Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 09:41, Asthariel napisał:

Jestem w strasznie nudnej misji w Goldzie, jaskiniach. Niech ktoś napisze, gdzie powinienem
szukać amuletu? w piwnicach znalazłem tylko skarby, mam iść do góry?

huh? w jakich jaskiniach? może mówisz o ostatniej misji? czy której? najlepiej konkretnego screena daj z ostatniego save''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 12:53, seles napisał:

> Jestem w strasznie nudnej misji w Goldzie, jaskiniach. Niech ktoś napisze, gdzie
powinienem
> szukać amuletu? w piwnicach znalazłem tylko skarby, mam iść do góry?
huh? w jakich jaskiniach? może mówisz o ostatniej misji? czy której? najlepiej konkretnego
screena daj z ostatniego save''a...

Chodzi mi o misję Song of the cavern, w której zdobywamy Amulet Wody w budynku opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 12:56, Asthariel napisał:

> > Jestem w strasznie nudnej misji w Goldzie, jaskiniach. Niech ktoś napisze,
gdzie
> powinienem
> > szukać amuletu? w piwnicach znalazłem tylko skarby, mam iść do góry?
> huh? w jakich jaskiniach? może mówisz o ostatniej misji? czy której? najlepiej konkretnego

> screena daj z ostatniego save''a...
Chodzi mi o misję Song of the cavern, w której zdobywamy Amulet Wody w budynku opery.

aa, to ja ci nie pomogę, bo grałam tylko w podstwkę "Dark Project" a tej misji sobie nie przypominam, więc chyba ona jest tylko w Goldzie ;(
ech, trzeb a Golda sobie załatwic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:25, namiary znane napisał:

Ja mam pytanie. Jak złożyć ofiarę krwi na ołtarzu Pogan w trójeczce? bo sie nad tym głowie
i nie mogę nic wymyślić.

ja tam położyłam zwłoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :)
Wykonuję teraz zadanie Gildia Złodziei i mam znaleźć wazę jakiegoś lorda. Łażę po tym zamku już ponad 2 godziny i nie mogę jej znaleźć ;/ Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza i ukoiła moje nerwy, mówiąc gdzie znajduje się owa waza ? :) Bo już chyba cały zamek zwiedziłem (a przynajmniej tam gdzie mogłem się dostać/widziałem wejście), a wazy jak dotąd nie znalazłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej , zainstalowałam sobie wersję z dodatkiem Gold z Extra Klasyki (wcześniej przeszłam tylko ''podstawke'' ;P a w dodatku Gold widzę, ze są dodatkowe misje ;]) i mam problem, bo w grze nie ma dźwieku :(, poza tym tekstury sa o wiele gorsze niż w jedynce, w którą grałam, np woda wygląda tragicznie ;/ - moze trzeba upatchować? jeśli tak to jaki patch do Golda?
gra oprócz tego się tnie, mimo wyłączenia jednego z rdzeni procesora, postać często się zaboksowuje w miejscu, trzeba skakać, lub wybiegać żeby wyjść z takiego dołka...i jak tu się skradać w takich warunkach? ;o
Ale najbardziej martwi mnie ten dzwięk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można tam dać patch 1,33 thiefa DP? czy to już zawiera, a problem tkwi w czym innym? tylko w czym? poprzednio T1 był bardzo grywalny, woda wyglądała normalnie, i był dzwięk... Btw, w ustawieniach "dzwiek" w grze nie mogę nic pozmieniać oprócz głośności na maxa (co nic nie dało) i jest tam :przyspieszenie sprzętowe włączone, ale w grze tego nie idzie zmienić (nie da sie kliknąć). Mam grzebać w cmd żeby to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z Thief Gold i Thief II TMA (kolekcja klasyki). Jak daję Nowa Gra to gierka przestaje działać i wyskakuje błąd z plikiem głównym gry (.exe).
Mój komp:
C2D E7200 2,53 GHz
Asus GeForce 9600 Gt
2x 1 GB Ram
Win XP Sp2; 32 bit

Wie ktoś jak temu zaradzić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może pytanie się już pojawiło na łamach tego wątku ale zapytam jeszcze raz: Czy gdy kupię Antologię Thief`a to nie będę miał żadnych problemów z odpaleniem gry na win Vista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w DS. Niesamowity klimat i grywalność. Duży, otwarty świat, różnorodność misji, fabuła. Dawno nie grałem, ale wspominam dobrze. Jedną z nielicznych wad była tylko mapa. Trudno było się odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 12:03, 88Bonzo napisał:

Być może pytanie się już pojawiło na łamach tego wątku ale zapytam jeszcze raz: Czy gdy
kupię Antologię Thief`a to nie będę miał żadnych problemów z odpaleniem gry na win Vista?

nie, chodzi bardzo dobrze na viście, ale musisz jeśli masz 2 rdzeniowy procek wyłączyć jeden rdzeń dla tego procesu.
(dotyczy dark prject i metal age, deadly shadows to nowsza gra i nie trzeba wyłączac;]
@dominikańczyk te mapy tam są głównie żeby się pośmiać ;] w poprzednich częściach są jeszcze lepsze ;]
a serio to dodatkowe utrudnienie, zeby się odnalezć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 11:59, junior17 napisał:

Witam!
Mam problem z Thief Gold i Thief II TMA (kolekcja klasyki). Jak daję Nowa Gra to gierka
przestaje działać i wyskakuje błąd z plikiem głównym gry (.exe).
Mój komp:
C2D E7200 2,53 GHz
Asus GeForce 9600 Gt
2x 1 GB Ram
Win XP Sp2; 32 bit

Wie ktoś jak temu zaradzić?
Pozdrawiam

jak mówiłam, wyłącz jeden rdzeń procka. Uruchamiasz grę idąc nie dalej niż do menu, potem alt+tab, menedzer windows, procesy, theief.exe >> klikasz prawem przyciskiem myszki, wybierasz ustaw koligację i odznaczasz jeden z rdzeni. Wracasz do gry. Trzeba to powtarzać przy każdym uruchomieniu, to całkowicie bezpieczne ;]
Na viście działa, na xP też powinno. To stare gry i nie są przystosowanbe do nowych procesorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już mogę grę uruchomić ale:
1) w thief gold nie mam dźwięku (mam 2 głośniki)
2) w menu thief 2 mam niewielkie przekłamania w grafice i po pierwszym filmiku mam czarny ekran i nic się nie dzieje
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:19, junior17 napisał:

Ok. Już mogę grę uruchomić ale:
1) w thief gold nie mam dźwięku (mam 2 głośniki)

ja tez nie mam. W podstawce miałam, a w goldzie nie. Więc garłam tylko w podstawkę. Nie wiem co z tym zrobić ;((((((

Dnia 07.09.2008 o 13:19, junior17 napisał:

2) w menu thief 2 mam niewielkie przekłamania w grafice i po pierwszym filmiku mam czarny
ekran i nic się nie dzieje
Proszę o pomoc.

zrobiłeś jak pisałam wyżej z prockeim? jak nie, to n/c ;] powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2008 o 14:35, seles napisał:

zrobiłeś jak pisałam wyżej z prockeim? jak nie, to n/c ;] powodzenia



Tak. Zrobiłem jak pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam pewien poważny problem z Thiefem: Deadly Shadows.

Instaluje grę, wszystko cacy, ładowanie i gdy powinno się pokazać menu - pokazuje się filmik. Wyłączam go, i znowu się pokazuje - i tak w koło Macieja. Obejrzenie go do końca nie pomaga.
Wcześniej (nie pamiętam czy przed reinstalką systemu, czy po) gra działała doskonale bez żadnych usterek. Próbowałem już odpalać z dwóch egzemplarzy Thiefa: Antologii i problem się pojawia.

Proszę o szybką odpowiedź - z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:57, Ancient Lord napisał:

Siema!
Mam pewien poważny problem z Thiefem: Deadly Shadows.

Instaluje grę, wszystko cacy, ładowanie i gdy powinno się pokazać menu - pokazuje się
filmik. Wyłączam go, i znowu się pokazuje - i tak w koło Macieja. Obejrzenie go do końca
nie pomaga.
Wcześniej (nie pamiętam czy przed reinstalką systemu, czy po) gra działała doskonale
bez żadnych usterek. Próbowałem już odpalać z dwóch egzemplarzy Thiefa: Antologii i problem
się pojawia.

Proszę o szybką odpowiedź - z góry dzięki.

a zmieniałeś sprzęt oprócz reinstalacji sysytemu?
gdy masz vistę, spróbuj wymusić zgodność z wcześniejszą wersja windows ;]
ewentualnie jak parę postów wyżej, wyłącz jeden z rdzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować