Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy nominacje do Game Developer`s Choice Awards

37 postów w tym temacie

Nominacja dla Black Opsa za wizualia to jakaś pomyłka. Wiem, że ta gra jest efektowna, ale grafika jest dosyć przeciętna, a ocena za wizualia powinna być przyznawana również i za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 17:57, bezlerg napisał:

Minecraft 3x nominowany. W końcu doceniono potencjał gry.


Limbo zostało nominowane 6 razy. Nic dziwnego, w np CDA dostało 10/10. Sam w grę nie grałem, ale rozważam zakup ;)

Gra roku? No wiadomo że Black Ops :|
Najlepsza wizualnie, scenariusz, udźwiękowienie, technologia: myślę że Red Dead Redemption. Handheld to oczywiśćie Ghost of Sparta ;)

EDIT: sry, Limbo było nominowane 7 razy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra pod względem wizualnym: brak Mass Effect 2, który z kolei pojawia się w kategorii Najlepsza technologia. Hmm.. niezrozumiałe jest to dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najlepsza gra pod względem wizualnym:''"
I brak Heavy Raina?

Co do pozostałych nominacji to są w porządku, liczę, ze Limbo w swoich kategoriach zgarnie nagrodę, a SMG 2 za projekt, z tej gry mozna zrobić kilka innych - należy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście głosowałbym na Minecraft''a i Game Dev Story (świetna gra na iPhone''ach i Androidach, co prawda ma troche bugów ale i tak przyciąga na długi czas). Co do Minecraft''a to wypowiadać się nie trzeba, bo większość osób grających w to uwielbia tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Starcraft2 robi w najlepszej technologi ? Niby jakiej ? Za silnik graficzny który jest podrasowanym silnikiem Warcraft3 czy za nowy Battlenet który jest podrasowanym starym battlenetem ?

Moje typy to:
Projekt -- S Mario Galaxy 2
Innowacja -- Minecraft lub Limbo
Technologia -- GoW3 może ?
Przenośna -- GoW
Dźwięk -- Halo za fantastyczny soundtrack. Ale w sumie całej reszta też jest świetna.
Dystr.Cyfr -- Limbo
Debiut -- Darksiders albo Limbo
Scenariusz -- Red Dead
Wizualnie -- GoW3
Gra roku -- Red Dead albo Assassin''s Creed BR

A co Black Ops tam robi to ja nie wiem :D Jedyna nagroda jaka mu się należy to za najlepszy marketing i hype :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie? "Mass Effect 2" nominowany w 5 z 10 kategorii: najlepszy projekt, technologia, udźwiękowienie, scenariusz, Gra roku, a gram.pl nawet w top 100 gier ostatniej dekady jej nie umiescil, wstyd ;)

@Berkel:
nie tylko u ciebie :)

Black ops najlepszy wizualnie? w ogole cala lista nominowanych za grafike to gry konsolowe, ktore nic nowego nie wniosly, zwykle sredniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 19:08, Berkel napisał:

Najlepszy scenariusz
- Mass Effect 2.

Czy tylko u mnie na twarzy pojawił się głupi uśmieszek?

U mnie na twarzy pojawiła się dłoń w geście facepalma, ale to chyba podobna reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 19:09, Odbytnica napisał:

Black ops najlepszy wizualnie? w ogole cala lista nominowanych za grafike to gry konsolowe,
ktore nic nowego nie wniosly, zwykle sredniaki


BO to sie zgadzam :P Ale God of War 3 to raczej ze średniakiem nie ma wiele wspólnego...
Red Dead też jest niezłe. Limbo raczej można nagradzać za świetny design niż za grafikę rozumianą w sensie potocznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Limbo nie powinno się podchodzić jak do kolejnego tytułu, który trzeba jak najszybciej przejść. Może i historia nie jest porywająca, ale za to zmusza do refleksji i ta gra to dla mnie totalna innowacja. Mam nadzieję, że zgarnie sporo nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Call of Duty: Black Ops (Treyarch)
# Assassin''s Creed: Brotherhood (Ubisoft Montreal)
# Red Dead Redemption (Rockstar San Diego)

To są chyba jakieś żarty... O ile AC i RDR mogę jakoś przeboleć tak COD''a już nie! To nie jest zła gra, ale jej grafika wygląda ala 4 lata wstecz. Nie wiem dlaczego na liście nominowanych nie ma w ogóle Metro 2033, to jest zdecydowanie najładniejsza gra tamtego roku i druga po Crysis najładniejsza gra w ogóle. Z drugiej strony widzę ,że tutaj pc w ogóle nie brano pod uwagi bo nie ma też Amnesi The Dark Descent, która to była najlepszą grą niezależną ubiegłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem faworytem do gry roku jest Limbo. Gra z grafiką w odcieni szarości i muzyką pełną grozy, a do tego diabelnie wciągająca.Kiedy już zacząłem w nią grać nie mogłem przestać dopóki jej nie skończyłem.Mało która gra przykuła mnie na tak długo do telewizora.Poza tym równie fajne jest oglądanie jak ktoś inny gra w tą grę i łapie się na te same sztuczki twórców co ty.Kto grał wie o czym mówię, kto nie, niech się nie zastanawia i kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować