Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2006 o 11:45, bak21 napisał:

Ten sam błąd robiłem :) Musisz szybko wziąc list jak ta babka go upuści i przeczytać a potem
rzucić w to samo miejsce.

Tak, ale trzeba jeszcze poczekać na Poganina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ktoś jedynkę na expercie?
Ja się zaciąłem na misji The Sword- trzeba znależć jakieś dokumenty czy coś a ja nie wiem gdzie ich szukać. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Thiefa była chyba najlepsza.. Podobało mi sie lekkie puknięcie pijanego straznika w piwnicy :D W reszte sagi nie grałem. Trzecia część podobno nie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:23, dzyndzels napisał:

Pierwsza część Thiefa była chyba najlepsza.. Podobało mi sie lekkie puknięcie pijanego straznika
w piwnicy :D W reszte sagi nie grałem. Trzecia część podobno nie jest najlepsza.


Kwestia gustu. Są plusy i minusy w stosunku do poprzedniczek ale z całą pewnością nie można powiedzieć, że nie jest najlepsza. Jest inna. Przedewszystkim zachowuje klimat i posiada wciągająca fabułę. Lepszą niż dwójka i prawie tak samo dobra jak jedynka.

Suma sumarum cała seria trzyma w miare równy poziom i jest najlepszą skradanką w jaką grałem.

Nie powiem, marzy mi się powrót Garreta.

zbysheck -> A co do misji Sword na expercie to grałem. Ale było to tak dawno tmu, że nie potrafię dokładnie Ci wyjaśnić. Jeśli mnie pamieć nie myli(a pewnie myli) to te dokumenty były w jakims sejfie zakamuflowanym na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobały obydwie części z tych starszych (w trójkę nie grałem) ale na więcej jak na 30min mnie nie przykuły, nie przepadam za skradankami jedyną którą lubię jest Hitman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie "trójka" to już nie jest w pewnym stopniu ten sam Thief. Wiele elementów tu uproszczono(np. nie trzeba odmierzać każdego kroku tak jak w poprzednich częściah, bo wciskamy CTRL i mozemy "szaleć" po całej mapie), a inne dodano na siłę(te całe szwędanie się po mieście i zbędny system frakcji). Ale jak sam napisałeś, klimat poprzednich części zosał zachowany. Jak dla mnie 8/10, dla DS(dla poprzednich 10/10).

PS. Twoje marzenie zostanie po części spełnione. W Kolekcji Klasyki zostaje wydana Antologia Thief, wszystkie części w profesjonalnej polskiej wersji językowej(odpowiada za nią ten sam zespół, co za ZC) i z polską premierą Gold(niestety nie będzie już TDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jester! A pamiętasz może gdzie mniej więcej były te papiery bo jakoś nie mogę ich znależć, albo czy znasz przynajmniej jakąś stronkę (może być angielska) z solucją do experta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy thief deadly shadows pojdzie na moim leciw sprzecie ??

athlon 1,3 ghz
256 ram
geforce 2 mx 400 64 mb

wiem wiem wymagania to 1,5 lecz moze pojdzie tak jak np. NFS MW cz chocby frater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:10, Zauri napisał:

czy thief deadly shadows pojdzie na moim leciw sprzecie ??

athlon 1,3 ghz
256 ram
geforce 2 mx 400 64 mb

wiem wiem wymagania to 1,5 lecz moze pojdzie tak jak np. NFS MW cz chocby frater


Nie obraź się ale ja to bym bal sie nawet pasjansa na tym odpalić:)

Wątpie abyś pograł w Thiefa DS bez zaciachow nawet na minimalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moj sprzet jest wiekowy i niedlugo pojdzie do muzeum ale coz poczynic jak rodzice nie chca kasy na ulepszanie sprzetu wylozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:28, Zauri napisał:

wiem ze moj sprzet jest wiekowy i niedlugo pojdzie do muzeum ale coz poczynic jak rodzice nie
chca kasy na ulepszanie sprzetu wylozyc :(


Thief 3 wymaga Pixel Shader, a tego nie obsługuje twoja karta graficzna. Jak i moja. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że zakupiłem antologie Thiefa, to postanowiłem odpalić 2. A tu klops, gra się zawisza, i z tego co wyczytaem to komp musi być zgodny z wiin98/95. I tu moje pytanie: czy odpalę thiefa 2 przez tryb zgodności? O dziwo, jedynka działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:37, Harvenar napisał:

Jako że zakupiłem antologie Thiefa, to postanowiłem odpalić 2. A tu klops, gra się zawisza,
i z tego co wyczytaem to komp musi być zgodny z wiin98/95. I tu moje pytanie: czy odpalę thiefa
2 przez tryb zgodności? O dziwo, jedynka działa :P


Mnie się przestał wieszać, kiedy dałem ustawienia graficzne na minimum prócz rozdziałki. Niestety, szkoda tak grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie Antologii Thiefa. Jak wygląda polonizacja jedynki i dwójki? Trzyma poziom trójki, czy to tylko robione na kolanie "zachęcacze" do kupna tego wydawnictwa przez nie kumających angielskiego, a mających już trójkę w wersji PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poweidzcie czy 1 az tak bardzo straszy kiepska grafa??

nie gralem poniewaz bardzo mnie srenny zniesmaczyly i nie wiem czy popelniam blad swojego zycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:50, Zauri napisał:

poweidzcie czy 1 az tak bardzo straszy kiepska grafa??

nie gralem poniewaz bardzo mnie srenny zniesmaczyly i nie wiem czy popelniam blad swojego zycia??


1 ma grafike jak hmm.. Hexen? Czyli takie pseudo 3D. Piękna może nie jest, ale polecam zagrać :) No i możesz być pewny że na Twoim kompie napewno ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować