Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II w przedsprzedaży w sklepie gram.pl z bonusami

26 postów w tym temacie

Dodatkowe dobre itemy bonusowe.

W grze RPG.

Gdzie zaczyna się jako kmiot i awansuje w hierarchii na bojowego opancerzonego warana, ale z czasem.

Nie odwrotnie.

SAY WAAAAAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już norma - każdy sklep dostaje ''unikalny bonusowy przedmiot'' - skoro takie akcje są powszechne, to znaczy, że dają jakieś wymierne rezultaty.

Teraz wszystko jest odwrotnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:03, Os0 napisał:

Jak ja nie lubię takich akcji...


Niby czemu? Ja właśnie dzięki takiemu przypomnieniu, zamówiłem swój egzemplarz. Normalnie bym zapomniał.

Aha. Dzięki za otworzenie punktu odbioru w moim mieście :) Jednak czasem czytacie co tutaj piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z takimi bonusowymi przedmiotami jest taki, że są lepsze od większości znalezionej broni przez co można je używać właściwie przez całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bravo4
Tylko że czasem trzeba za to zapłacić (w samej grze - tak było np. w DA:O z przedmiotami z EK), no i sprzęt znaleziony na końcu mimo wszystko bywa lepszy.

Rozumiem, że jeżeli zamówiłem Signature Edition przed 11 stycznia, to też załapię się te dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age to jedna wielka KPINA!!! Producenci już wypuszczają trailery dodatków DLC, a jeszcze podstawka nie wyszła! Jakim trzeba być hipokrytą, żeby przeprowadzać takie akcje?!

DLC MÓWIĘ NIE!!! DLC TO ZUOOO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zamów grę Dragon Age II na PC z bonusem
2. Zamów grę Dragon Age II na X360 z bonusem
3. Zamów grę Dragon Age II na PS3


Zaraz, zaraz, czy to znaczy że ja nie dostanę tych bonusów? (zamówiłem na PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe potężne itemki na początku za kasę, trailery wielkich, płatnych DLC już przed premierą, Signature Edition, głos postaci + kółeczko dialogów z ME, RPG -> Hack''n''Slash, zamiast poważnej grafiki z przerysowanymi smaczkami (cała postać upaprana w krwi od usiekania jednego szczura) -> grafika złożona z samych takich smaczków (kolejny oryginalny styl graficzny w kolejnej grze zostaje zmieniony na World of Warcraftowy, który notabene jest całkowicie do dupy), kilkadziesiąt dni przed premierą nie mam ''przesytu informacyjnego'', wiem jedynie, że to co było fajne w DA1, w DA2 jest spaprane...

W Dragon Age: Origins przymknąłem oko na narzekania ludzi, którzy rejdżowali, bo ''wycięty kontent'', bo ''dużo DLC'', bo ''kupowanie misji za żywą kasę w trakcie gry'' itd itd itd. Ale koniec, za dużo tego złego. DA2 to jedna z nielicznych gier od Bioware''u, które nie staną na mojej półce w dniu premiery w wariancie zagranicznego EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 19:58, akne napisał:

> Zaraz, zaraz, czy to znaczy że ja nie dostanę tych bonusów? (zamówiłem na PS3)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=5638

Najpierw poczułem się niekomfortowo jako Polak (rezygnacja z dubbingu), a teraz jako użytkownik PS3. Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z zamówienia. Bo może rzeczywiście nie ma sensu pchać się na imprezę, skoro wejść można tylko wejściem dla służby, a bawić się w pobliżu toalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:44, BigLebowski napisał:

Bo może rzeczywiście
nie ma sensu pchać się na imprezę, skoro wejść można tylko wejściem dla służby, a bawić
się w pobliżu toalet.


Dodałbym, że sam tytuł nie jest w moim odczuciu wart wychodzenia na taki balet. A to chyba powinno być główne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:44, BigLebowski napisał:

nie ma sensu pchać się na imprezę, skoro wejść można tylko wejściem dla służby, a bawić
się w pobliżu toalet.

Nawet nie pytałam EA, dlaczego nie będzie tych kodów na 3 przedmioty dla posiadaczy PS3.
Przebudzenie też nie miało wersji pudełkowej na PS3.
Mamy wciąż niezrealizowane zamówienia na Move i Navi Stick, bo towaru niet.
Ja nie wnikam, blondynką jestem, ot, niepowiązane fakty się mi się przypomniały.

A co do braku dubbingu w DA 2, to jak zwykle gracze się dzielą na dwa obozy:
1) "Łał, jak dobrze, że nie ma dubbingu polskiego, bo dubbing polski zwykle kaszaną jezd ostatnio, a ostatnia dobra lokalizacja to Torment."
2) "RPG bez polskiego dubbingu? No way, nie kupię."
Fajnie by było, gdyby gracz mógł sobie wybrać dowolną wersję: angielska/polski dubbing/polskie napisy - taka sytuacja była tylko (o ile pamiętam) w przypadku premierowego wydania Mass Effect na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@akne,
Po pierwsze - dziękuję za odpowiedź.
Po drugie - też jestem członkiem trzeciego obozu, który co prawda i tak by grał w wersji kinowej, ale uważa, że brak dubbingu jest nie fair i świadczy o niepoważnym traktowaniu klientów. Ogólnie jestem zdania, że EA Polska nie przykłada się do swojej roboty.

Po trzecie - to w zasadzie detal - mam ME1 z PK i też na to pozwala. ME2 PC również umożliwia dowolną kombinację głosy/napisy, choć wymaga kilku drobnych zmian. W DA:O - nie pamiętam, czy były dostępne angielskie napisy, ale polskie/angielskie głosy można sobie było w dowolnym momencie przełączyć w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować