Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 20:19, seles napisał:

masz link gdzie to czytałeś ?na stronie Eidosa nie ma nic o grze na literę T, tylko że
rekrutują :P

Ja znalazlem te informacje na gazecie. Mozesz tez poszukac na glownej. Troche po moim poscie tam tez znalazla sie ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak zawsze lepszy zostanie Splinter Cell ale i tak lubię sobie pograć w Thiefa. Uwielbiam ten średniowieczny klimat nienachalnie przesiąknięty magią.
No ale mam problem w DS. Kiedyś sobie grę skasowałem ale zachowałem zapisy. Nie dawno zainstalowałem znowu i próbowałem "wepchnąć" te zapisy do folderu gry ale się nie da. Trza przejść jeszcze raz. Macie jakiś pomysł?
A wcześniej zatrzymałem się przed przytuliskiem i jakoś dalej nie chciało mi się grać. Możecie mi powiedzieć jacy tam są przeciwnicy i jak ogólnie oceniacie stopień trudności tej misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:48, milaosz napisał:

A wcześniej zatrzymałem się przed przytuliskiem i jakoś dalej nie chciało mi się grać.
Możecie mi powiedzieć jacy tam są przeciwnicy i jak ogólnie oceniacie stopień trudności
tej misji?

Przytulisko jest, zaraz obok katedry z "jedynki", jedną z najbardziej nastrojowych lokacji w historii serii. Przeciwnicy mają, na szczęście, najmniejszy udział w budowaniu tego nastroju. ponieważ jest ich mało i raczej nie sprawiają większego problemu. Mimo to, w mojej opinii granie w DS-a bez odwiedzenia przytuliska po prostu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł, czemu grajac w Golda przed misją nie wyświetlają mi sie żadne wprowadzenia, tylko od razu są pokazane cele i sklep? Wydaje mi się, że Garett coś tam gadał, ale pewny nie jestem, bo dawno temu grałem, i krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:43, Asthariel napisał:

Ma ktoś pomysł, czemu grajac w Golda przed misją nie wyświetlają mi sie żadne wprowadzenia,
tylko od razu są pokazane cele i sklep? Wydaje mi się, że Garett coś tam gadał, ale pewny
nie jestem, bo dawno temu grałem, i krótko.

Po raz kolejny odsyłam tutaj: http://thief-forum.ehost.pl/viewtopic.php?t=3116&start=0. Dokładnie w punkcie piątym masz rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:50, ShadowG napisał:

> Ma ktoś pomysł, czemu grajac w Golda przed misją nie wyświetlają mi sie żadne wprowadzenia,

> tylko od razu są pokazane cele i sklep? Wydaje mi się, że Garett coś tam gadał,
ale pewny
> nie jestem, bo dawno temu grałem, i krótko.
Po raz kolejny odsyłam tutaj: http://thief-forum.ehost.pl/viewtopic.php?t=3116&start=0.
Dokładnie w punkcie piątym masz rozwiązanie.

Mam wydanie z KK, zainstalowałem Indeo, dodałem pliczek, skonfigurowałem RegIndeo, i wciąż nie pomaga! Gdy ma być filmik gra zamiera i musze wcisnąć dowolny przycisk, po czym przechodzi do celów misji. Pal szesc filmy, moge obejrzeć z folderu gry, ale skoda mi wprowadzeń przed misją, bo chyba takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:54, Patryk Mogilno napisał:

Już od paru dni chce zainstalowac Thiefta 3 tylko nie wiem co mnie powstszymuje

To lepiej, żeby cię nic nie powstrzymywało, bo gra ma NIESAMOWITY klimat, grafikę, muzykę ---- Krótko mówiąc miód! Szybko wyciągaj płytkę, wkładaj do napędu i graj:) GORRRĄCO polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:59, W.S.A.D napisał:

> Już od paru dni chce zainstalowac Thiefta 3 tylko nie wiem co mnie powstszymuje

To lepiej, żeby cię nic nie powstrzymywało, bo gra ma NIESAMOWITY klimat, grafikę, muzykę
---- Krótko mówiąc miód! Szybko wyciągaj płytkę, wkładaj do napędu i graj:) GORRRĄCO
polecam :)

Ok już płytke mam i zaraz odpalam w napedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:52, Asthariel napisał:

Pal szesc filmy, moge obejrzeć z folderu gry, ale skoda
mi wprowadzeń przed misją, bo chyba takie są.

Wszystkie filmy są zamieszczone w folderze gry, z wprowadzeniami włącznie. Chociaż takie rozwiązanie nie jest zbyt wygodne. A nie włączyłeś przypadkiem trybu zgodności? U mnie wywołał on podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:48, milaosz napisał:

Dla mnie i tak zawsze lepszy zostanie Splinter Cell ale i tak lubię sobie pograć w Thiefa.
Uwielbiam ten średniowieczny klimat nienachalnie przesiąknięty magią.
No ale mam problem w DS. Kiedyś sobie grę skasowałem ale zachowałem zapisy. Nie dawno
zainstalowałem znowu i próbowałem "wepchnąć" te zapisy do folderu gry ale się nie da.
Trza przejść jeszcze raz. Macie jakiś pomysł?
A wcześniej zatrzymałem się przed przytuliskiem i jakoś dalej nie chciało mi się grać.
Możecie mi powiedzieć jacy tam są przeciwnicy i jak ogólnie oceniacie stopień trudności
tej misji?

sierociniec to dla mnie jedna z najstraszniejszych lokacji w grach w ogóle :] (wiedziales gdzie sie zatrzymać ;] )
musisz to przejść :]

btw moje najwieksze osiągniecie :

20080429122728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 12:16, ShadowG napisał:

> Pal szesc filmy, moge obejrzeć z folderu gry, ale skoda
> mi wprowadzeń przed misją, bo chyba takie są.
Wszystkie filmy są zamieszczone w folderze gry, z wprowadzeniami włącznie. Chociaż takie
rozwiązanie nie jest zbyt wygodne. A nie włączyłeś przypadkiem trybu zgodności? U mnie
wywołał on podobny problem.

a''propos filmików, czy na zakończenie Metal Age był jakis filmik? bo mi się nie wyświetlił, choć wszystkie inne filmiki w tej grze tak :( Mam vistę, nie XP.
jak wyświetlic filmiki z folderu z t2 bezpośrednio? po otwarciu folderu movies na płycie z grą pokazuje mi się jak na obrazku ponizej...

(a na kompie w folderze z grą/ movies mam tylko "death" i "succed"wmf po 0.4sek każdy i są bez obrazu tylko dzwiek)

20080429124806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 12:48, seles napisał:

a''propos filmików, czy na zakończenie Metal Age był jakis filmik? bo mi się nie wyświetlił,
choć wszystkie inne filmiki w tej grze tak :( Mam vistę, nie XP.

Tak, był. Mówisz, że tylko ten film się nie wyświetla? A spróbowałeś po prostu zrestartować system i ponownie odpalić grę?

Asthariel: "Jestem w Goldzie w Gildii Złodzieji, szwendam sie po kanałach dolnych, środkowych... w którą stronę powinienem sie kierować ,gdzie isć?"

Niestety, nie pamiętam dokładnie tego pokrętnego labiryntu korytarzy. Mogę ci pomóc tylko w ten sposób- http://www.thief-thecircle.com/guides/keeperchapel/Guild/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:05, ShadowG napisał:

> a''propos filmików, czy na zakończenie Metal Age był jakis filmik? bo mi się nie
wyświetlił,
> choć wszystkie inne filmiki w tej grze tak :( Mam vistę, nie XP.
Tak, był. Mówisz, że tylko ten film się nie wyświetla? A spróbowałeś po prostu zrestartować
system i ponownie odpalić grę?

nie pamiętam , chyba to nic nie da, pamietam że wczytałam save i skończyłam 2 raz, i nic.:(
po prostu miałam napis "mission completed" , i okienko sttysyk, nowa gra itd...
może masz ten filmik albo jest on gdzies w necie? trochę sie zawiodłam że go nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:22, seles napisał:

może masz ten filmik albo jest on gdzies w necie? trochę sie zawiodłam że go nie było
:(

Wszelkie poszukiwania najlepiej rozpocząć tutaj- www.youtube.com. Odnośnika bezpośrednio do filmu nie dam, bo nie chcę nikomu psuć zabawy. Ale od czego jest wyszukiwarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem klucz do sejfu u Reubena. Niech ktoś mnie sprostuje jeśli sie mylę, ale czy mam teraz wracać CAŁY DŁUGI etap do kanałów, i szukać siedziby Donala!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w strasznie nudnej misji w Goldzie, jaskiniach. Niech ktoś napisze, gdzie powinienem szukać amuletu? w piwnicach znalazłem tylko skarby, mam iść do góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować