem 80 pobiegałem trochę po raidach, ale gra mi nie dawała już tej radości i satysfakcji jaką dawała podczas expienia i wkładania nowych talentów.
Jak dla mnie nie powstało jeszcze takie MMO które by mnie zatrzymało na dłużej. Liczyłem na APB, ale to już inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ichibanboshi-kun

Ja miałem szczęście grałem sporo w betę i oszczędziłem sporo kasy nie kupując tego dodatku ^^.
Raidy są ok i supose, fajnie że HC trudniejsze szkoda że community na to nie gotowe.

W skrócie to blizzard dał dupy nie tyle cataclysmem co WoTLK lekko im się podwinęła noga i nagle na gwałtu rety próbowali to odkręcić, a player base już się niestety zmienił...

Wyszło tak TOP gildie i tak czyszczą content bardzo szybko, gracze bardziej casual się zniechęcają. Co z tego wyjdzie ?
Pewnie nic, nie ma konkurencji nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować